دسته ها
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

برقراری تماس تصویری در ایتا

 • شقایق ایران دوست
 • ۸ خرداد ۱۴۰۳
 • ۰

تماس تصویری در ایتا هنوز فعال نشده است ولی در این میان می خواهیم به شما مرحله به مرحله آموزش دهیم که چطور می شود با این برنامه به صورت تصویری با عزیزان خودتان حرف بزنید.

ایتا یکی از پیام رسان های ایرانی می باشد و امروزه بسیاری از افراد هستند که می توانند از این برنامه به جای سایر پلتفرم های دیگر استفاده کنند و بسیاری از کار های اداری و دانشگاهی نیز ممکن است در این برنامه انجام شود از این رو باید یاد داشته باشید که چطور می شود تماس تصویری در ایتا را برقرار نمود.

ویدئو کال در برنامه ایتا

آشنایی با نحوه برقراری تماس تصویری در ایتا

ایتا محیط کاربری ساده ای دارد و شبیه به آپ تلگرام می باشد و باید بدانید که این برنامه بومی دارای قابلیت های زیادی خواهد بود و اگر شما نیز ان را نمی شناسید باید بدانید که این برنامه با استفاده از اینترنت کار می کند و تماس تصویری و پیام های صورتی و تصویری و در نهایت ارسال صدا نیز در این برنامه وجود دارد.زمانی که شما در این برنامه پیامی را ارسال می کنید باید این مورد را در نظر داشته باشید که اگر فرد مقابل پیام شما را بخواند پیام تان دو تیک خواهد گرفت و اگر نخواند پیام شما تنها یک تیک ارسال زده می شود.

این برنامه روی سرور های داخلی است و رد نهایت تماس تصویری در ایتا دارای کیفیت مطلوب تری از برنامه های خارجی می باشد. این برنامه دارای قابلیت های دیگری نیز می باشد و از مهم ترین آن ها می توان به خواندن پیام ها بدون خوردن تیک دوم، و مخفی کردن زمان بازدید و …. اشاره کرد. اگر می خواهید با نحوه برقراری تماس تصویری در این برنامه آشنا شوید ادامه این بخش را از دست ندهید زیرا قرار است مراحل انجام این کار را به ترتیب برایتان بیان کنیم.

روند برقراری تماس در این برنامه

برای این که بتوانید در ایتا تماس تصویری داشته باشید کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی کنید ولی یادتان نرود که این قابلیت در این برنامه هنوز وجود ندارد و به گفته محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری و اطلاعات در آینده ای نه چندان دور این برنامه دارای قایلیت تماس صورتی و تصویری با کیفیت HD  خواهد شد. مراحل گرفتن تماس تصویری در برنامه ایرانی ایتا عبارت است از :

 • این برنامه را باید از مایکت و یا بازار نصب نمایید.
 • وارد این برنامه شوید.
 • شماره تلفن خود را که از آن استفاده می کنید به این برنامه بدهید و در این میان یادتان باشد که از شماره ای استفاده کنید که روی خط شما می باشد زیرا کد ورود برای این شماره ارسال خواهد شد.
 • بعد از این مورد می توانید وارد مخاطبین در برنامه شده و در نهایت فردی که می خواهید با او تماس تصویری داشته باشید را پیدا کنید.
 • در این میان این فرد نیز باید برنامه ایتا را روی گوشی هوشمند خودش داشته باشد در غیر این صورت برقراری تماس صوتی و تصویری در این برنامه امکان پذیر نخواهد بود.
 • بعد از این که مخاطب خود را پیدا کردید وارد صفحه او شده و روی گزینه دوربین بزنید تا تماس شما برقرار شود.
 • باید منتظر بمانید تا این روند تکمیل شود.

صحبت کردن به صورت تصویری در ایتا

 • آرون گروپس

باید در نظر داشته باشید که اینترنت مورد استفاده شما در این برنامه نیمه بها خواهد بود و هر چقدر اینترنت در این زمینه مصرف نمایید نصف حساب می شود و نیمی دیگری از آن رایگان خواهد بود. همچنین ایتا هنوز نتوانسته است تا قابلیت تماس تصویری را فراهم نماید از این رو باید این موضوع را در نظر داشته باشید که برای تماس تصویری باید کمی صبور بوده و همچنین این برنامه قصد دارد در تماس تصویری تصویر فرد مقابل را برای شما محو نماید و این مورد می تواند برای رعایت کردن حریم خصوصی افراد بسیار خوب باشد. نحوه برقراری تماس تصویری در ایتا  را برایتان بیان کردیم و در ادامه شما می توانید به راحتی با استفاده از لینک های داده شده اطلاعاتی در مورد تماس تصویری گروهی در واتساپ  نیز کسب کنید و اطلاعات خود را در مورد این برنامه داخلی افزایش دهید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *