دسته ها
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

انواع کاردستی و خلاقیت با دکمه برای کودکان

  • یلدا محمدی
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
  • ۰

ساخت کاردستی های زیبا و دیدنی و وسایل جدید با دکمه های بی استفاده یکی از ایده های جذاب است که در این مطلب به آن می پردازیم و روش هایی برای ابتکار و خلاقیت با دکمه را معرفی می نماییم که حتما از تماشای آنها لذت خواهید برد.

همه ما در منزل تعدادی دکمه در سایزها و رنگ های مختلف داریم که دیگر نیازی به آنها نداریم و مدتی است بی استفاده مانده اند، قبل از اینکه به فکر دور ریختن آنها باشید بهتر است این مطلب و ایده های مطرح شده را مشاهده نمایید و انوع کاردستی خلاقانه با دکمه آشنا شده و ضمن آموزش به کودکان، از این طریق به رشد ابتکار و استعداد نهفته آنها کمک کنید. در ادامه جدیدترین روش ها برای استفاده از دکمه های بی استفاده و دور ریختنی را ارائه می دهیم که امیدواریم برای شما عزیزان نیز جذاب باشند.

خلاقیت با دکمه های رنگی دور ریختنی و بی استفاده :

جالب است بدانید با دکمه های ریز و درشتی که به نظرتان بی استفاده هستند، می توانید تزیینات زیبا و متنوعی انجام دهید و یا کاردستی های جدید بسازید. اغلب کودکان بازی با دکمه های رنگی را دوست دارند، شما والدین گرامی می توانید از این حس کودکان استفاده نموده و به آنها راهکارهایی پیشنهاد دهید تا بتوانند کاردستی های زیبا و جذابی با انواع دکمه بسازند. تصاویر زیر نمونه هایی از وسایل دست ساز با دکمه محسوب می گردند که می توانند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشند. در این عکس ها نمونه هایی از خلاقیت با پارچه و دکمه و همچنین ساخت وسایل دست ساز خلاقانه با مقوا و دکمه را مشاهده می فرمایید.

خلاقیت جدید با دکمهساخت تابلو تزیینی با دکمه

خلاقیت با دکمهتزیینات زیبا با دکمه

کاردستی های بامزه با دکمهتزیین کارت پستال با دکمه های رنگی

خلاقیت با انواع دکمهساخت کارت پستال با مقوا و دکمه

کاردستی های کودکانه با دکمهکاردستی کودکانه با دکمه

تزیین گل سر با دکمهتزیین گیره مو با دکمه

ساخت دستبند با دکمهساخت دستبند با دکمه های رنگی

خلاقیت جالب با دکمهساخت تابلو خلاقانه جالب با دکمه

ساخت کاردستی های خلاقانه با دکمهکاردست ساز زیبا و خلاقانه با دکمه

کاردستی کودکان با دکمهکاردستی کودکانه با دکمه

خلاقیت کودکانه با دکمهساخت تل با روبان، نمد و دکمه

خلاقیت با وسایل دور ریختنیمدل ساخت تل تزیینی با دکمه

کاردستی های زیبا با دکمهتزیین کارت تبریک با دکمه

همانطور که مشاهده نمودید خلاقیت با وسایل ساده از جمله دکمه های متنوع، فعالیت هنری جذاب و لذت بخشی است. ساخت کاردستی های زیبا به وسیله دکمه نیز به راحتی انجام می گیرد و شما از طریق ایده های خلاقانه می توانید مدل های جالب کاردستی به وسیله دکمه را در منزل و با کمترین امکانات بسازید. در ادامه انواع کاردستی با دور ریختنی ها را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند الگویی برای استفاده از دکمه در ساخت کاردستی باشند.

کاردستی های خلاقانه با دکمهکاردستی کودکانه با دکمه

کاردستی زیبا با دکمهساخت تابلو تزیینی با دکمه

ساخت تابلو تزیینی با دکمهکاردستی جالب با دکمه

تزیینات با دکمهساخت گلدان در منزل با دکمه های رنگی

ساخت آویز تزیینی با دکمهکاردستی جالب و دیدنی با دکمه

خلاقیت با دکمهتزیینات زیبا با دکمه

ساخت کاردستی با انواع دکمهکاردستی بامزه و جدید با انواع دکمه های رنگی

ساخت گل سر با دکمهساخت گل سر با دکمه های دور ریختنی و بی استفاده

کاردستی با دکمه برای کودکانتزیینات زیبا با دکمه های رنگی

خلاقیت با دکمه های رنگیساخت کوسن با پارچه و دکمه

کاردستی با دکمهکاردستی کودکان با دکمه

ساخت کاردستی های کودکانه زیبا با دکمه

وسایل ساده ای همچون دکمه می تواند در ساخت کاردستی کودکانه ایده ای جذاب و بسیار دوست داشتنی باشد که با استفاده از دکمه های رنگارنگ و در سایزها و شکل های مختلف می توان خلاقیتی جدید و تماشایی خلق کرد. قرار دادن این ایده ها در اختیار کودکان روشی مناسب برای تشویق کردن آن ها در جهت ساخت انواع کاردستی با وسایل ساده و دور ریختنی باشد و همچنین عاملی برای بروز استعدادهای نهفته کودکان در زمینه کارهای دست ساز شود.

در ادامه این بخش، مجموعه ایده های زیبا و بی نظیر در استفاده از دکمه برای ساختن و خلق وسایل زیبا، تابلوهای کوچک تزیینی با اشکال حیوانات و … را در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده ایم. الگوبرداری از این ایده ها و ساخت هر یک از آن ها بسیار ساده است و با تماشای هر کدام از آن ها می توان به راحتی کاردستی مورد علاقه خود را ساخت. انجام این کارهای دست ساز ساده قطعا به کودک دلبند شما انرژی و انگیزه بیشتری برای ساخت کاردستی های متنوع تر و در عین حال خلاقانه تر را خواهد داد.

جدیدترین خلاقیت با دکمه

خلاقیتی جدید با دکمه

خلاقیتی منحصر به فرد با دکمه

خلاقیتی دیدنی با دکمه

خلاقیتی تماشایی با دکمه

خلاقیتی بی نظیر با دکمه

قشنگ ترین خلاقیت با دکمه

خلاقیتی خاص با دکمه

خلاقیتی متفاوت با دکمه

خلاقیتی قشنگ با دکمه

ساخت زیبای کاردستی با دکمه

ساخت قشنگ کاردستی با دکمه

باحال ترین خلاقیت با دکمه

ساخت منحصر به فرد کاردستی با دکمه

ساخت متفاوت کاردستی با دکمه

ساخت هنرمندانه کاردستی با دکمه

ساخت کودکانه کاردستی با دکمه

ساخت سریع کاردستی با دکمه

انواع خلاقیت با دکمه

ساخت تابلو های زیبا و فانتزی با دکمه

امروزه می توان با ساخت انواع کاردستی های جالب و خلاقانه برای کودکان ایجاد سرگرمی کرد و ضمن آموزش چیز های جدید و ابتکارانه موجب افزایش خلاقیت و بروز استعداد هایشان شد، درست کردن وسایل مختلف و انواع کاردستی های تزئینی و کاربردی با وسایل دور ریز مثل دکمه ها ایده جذاب و کم هزینه ای است که با تعداد زیادی از آنها در تصاویر بالا آشنا شدید، اکنون قصد داریم نمونه های دیگری از آن را در اختیارتان قرار دهیم، بنابراین تا پایان همراه ما شوید.

کاردستی با دکمه های رنگی

ساخت تابلوهای زیبا و هنرمندانه با دکمه های رنگی و متنوع به صورت تابلوی درخت، حروف نام، طرح حیوانات و بسیاری از طرح های زیبای دیگر ایده جذابی است که در این بخش مدلهای شیک و زیبایی از آن را می توانید ببینید و بعد از یادگیری به همراه کودکانتان درست کردن آن را امتحان کرده و از هنر دستی تان لذت ببرید، همچنین به منظور دیزاین و تزیینات شیک دیوار اتاق فرزندان دلبند خود از این تابلو ها و کاردستی های زیبا استفاده کنید و آنها را غافلگیر نمایید. در اینجا دعوت می نماییم از مدلهای دیدنی و زیبای این نوع کاردستی های جدید و خلاقانه دیدن کنید.

کاردستی های زیبا با دکمه

خلاقیتهای زیبا با دکمه

ساخت تابلو کودکانه با دکمه

کاردستی با دکمه برای کودکان

کاردستی کودکانه با دکمه

خلاقیت جدید با دکمه

کاردستی هنرمندانه با دکمه

کاردستی خلاقانه با دکمه

خلاقیت جالب با دکمه

کاردستی جدید با دکمه

کاردستی زیبا با دکمه

ساخت کاردستی با دکمه

ساخت کاردستی با دکمه

خلاقیت با دکمه برای بچه ها

آنچه که ملاحظه نمودید تنها بخشی از ایده های مطرح شده برای ساخت وسایل دست ساز با دکمه است، در صورتی که تمایل دارید با دیگر ایده ها و همچنین روش های جالب و دیدنی برای ساخت کاردستی های خلاقانه با وسایل مختلف آشنا شوید بر روی کاردستی مجله آرگا کلیک نموده و از دیگر مطالب جدید و آموزش های ارائه شده در این زمینه دیدن نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.