دسته ها
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

معرفی جزیره فلامینگو چمخاله و تفریحات آن

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۳ تیر ۱۴۰۳
  • ۰

شما علاقه مندان به جاذبه های تفریحی ایران در این بخش می توانید با دیدنی های جزیره فلامینگو چمخاله آشنا شوید. جزیره ای بکر با طبیعت سرسبز برای علاقه مندان که با آن آشنا می شوید.

جزیره فلامینگو چمخاله یکی از مجموعه جزایر دیدنی و توریستی دنیا بوده که  جذابیت های زیادی دارد. شما با طبیعت بکر این نواحی از نزدیک آشنا  می شوید. بهترین جاذبه‌ های تفریحی را در این نواحی مشاهده می‌ کنید.

طبیعت زیبای فلامینگو چمخاله

معرفی جزیره فلامینگو چمخاله:

جزیره مقصد تابستانی بوده و در شمال کشور واقع شده است. شما می‌ توانید در استان گیلان این جزیره مرواریدی با آب‌ های زلال و شفاف را مشاهده نمایید. این جزیره مرواریدی درخشان و طبیعت سرسبزی داشته شما از نزدیک طبیعت آن را مشاهده می‌ کنید.

ارتفاعات فلامینگو چمخاله

این جزیره منطقه بکر بوده و شاید کمتر شناخته شده باشد. جزیره رویایی با جاذبه های تفریحی که بهشت کوچه ایرانیان شناخته شده است. مکان رویایی با جاده‌ های باریک و طبیعت دل انگیز که شگفتی‌ های زیادی را مشاهده می‌ کنید.

تفریحات شاتل سواری:

تفریحات این نواحی متعدد بوده و تجربه فوق العاده برای شما خواهد بود. هیجان زیادی را در این نواحی تجربه می‌ کنید. شاتل سواری به این شکل بوده که شما بر روی تیوب‌ هایی قرار می‌ گیریند و قایق‌ های تندرو این تیوب‌ ها رو روی سطح آب می‌ کشد. شما هیجان زیادی را در شاتل سواری تجربه می کنید. این تفریح هیجان زیادی داشته اما چندان خطرآور نیست.

تفریح در فلامینگو چمخاله

  •  آرون گروپس

پاراموتور:

این منطقه به دلیل آب‌ های وسیع و چشم‌ اندازهای سرسبز و آب‌ های زلالی که داشته از ارتفاعات بالا طبیعت درانگیزی دارد. به همین دلیل تفریحات دریایی و آبی متنوعی در این نواحی را تجربه خواهید کرد. این منطقه به دلیل آب‌ های وسیع و چشم‌ اندازهای سرسبز و آب‌ه ای زلالی که داشته از ارتفاعات بالا طبیعت دانگیزی دارد. به همین دلیل تفریحات دریایی و آبی متنوعی در این نواحی را تجربه خواهید کرد.

یکی از مهم ترین تجربه‌ های شما در این نواحی پارامو موتورسواری بوده که می‌ توان از ارتفاع بالا جزیره را دیده بانی کرده شما با استفاده از این پاراگراید ها می‌ توانید یک تجربه عالی را داشته باشید. از ارتفاع بالای این منطقه مناظر بسیار تماشایی می‌ شود.

ارتفاعات فلامینگو چمخاله

قایق سواری:

این تفریحات نیز متنوع بوده شما می‌ توانید با قایق سواری دور تا دور جزیره را گشت زده و یک تجربه عالی داشته باشید. این قایق‌ ها امن هستند و به راحتی می‌ توانید در این نواحی گشت و گذاری داشته باشید.

قایق‌ ها برای گشت زدن در اطراف جزیره گزینه مناسبی هستند. این نواحی تفریحات آبی دیگری مانند جت اسکی فلای برد و غیره داشته که هر یک تنوع زیادی دارد و توجه علاقه مندان را جلب می‌ کند. شما برای استفاده از این موارد می‌ توانید هزینه پرداخت کنید. جذابیت و تنوع زیادی در این نواحی وجود داشته که شما از آن دیدن خواهید کرد.

طبیعت جزیره فلامینگو چمخاله

کافه رنت:

بزرگ ترین دغدغه در سفر به این نواحی این بوده که بدون ماشین چطور تردد داشته باشند و نداشتن وسیله نقلیه چطور سفر را ادامه دهند. شما می‌ توانید خودرو اجاره داشته باشید و به راحتی در اطراف جزیره تردد کنید.

پارک توسکا:

یکی از مجموعه جزیره‌ های تفریحی و دیدنی در این نواحی جزیره فلامینگو چمخاله بوده که از طبیعت آن دیدن می‌ کنید. پارک توسکا نیز یکی از دیدنی‌ های این نواحی بوده و طبیعت آرامش بخش و وصف ناپذیری دارد.

جزیره فلامینگو چمخاله

جاده بهشت که جاده دسترسی به این جزیره بوده از میان این پارک عبور کرده و شما می‌ توانید از روی یک پل چوبی که از دل جنگل عبور می‌ کند، تردد داشته باشید. آرامشی که در این نواحی تجربه می‌ کنید فوق العاده است. شما می‌ توانید تصاویر زیبایی را در این نواحی به ثبت برسانید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *