دسته ها
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

تزیین سالاد کاهو جدید با طرح های زیبا و متفاوت + عکس

  • یلدا محمدی
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
  • ۰

سری جدید و متنوع عکس های تزیین سالاد کاهو با مدل های متنوع و زیبا را در این مطلب مشاهده خواهید نمود و با ایده های جذاب و جالب برای تزیین سالاد برای مهمانی ها و جمع های خودمانی آشنا خواهید شد.

 یکی از تزیینات موثر و زیبای سفره، دیزایین سالاد به شکل های مختلف و متنوع است که باعث زیبایی بیشتر سفره آرایی می شود و جلوه خاصی به فضای سفره می بخشد. در این مطلب قصد داریم شما را با مدل های جدید و زیبای تزیین سالاد آشنا نموده و به معرفی تمام وسایل و موادی که در تزیین سالاد به کار می رود بپردازیم. تا پایان با این مدل های جذاب و متنوع همراه ما باشید.

مدل های جدید تزیین سالاد کاهو :

دیزایین سالاد کاهو یکی از ایده های جالب برای زیبایی بیشتر سفره و میز غذا است که با شیوه های مختلف انجام می شود. همه ما تقریبا سالاد کاهو را با مواد و روشی مشابه تهیه می کنیم، فقط ممکن است سایز و اندازه خرد کردن مواد متفاوت باشد اما هر یک از ما با روش و شیوه ایی خاص و متفاوت آن را تزئین می کنیم و برای اینکار با استفاده از تجربه های قبلی و همچنین ابتکار و سلیقه به تزیینات ظرف سالاد کاهو می پردازیم.

امروز قصد داریم شما را با مدل های متنوع و زیبایی از انواع تزیین سالاد آشنا کنیم.

تزیینات سالاد کاهو با گوجه و خیار :

گوجه و خیار از مواد ضروری سالاد کاهو هستند و در ترکیب سالاد به کار می روند، یکی از روش های ساده و در دسترس برای دیزایین سالاد استفاده از گوجه و خیار است که باعث زیبایی ظرف سالاد می شود. برای این کار می توانید گوجه و خیار را به شکل های مختلف فرم دهید و در دیزاین ظرف سالاد به کار ببرید.

تزیین سالاد با گوجه و خیارتزیین سالاد با خیار و گوجهتزیین سالاد جدیدتزیین جدید سالاد کاهوتزیین سالاد کاهو

تزیین سالاد کاهو با هویج :

هویج به دلیل رنگ زیبایی که دارد جلوه خاصی به ظرف سالاد می دهد و اغلب برای دیزایین سالاد از هویج استفاده می شود. برای اینکار می توانید هویج را رنده نموده و یا با استفاده از قالب های مختلف به آن فرم دهید و روی ظرف سالاد بچینید.

  •  آرون گروپس

تزیین سالاد کاهوتزیین سالادتزیین سالادتزیین سالاد

تزیینات سالاد با فلفل دلمه ای :

فلفل دلمه ایی یکی از مواد خوراکی مفید و خوشمزه ایی است که اغلب مواقع در تزئین غذا و سالادها به کار می رود و به این دلیل که فرم زیبایی دارد فقط کافی ست آن را به صورت حلقه ایی برش بزنید و روی سالاد کاهو را با آن تزیین کنید. برای نتیجه بهتر و انواع تزیینات زیباتر از فلفل دلمه ایی با رنگ های متنوع استفاده کنید. تصاویر زیر نمونه هایی از تزیین سالاد با فلفل دلمه ایی است که میتوانند ایده جالبی برای شما باشند.

تزیین سالاد جدیدتزیین سالاد

دیزاین سالاد برای مهمانی :

یکی از اجزاء ثابت همه سفره های مهمانی سالاد کاهو است که اغلب با طرح های متنوع دیزایین شده است. برای این کار سالاد را در ظرف ها و دیس های مشخص بکشید و بعد روی آن را به بهترین شکل با مواد خوراکی که در داخل سالاد استفاده نموده اید دیزایین کنید.

تزیین سالاد مجلسیتزیین سالاد فصلتزیین جدید سالاد با لیموتزیین سالادتزیین سالاد مجلسیسالاد کاهو

تزیین سس سالاد کاهو :

همه ما در سفره غذا کنار ظرف سالاد از سس هم استفاده می کنیم و چه بهتر که سسی را که قرار است مورد استفاده قرار دهیم با روشی ساده و جالب دیزایین کنیم تا به زیبایی بیشتر سفره کمک کند.

تزیین سس سالادتزیین سستزیین سس مایونزتزیین سس مایونز

مدلهای متنوع تری از تزیینات سالاد کاهو

سالاد کاهو از جمله سالاد های لذیذ و پر طرفدار می باشد که استفاد از آن با انواع تزیینات مختلف و زیبا تاثیر زیادی بر زیبایی سفره غذا خواهد داشت، بنابراین برای مهمانی های مختلف می توانید از سالاد فصل یا سالاد کاهو دیزاین شده با ایده های زیبا و مجلسی در کنار غذا های مختلف استفاده کنید و بر جذابیت سفره تان بیفزایید.

تزیین سالاد کاهو با ایده جالب

ایده های زیادی برای تزیینات سالاد کاهو و سبزیجات مختلف وجود دارد که تنها با داشتن کمی سلیقه و ذوق و خلاقیت می توان انواع سالاد مجلسی، سالاد فصل و غیره را دیزاین کرده و ضمن افزایش جذابیت و زیبایی میز و سفره غذا در مهمانی ها و مجالس تان، تحسین دیگران را نیز برانگیزید، در این بخش دعوت می نماییم از جدیدترین تزیینات سالاد کاهو دیدن نمایید و نیز از این مدلهای تزئین در سفره آرایی منازل خود الهام بگیرید.

تزیینات سالاد کاهو با گوجه و خیارمدل تزیینات ساده و زیبا از سالاد کاهو

عکس هایی از تزیینات سالاد کاهوتزیین مجلسی سالاد سبزیجات

تزیینات سالاد کاهو با ایده های جدیدایده جذاب و شیک برای تزیین سالاد فصل

تزیینات سالاد کاهو با ایده های جذابتزئینی زیبا و جذاب از سالاد کاهو

انواع مدل تزیینات سالاد سبزیجاتایده جذاب برای تزیین سالاد سبزیجات

جدیدترین تزیینات سالاد کاهوسالاد کاهو با تزئینی شیک برای مجالس

مدل تزیینات شیک سالاد کاهوسفره آرایی زیبای سالاد کاهو

تصاویری از تزیینات سالاد سبزیجاتمدلی از سفره آرایی سالاد با سبزیجات مختلف

مدل تزیینات سالاد کاهوتزئینی شیک و زیبا برای سالاد کاهو

تزیینات دیدنی سالاد کاهوتزیین سالاد فصل مجلسی با ایده های زیبا برای مهمانی ها

تزیین سالاد کاهو خلاقانهتزیین سالاد سبزیجات با ایده جذاب و زیبا

تزیینات جذاب سالاد کاهوتزیین مجلسی سالاد فصل

تزیینات شکیل سالاد کاهوتزئینی زیبا برای سالاد کاهو و کلم

تزییناتی زیبا برای سالاد کاهوتزیین شکیل سالاد فصل برای مجالس و مهمانی ها

تزیینات سالاد کاهوتزیینات فانتزی سالاد کاهو برای بچه ها

تزیین سالاد کاهو به شکل زیبا

با ایده هایی جدید و متنوع برای دیزایین سالاد کاهو آشنا شدید، امیدواریم با استفاده از این طرح های زیبا و متنوع بتوانید زیباترین تزیینات سالاد را برای مهمانی ها انجام دهید و تزیینات و چیدمان سفره ایی زیبا و بی نظیر داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده مدل های بیشتر و متنوع تر از بخش سفره آرایی دیدن فرمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *