دسته ها
پنج شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

فرمول رنگ موی پوست پیازی و عکس های این رنگ موی فانتزی

 • ندا خوشرو
 • ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
 • ۰

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی پوست پیازی به همراه مدل هایی از این رنگ موی شیک و زیبا را مشاهده کردید که امیدواریم این رنگ موی خاص و جذاب مورد توجه تان قرار بگیرد.

رنگ مو پوست پیازی از انواع مدل رنگ موهای زیبا و خاص است که شما می توانید با کمک این رنگ مو تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد کنید و متفاوت تر از همیشه به نظر برسید و چهره ای جذاب تر داشته باشید.

رنگ مو پوست پیازی، رنگ موی یاسی و رنگ موی ارغوانی از انواع مدل رنگ موهای فانتزی هستند که زیبایی و جذابیت خاصی دارند و اگر شما تمایل دارید از انواع مدل رنگ موی فانتزی برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید این مدل ها می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

رنگ مو دخترانه پوست پیازی

فرمول ترکیبی رنگ موی پوست پیازی به همراه مدل های این رنگ مو

رنگ مو پوست پیازی را می توانید از ترکیب چند رنگ مو با اکسیدان بدست آورید همچنین این رنگ باید روی موها با پایه ۸ دکلره زده شود. در ادامه فرمول ترکیبی رنگ مو پوست پیازی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

رنگ موی زنانه پوست پیازی

 • قاصدک 24

فرمول رنگ مو پوست پیازی

 • رنگ موی شماره ۷.۱ : نصف تیوپ
 • رنگ موی شماره ۸.۵ : ۱/۴ تیوپ
 • رنگ موی شماره ۷.۶۷ : ۵ سانت
 • رنگ موی شماره ۶.۴۵ : ۲ سانت
 • اکسیدان ۶ درصد
 • پایه ۸ دکلره

رنگ مو روشن پوست پیازی

مدل های رنگ مو پوست پیازی

رنگ موهای زنانه در انواع مدل های مختلف موجود هستند و همین تنوع زیاد رنگ موها اغلب اوقات کار انتخاب رنگ مو مناسب را برای خانم ها دشوار می کند بنابراین بهتر است خانم ها در انتخاب رنگ مو خود به ویژگی های ظاهری شان توجه کنند تا بتوانند رنگ مویی شیک و متفاوت را برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنند. رنگ مو پوست پیازی رنگ مویی جذاب و خاص است و این مدل رنگ مو می تواند تغییرات مثبتی را در چهره و رنگ موهای شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در صورتی که این رنگ مو با رنگ پوست شما مطابقت دارد از آن برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

برای زدن رنگ پوست پیازی روی موهایتان باید ابتدا موهای خود را دکلره کنید و اگر شما در زمینه دکلره کردن موها مهارتی ندارید بهتر است برای رنگ کردن موهای خود با کمک این رنگ مو به آرایشگری با مهارت کافی مراجعه کنید تا رنگ موهایتان بعد از اتمام کار رنگ کردن زیباتر به نظر برسد.

مدل رنگ موی پوست پیازی فرمول ترکیبی رنگ مو رنگ موی زیبا و شیک پوست پیازی رنگ موی تیره پوست پیازی رنگ موی دخترانه پوست پیازی رنگ مو دخترانه پوست پیازی رنگ مو زنانه پوست پیازی مدل رنگ مو زیبا پوست پیازی رنگ موی دخترانه جدید پوست پیازی رنگ موی جدید و شیک پوست پیازی فرمول رنگ مو پوست پیازی رنگ مو پوست پیازی تیره مدل رنگ مو پوست پیازی مدل رنگ مو پوست پیازی

در این مطلب از بخش ترکیب رنگ مو فرمول ترکیبی و انواع مدل های رنگ موی پوست پیازی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این مدل رنگ مو مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با کمک آن تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.