دسته ها
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

بهترین سواحل لیسبون پرتغال برای گردشگران

  • سمیه نیک فرجام
  • ۳ اسفند ۱۴۰۲
  • ۰

اگر از علاقه مندان به سواحل لیسبون پرتغال می توانید در این بخش با زیباترین این نواحی ساحلی و جذابیت های آن آشنا شوید. این ساحل گردشگری امتیازهای زیادی دارد.

سواحل لیسبون پرتغال از زیباترین سواحلی هستند که علاقه مندان با سفر به این نواحی تجربه ای خاص خواهند داشت. در ادامه این بخش دیدنی های بیشتری از این سواحل را می شناسید.

طبیعت سواحل لیسبون

معرفی سواحل لیسبون پرتغال:

این سواحل متعدد و بکر بوده و جذابیت های زیادی دارد. اهمیت این سواحل به دلیل وجود تفریحات مهمی مثل قایق سواری، عکاسی و موج سواری بوده که شما از وجود این تفریحات لذت می برید. این سواحل امروزه از دیدنی های پرتغال هستند.

دیدنی ها سواحل لیسبون

شما با پیاده روی در بخش های مختلفی از این سواحل و آشنایی با زیبایی چشم اندازهای آن از نزدیک می توانید حس فوق العاده ای را تجربه کنید. این سواحل همچنین برای آب تنی کردن مکان مناسبی هستند. در این بخش به معرفی مکان های دیدنی پرتغال پرداخته ایم که با آن آشنا می شوید.

سسیمبرا:

شما می توانید در این شهر ساحلی نیز تجربه ای عالی داشته باشید. ساحل کالیفرنیا و ساحل طلایی از مهم ترین سواحل این ناحیه به شمار می آیند. شما می توانید در این سواحل استراحت کرده و در نهایت تجربه خوردن غدای عالی در این رستوران را دارید. این رستوران های ساحلی و محلی دارای چشم اندازهای فوق العاده ای برای گردشگران هستند.

سواحل لیسبون پرتغال

  •  آرون گروپس

گینشو:

یکی دیگر از سواحل مشهور و بکر با علاقه مندان زیاد که در این بخش بیشتر با آن آشنا می شوید. این ساحل دارای بادهای شدیدی بوده و در نتیجه کمی اسکان در کنار ساحل را دشوار می کند. وسایل حمل و نقلی برای دسترسی داشتن به این ساحل نیز چندان مناسب نیست.

سواحل مهم لیسبون

کاستادا کاپاریکا:

این ساحل در شهر لیسبون واقع شده است. در فصول مختلفی از سال گردشگران و تفریح برای علاقه مندان در این سواحل امکان پذیر می باشد. حمام آفتاب در این سواحل و تفریح و قایق سواری از مهم ترین تجربیاتی بوده که توصیه می کنیم از ان لذت ببرید. این سواحل دارای استراحتگاه های ساحلی و کافه است.

آشنایی با سواحل لیسبون

ترویا:

بخش دیگری از زیبایی های پرتغال برای علاقه مندان که از طبیعت آن لذت می برید. این‌ ساحل برای تفریحات آخر هفته ای نیز پیشنهاد خوبی خواهد بود. جالب است بدانید شما در این سواحل امکان اقامت شبانه را نیز خواهید داشت. این سواحل نیز دارای تفریحات آبی و ساحلی متعدد بوده و شما از ویژگی های تفریحی آن لذت می برید.

سواحل معروف لیسبون

کارکاولوس:

این ساحل نیز جذابیت های فوق العاده ای برای گردشگران دارد و از بهترین سواحل لیسبون پرتغال است. شما می توانید با تهیه بلیط قطار نیز یک سفر امن در این نواحی داشته باشید. این سواحل با امتیازات خود برای خانواده ها نیز مناسب است و دارای تفریحات و سرگرمی های فوق العاده ای می باشد. شنا و تفریح در این سواح نیز اهمیت زیادی دارد.

سواحل خاص لیسبون

مکان های دیدنی لیسبون نیز جذابیت های زیادی داشته و شما می توانید با امتیازهای زیادی از این نواحی ساحلی و گردشگری آشنا شوید. این شهر مهد گردشگران و علاقه مندان به سواحل بکر بوده و با امتیازات مهم خود اهمیت زیادی دارد. زیبایی های این سواحل هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *