دسته ها
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدل دکوری دیواری جدید و زیبا برای اتاق پذیرایی و اتاق خواب

  • پرستو محمدی
  • ۲۷ تیر ۱۳۹۶
  • ۰

انواع و اقسام مدلها و طرحهای روی دیوار برای شما که می خواهید ایده های خلاقانه و جذاب و زبیایی را برای مدل دکوری دیواری داشته باشید در این مطالب قرار داده ایم که از دیدن و مشاهده آنها ایده بگیرید.

برای تزیین روی دیوار انواع و اقسام طرحهایی وجود دارد که می توانید با ایده گرفتن از آنها این گونه تزیینات روی دیوار را در منزل خود داشته باشید و انجام دهید. تصاویر انواع مدل دکوری دیواری جدید را در ادامه قرار داده ایم که می توانید از آنها برای مدل دکور و دیزاین دیوارهای منزل خود بهره ببرید.

دیوارهای هر خانه ای با توجه مکانهای خاصی که دارد از قبیل اتاقهای خواب، آشپزخانه و پذیرایی می تواند تزیین و طراحی شود. پذیرایی و اتاق خواب که از مکانهایی در خانه هستند که نما و فضای آن مکانها جلوه و نمای زیبا و بهتری را می طلبد. استفاده از دکوری های زیبا و مناسب هر محل انتخاب زیبا و ایده عالی برای تزیین و طراحی دیوارهای منزل و یا محل کار شما است.

انواع مدل دکوری دیواری زیبا و جذاب به سبک امروزی

برای انواع دیوارهای منزل و محل کار خود می توانید از انواع مدل دکوری دیواری برای تزیین دیوار پذیرایی و یا اتاق خواب استفاده نمایید. نمونه هایی از تزیین دیوار با انواع دکوری های دیواری با طرحهای زیبا را در ادامه مشاهده می نمایید. این تزیینات با توجه به این که دارای ایده های خلاقی هستند می توانند به شما در زیبا سازی هرچه بیشتر فضای منزل و تزیین دیوار نقاط مختلف منزلتان کمک نمایند.

 

دکوری دیواری شیک و زیبا

دیزاین دیوار با دکوری های شیک و زیبا

طرح دکوری برای دیوار

انواع دکوری برای تزیین روی دیوار

تزیین دیوار با اشیای ساده و شیک

انواع تزیینات روی دیوار

نوعی تزیین برای دیوار پذیرایی

قابهای نگهداری اشیای قیمتی بر روی دیوار

دکوری و تزیین دیوار پشت تلویزیون در اتاق خواب

کارهای مدرن برای تزیین دیوار

چوب و اشیای ساده برای تزیین و دکوری دیوار

دکوری های دیواری شیک و جذاب

دیوار تزیین شده پذیرایی

انواع دکوری دیواری شیک و زیبا

قفسه دیواری با استفاده از باکس چوبی برای قرار دادن اجسام دکوری روی دیوار

تزیین روی دیوار با ایده های جالب

سبکهای فانتزی برای دکوری روی دیوار

زیباترین طرحهای روی دیوار

تزیینها و طرحهای شیک بر روی دیوار

ایده های خلاق و جذاب برای تزیین دیوار

مدل دکوری دیواری فانتزی

انواع دکوری دیواری برای منزل

 

انواع دکوری و تزیینات روی دیوار

شما می توانید برای دیوارهای منزل و یا محل کار خود از تزیینات بسیار ساده استفاده کنید وسایلی که از چند چوب و یا اشیای ساده هستند. این تزیینات به دیوار و فضای محلی که در آن زندگی می کنید به خصوص هال و پذیرایی زیبایی و جلوه خاصی می دهد. چون معمولا در این گونه مکانها که محل رفت و آمد مهمان است نمای جالبتری را اقتضا می کند. می توانید از ایده های برگرفته از این تصاویر کمک بگیرید و از آن برای تزیین و طراحی دکوراسیون منزل و محل کار خود استفاده کنید.

قابهای دستی برای تزیین روی دیوار

انواع تزیینات روی دیوار

دکوری تزیینی دیواری دست ساز

انواع تزیین دیوار با دکوری های شیک و زیبا

ساعت دیواری تزیینیتزیینات زیبای منزل با طراحی روی دیوار

با استفاده از اشیای ساده و دکوری های زیبا و شیک می توانید دیوارهای منزل و اتاق خواب و پذیرایی خود را به زیباترین شکل ممکن تزیین کنید. گاهی با یک پارچه و یا طرح ساده چوب و گاهی با یک دکوری زیبا می شود به دیوار و فضای داخلی منزل آراستگی و نما بخشید. ما به شما انواع ایده های خلاقانه برای دکوری دیواری را در این مطلب نشان داده ایم. امیدواریم نحوه استفاده از این دکوری های ساده و شیک بتواند به شما ایده های کاربردی بدهد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.