دسته ها
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

طراحی ناخن مجلسی برای جشن ها و مهمانی های مهم

  • ندا خوشرو
  • ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
  • ۰

طراحی ناخن ها می تواند روی زیبایی و جذابیت دستان شما تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است برای رفتن به مجالس و مهمانی های مختلف ناخن هایتان را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید, در ادامه تصاویری از انواع طراحی ناخن مجلسی زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد.

اغلب خانم ها تمایل دارند برای مجالس و مهمانی های مختلف ناخن های خود را دیزاین کنند که در این صورت بهتر است برای دیزاین ناخن مجلسی از دیزاین حرفه ای و زیباتری استفاده کنید تا طرح ایجاد شده روی ناخن هایتان مجلسی و شیک تر به نظر برسد.

برای دیزاین ناخن ها باید خلاقیت و مهارت کافی را در این زمینه داشته باشید اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید برای هر مهمانی ناخن هایتان طرحی شیک و حرفه ای داشته باشد بهتر است با تمرین و تکرار فراوان تبحر لازم را در این زمینه بدست آورید تا مجبور به صرف هزینه زیاد برای دیزاین ناخن هایتان نشوید.

طراحی شیک ناخن مجلسی

طراحی ناخن مجلسی زنانه و دخترانه

شینیون و میکاپ و دیزاین ناخن ها از مهم ترین کارهایی است که هر خانمی قبل از رفتن به مجالس و مهمانی ها برای داشتن ظاهری شیک و جذاب انجام می دهد. اغلب خانم ها به دیزاین ناخن های خود اهمیت زیادی نمی دهند در صورتی که مدل لاک ناخن های شما می تواند روی زیبایی و با کلاس تر به نظر رسیدن شما در مهمانی ها و مجالس تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام دیزاین ناخن های خود از طرح های حرفه ای و جذاب تر استفاده کنید. در ادامه ایده هایی برای دیزاین ناخن مجلسی زنانه و دخترانه را در اختیار شما قرار داده ایم که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

طراحی ناخن مجلسی شیک و با کلاس

دیزاین ناخن ساده مجلسی

طراحی ناخن ساده علاوه بر زیبایی خاصی که دارد می تواند باعث متفاوت به نظر رسیدن طرح ناخن های شما شود. اگر شما مهارت و یا زمان کافی برای دیزاین ناخن های خود را ندارید می توانید از روش های طراحی ناخن با نگین  استفاده کنید که در این صورت طرح ناخن های شما مجلسیتر به نظر می رسد. برای دیزاین ناخن ها با روش های ساده همچنین می توانید از چند رنگ مختلف لاک استفاده نمایید که این مدل دیزاین نیز زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد.

طراحی ناخن با کمک لاک های رنگی

طراحی ساده و شیک ناخن طراحی ناخن مجلسی زنانه و دخترانه طراحی ناخن با لاک مشکی طراحی شیک و متفاوت ناخن طراحی ساده ناخن طراحی ناخن با لاک سفید و نگین طراحی ناخن با طرح قلب طراحی ناخن با لاک سفید و مشکی طراحی ساده و شیک ناخن مجلسی مدل ناخن ساده طراحی ناخن مجلسی و شیک

دیزاین ناخن شیک و کار شده مجلسی

در اغلب مدل های ناخن مجلسی برای هر کدام از ناخن ها طرح متفاوتی با رنگ لاک خاصی در نظر گرفته می شود که این مدل دیزاین متفاوت و جذاب است. اگر شما توانایی لازم برای دیزاین ناخن ها با مدل های کار شده و پیچیده را ندارید می توانید از انواع شابلون های مخصوص دیزاین ناخن و از طراحی ناخن با تور استفاده کنید که شابلون ها و تور تا حدودی کار دیزاین ناخن مجلسی با روش های حرفه ای و شیک را آسان تر کرده اند.

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن جدید و مجلسی طراحی ناخن با نگین

طرح ناخن برای مهمانی هامدل ناخن مجلسی

مدل ناخن جدید و شیک مجلسی طراحی ناخن مجلسی با نیگن

دیزاین ناخن مجلسی طراحی ناخن با لاک سبز و مشکی   مدل ناخن برای مهمانی هاطراحی ناخن با کمک لاک مشکی

طرح ناخن مجلسی با لاک مشکیطراحی شیک و متفاوت ناخن

دیزاین ناخن با شابلون برای مجالسطراحی ناخن مجلسی زیبا و شیک   طراحی ناخن دخترانه مدل ناخن مجلسی زیبا طراحی ناخن دخترانه و مجلسی طراحی شیک و متفاوت ناخن طراحی ناخن با طرح قلب طراحی زیبا و جذاب ناخن مدل دیزاین ناخن با نگین طراحی زیبا و جذاب ناخن

در این مطلب انواع دیزاین ناخن مجلسی با کمک ایده های خلاقانه و شیک را مشاهده کردید شما می توانید با الگوبرداری از این مدل دیزاین ها ناخن هایتان را به زیبایی برای جشن ها و مهمانی های مختلف دیزاین کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های دیزاین شیک و جدید ناخن به بخش طراحی ناخن مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.