دسته ها
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

مدل میز تلفن مدرن و کلاسیک با طراحی شیک و کاربردی

  • زهرا محمد حسنی
  • ۲۶ آبان ۱۳۹۶
  • ۰

میز تلفن در مدل های مختلف و زیبا سلطنتی، مدرن ،فانتزی و غیره وجود دارد و میتواند خیلی به زیبایی دکوراسیون منزل شما علاوه بر کاربرد زیادی که دارد، کمک کند یک مدل میز تلفن زیبا با یک تلفن زیبا که متناسب با آن باشد میتواند منزل شما را شیک تر و مجلل تر کند. در ادامه میتوانید در مورد طراحی میز تلفن های شیک و زیبا بیشتر بدانید.

میزهای تلفن در طرح های متنوع زیادی وجود دارند که بسیار زیبا و کاربردی هستند و کمک می کنند به زیبایی چیدمان منزل شما. قرار دادن یک مدل میز تلفن زیبا و هماهنگ با دکوراسیون داخلی منزل می تواند خیلی موثر باشد.

میزهای تلفن در طرح ها و مدلهای متنوع و مدرن، کلاسیک و سلطنتی و از جنس های مختلف چوب فلز ام دی اف و غیره وجود دارند که شما بنا به سلیقه خود می توانید از آنها در منزلتان استفاده کنید تا دکوراسیون زیباتری داشته باشید.

میز تلفن صندلی دار ساده و شیک چوبی

میز مخصوص تلفن را در چیدمان منزلتان قرار دهید. توجه به جزییات در دکوراسیون منزل خیلی اهمیت دارد با قرار دادن یک مدل میز تلفن زیبا و شیک در طرح های متنوعی که وجود دارند و البته متناسب با مبلمان منزلتان می توانید دکوراسیون شیک و زیبایی داشته باشید.

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

میز تلفن با طرحی زیبا و مدل شیک
میز زیبا برای تلفن متناسب با مبلمان منزل

میز تلفن ساده و چوبی
میز کلاسیک تلفن زیبا و ساده

تاثیر مدل میز تلفن در چیدمان منزل

هر چند به خاطر استفاده زیاد از تلفن های بی سیم و کمبود جا در بعضی از منازل از میزهای تلفن کمتر استقبال می شود  و خیلی ها ترجیح می دهند از قفسه ها یا میز کنار تخت برای قرار دادن تلفن استفاده کنند اما خیلی ها علاقه دارند که از میز تلفن های زیبا و شیک در دکوراسیون منزلشان استفاده کنند. تا دکوراسیون را زیباتر سازند

میز تلفن زیبا و شیک و مدرن

میز تلفن زیبا و شیک

میز تلفن صندلی دار شیک

میز کلاسیک تلفن با طرح و رنگی زیبا

چه نوع میز تلفنی باید انتخاب کنیم

این نکته خیلی مهم است که میز مخصوص تلفن هماهنگ با مبلمان منزلتان انتخاب کنید اگر چیدمان منزل شما کلاسیک است بهتر است نوع میز تلفن که با این سبک همخوانی داشته باشد استفاده کنید و اگر سبک دکوراسیون شما ساده است بهتر است از مدل های ساده تر استفاده کنید

میز تلفن در طرح و مدلی زیبا و شیک

میز کلاسیک تلفن در رنگی زیبا

میز تلفن با طرح سلطنتی

میز ساده تلفن در طرحی شیک و مدرن

اهمیت تمیزی و مرتب بودن

نظم میزهای تلفن اهمیت زیادی دارد قرار دادن وسایل مختلف مثل خودکار و کاغذ و روزنامه روی میز به نظم و زیبایی دکوراسیون منزل ضربه میزند بهتر است این وسایل در کشو یا کمد قرار بگیرند یا کنار تلفن یک خودکار و دفترچه قرار بگیرد. روی میز مخصوص تلفن می توانید از وسایل دکوری زیبا و کوچک استفاده کنید و اگر دارای طبقه است می توانید از گلدان های کوچک  و یا اشیا تزیینی کوچک نیز استفاده کنید که به زیبایی آن کمک می کند.

میز تلفن در طرحی جدید
طرح زیبا و متنوع میز تلفن همراه با صندلی

مدل میز تلفن مدرن و جدید

مدل میز تلفن مدرن و زیبا

میز تلفن زیبا و مدرن

میز تلفن با طرح و رنگی زیبا و جدید

میز تلفن با طرحی کلاسیک و زیبا

مدل میز برای تلفن با طرح زیبا و از جنس چوب

مدل میز تلفن زیبا و کمد دار

مدل میز کلاسیک تلفن زیبا و متفاوت

میز تلفن صندلی دار زیبا و مدرن

میز مدرن تلفن صندلی دار در طرحی جدید

میز تلفن از جنس چوب و صندلی دار

میز چوبی تلفن زیبا و مدل کلاسیک

مکان های مناسب برای قرار دادن میز تلفن

میز تلفن باید در جای مناسب برای مکالمه تلفنی باشد قرار داده شود جای دنج و البته قابل دسترس مثلا در اتاق خواب روی میز کنار تخت، در آشپز خانه یا در نشیمن در تورفتگی دیوار و کنار مبلمان

میز تلفن در مدل زیبا و مدرن

میز تلفن زیبا و از جنس چوب

مدل میز تلفن مدرن و جدید

میزهای تلفن علاوه بر وسیله ای کاربردی می توانند موثر باشند در زیبایی دکوراسیون منزل شما، با قرار دادن یک مدل میز تلفن زیبا و شیک و متناسب با مبلمان و همچنین قرار دادن اشیا تزیینی زیبا روی آن در صورت لزوم و نظم و ترتیبی که به آن می دهید و قرار دادن میز برای تلفن در مکان مناسب و در عین حال قابل دسترس در منزل می تواند بسیار زیبا و شیک و کاربردی باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.