دسته ها
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

مدل تونیک لی جدید و فانتزی با طرح های اسپرت

  • ندا خوشرو
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
  • ۰

مدل تونیک لی از انواع مدل تونیک های اسپرت و شیک زنانه و دخترانه است که این مدل تونیک در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود طرح زیبایی از تونیک لی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

تونیک از انواع مدل لباس های راحتی و محبوب در بین خانم ها است که این مدل لباس در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود است و شما می توانید با توجه فرم اندام خود از بین این طرح های متنوع تونیک مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید. در ادامه انواع مدل تونیک لی دخترانه و زنانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

تونیک لی و تونیک ریون و تونیک گیپور از انواع مدل تونیک ها با طرح و رنگ های متنوع هستند که با پوشیدن آن ها می توانید شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

مدل تونیک لی

مدل تونیک لی طرح دار و دخترانه

مدل تونیک لی با جدیدترین طرح های مد سال

تونیک لی در انواع مدل های آستین بلند و آستین کوتاه موجود است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود طرح مناسبی از تونیک لی را برای پوشیدن انتخاب کنید. بهتر است برای اینکه خوش تیپ و جذاب تر به نظر برسید تونیک لی را با شلوار مناسبی بپوشید. انتخاب تونیک بهتر است با توجه به فرم اندام انجام شود. از پوشیدن تونیک های لی با اندازه خیلی بزرگ و یا کوچک خودداری کنید زیرا این مدل لباس ها فقط باعث نامطلوب به نظر رسیدن اندام شما می شوند. تونیک لی را می توانید در منزل برای مهمانی های کوچک و یا دورهمی های خانوادگی بپوشید. اگر تمایل دارید شیک پوش و جذاب تر به نظر برسید بهتر است این مدل تونیک را با شلوار جین بپوشید.

مدل تونیک طرح دار لی

در ادامه انواع مدل تونیک لی با طرح های اسپرت و شیک مد سال را مشاهده خواهید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل تونیک شیک لی

مدل تونیک شیک لی

   مدل تونیک شیک و زیبا لی

مدل تونیک زیبا و جدید لی

مدل تونیک اسپرت و شیک

مدل تونیک دخترانه لی

مدل تونیک شیک و جذاب لی

مدل تونیک مجلسی لی

مدل تونیک شیک لی

مدل تونیک زیبا و شیک لی

تونیک اسپرت

مدل تونیک شیک لی

مدل تونیک طرح دار و شیک لی

مدل تونیک طرح دار لی

مدل تونیک شیک و اسپرت

مدل تونیک اسپرت لی

مدل تونیک شیک لی

مدل تونیک دخترانه زیبا و شیک لی

مدل تونیک آستین دار لی

مدل تونیک آستین دار لی

مدل تونیک لی زنانه

مدل تونیک بدون آستین لی

مدل تونیک شیک و زیبا

مدل تونیک دخترانه و شیک لی

مدل تونیک لی شیک

مدل زیبا و جدید تونیک لی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا انواع مدل تونیک لی با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها تونیک با طرح شیک و زیبایی را برای پوشیدن انتخاب نمایید؛ در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل تونیک کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.