دسته ها
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

مدل های بافت مو جذاب مخصوص موهای کوتاه دخترانه و زنانه

  • ندا خوشرو
  • 2 ژانویه 2017
  • ۰

بافت مو یکی از انواع روش هایی است که برای زیبایی و جذابیت بیشتر آرایش موها از آن استفاده می شود, در این مطلب انواع مدل بافت موی کوتاه دخترانه و زنانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

بافت موهای دخترانه و زنانه به دو دسته بافت موهای موقتی و بافت موهای دائمی تقسیم می شوند. بافت موهای موقتی در مدت زمان کوتاهی روی موها باقی می مانند در صورتی که بافت موهای دائمی به مدت طولانی تری می توانند روی موهای شما باقی می مانند. مدل بافت مو کوتاه و مدل بافت مو بلند از انواع بافت موهایی هستند که شما می توانید به کمک آن ها در موهایتان تغییرات مثبتی را ایجاد کنید.

بافت مو تیغ ماهی و بافت مو آفریقایی و بافت مو فرانسوی از انواع مدل بافت موهای پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها هستند و شما می توانید برای تنوع بیشتر در مدل موهای خود از این بافت موهای متفاوت و جذاب استفاده کنید.

مدل بافت مو کوتاه

مدل بافت موی کوتاه زنانه و دخترانه

اغلب خانم های جوان تمایل دارند که موهای خود را با مدل های زیبا و متفاوتی ببافند. معمولا خانم ها از بافت مو در فصول گرم سال بیشتر استفاده می کنند زیرا با بافتن مو باعث جمع شدن موها می شود و از تعریق زیاد شما در روز های گرم جلوگیری می کند. در ادامه تصاویری از انواع مدل بافت مو کوتاه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل بافت موی دخترانه و زنانه با جدیدترین متدها

مدل های بافت مو کوتاه شیک و زیبا

شما می توانید از بافت مو در همه قسمت های سر و یا قسمتی از سر استفاده کنید. بافت موها مدل های زیبا و متفاوتی دارند که بهتر است مدل بافت مو خود را با توجه به فرم صورت خود انتخاب کنید. اگر صورت ظریف و لاغری دارید بهتر است از بافت موهایی که به عقب کشیده می شوند و روی صورت شما ریخته نمی شوند استفاده کنید و اگر صورت شما چاق و توپر است بهتر است از بافت موهایی استفاده کنید که در اطراف صورت می ریزند تا چهره شما لاغر و ظریف تر به نظر برسد.

مدل بافت مو زنانه

مدل بافت مو کوتاه زیبا و جدیدانواع مدل بافت موی ساده مدل بافت موی زیبا زنانه مدل بافت موی زنانه کوتاه با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا

مدل بافت مو کوتاه دخترانهمدل بافت موی زیبا و جدید بافت موی ساده دخترانه مدل بافت موهای زیبا و متفاوت

مدل بافتن مو کوتاه ساده و زیبامدل بافت موی زنانه شیک و متفاوت

مدل بافت برای موهای کوتاه مدل بافت موی کوتاه برای خانم ها بافت موی زیبا و متفاوت زنانه

مدل بافت مو زیبا برای مو کوتاه مدل بافت موی جلوی سر دخترانه و زیبا

مدل بافت مو کوتاه جدید مدل بافت موهای زیبا و متنوع مدل های متفاوت بافت مو بافت موی کوتاه زنانه

مدل بافت مو جلوی سر برای موهای کوتاه

بافت مو جلوی سر از انواع مدل بافت موهایی است که برای قسمت جلوی سر استفاده می شود شما می توانید با اضافه کردن موهای مصنوعی در هنگام بافتن موهای خود مدل بافت مو جلوی سرتان را خاص و متفاوت تر از همیشه کنید. از مدل بافت موی جلوی سر می توانید در هنگام شینیون کردن موهایتان برای زیبایی و جذابیت بیشتر مدل شینیون خود استفاده نمایید.

بافت موی کوتاه دخترانه بافت موی ساده زنانه

مدل بافت جلوی مو کوتاهبافت مو زیبا و جذاب زنانه مدل بافت موی جلوی سر

بافت جلوی مو کوتاهمدل بافت موی کوتاه و زیبا

مدل بافت موهای جلوی سربافت موی زیبا و متفاوت زنانه

همانطور که در این مطلب مشاهده کردید برای بافت موهای کوتاه نیز می توانید از انواع مدل های متنوع بافت مو استفاده کنید. در این مطلب انواع تصاویر مدل بافت موی کوتاه زنانه و دخترانه را برای شما همراهان عزیز به نمایش گذاشتیم, شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها بافت موی زیبایی و متفاوتی را برای موهای کوتاه خود داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.