دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

به همین راحتی یک جعبه کادو بسیار جذاب درست کنید

  • یلدا محمدی
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۵
  • ۰

آموزش مرحله به مرحله ساخت جعبه کادو با مقوا را در این مطلب مشاهده نموده و با استفاده از توضیحات مطرح شده و تصاویر مربوط به هر مرحله، جعبه کادویی زیبا و متفاوتی برای هدایای مختلف بسازید.

روش های مختلفی برای ساخت جعبه کادو وجود دارد که با استفاده از آنها می توان انواع جعبه های زیبا و جالب را برای کادوهای مختلف ساخت. مقواهای رنگی را می توان پرکاربردترین وسیله برای ساخت جعبه های کادویی دانست که استفاده از آنها به دلیل سهولت در تهیه و همچنین انجام کار آسان و سریع بسیار رواج دارد. از این رو قصد داریم در این مطلب آموزش ساخت یکی از جعبه هدیه های زیبا و جالب با مقوا را ارائه دهیم که امیدواریم مورد توجه شما دوستان قرار بگیرد و از ساخت این مدل جعبه کادو زیبا و جدید لذت ببرید.

آموزش ساخت جعبه کادو با الگو  :

جعبه کادویی زیبایی که در ادامه آموزش ساخت آن را مشاهده می فرمایید برای انواع هدیه های کوچک و بزرگ ساخته می شود و می تواند انتخاب مناسبی برای هدیه تولد و دیگر مناسبت ها باشد. برای ساخت جعبه کادو با این روش به مقداری مقوا رنگی یا طرح دار، تکه ایی روبان، کاغذ سفید برای کشیدن الگو و ابزار مخصوص مثل قیچی و قلم نیاز دارید که بعد از فراهم کردن آنها می توان اقدام به ساخت جعبه کادویی نمود.

ساخت جعبه کادو با الگو

برای شروع الگوی زیر را در سایز دلخواه پرینت گرفته و یا با استفاده از پرگار آن را روی کاغذ سفید بکشید.

الگو برای ساخت جعبه هدیه

سپس الگو را برش بزنید. توجه داشته باشید که تنها اطراف الگو را برش زده و به قسمت های نقطه چین کاری نداشته باشید.

مراحل ساخت جعبه هدیه جدید

حال مقوای رنگی را برداشته و الگویی را که در مرحله قبل برش زدید، روی آن قرار دهید و اطراف آن را خط بکشید.

جعبه کادو با کاغذ رنگی مراحل ساخت جعبه کادویی زیبا ساخت جعبه های کادو جدید و زیبا

در این مرحله از ساخت جعبه کادو الگوی رسم شده را برش بزنید.

ساخت جعیه هدیه با الگو

حال زمان آن رسیده است که الگوی اصلی را روی مقوای برش خورده قرار دهید و با استفاده از سوزن یا نوک تیز پرگار، از محل نقطه چین ها، خطوطی روی مقوا بکشید. توجه داشته باشید که این خطوط باید عمیق باشند اما مراقب باشید که مقوا شما سوراخ یا پاره نشود.

ساخت جعبه کادویی زیبا و جالبساخت جعبه های کادویی جالبدرست کردن انواع جعبه کادو

شروع به تا زدن مقوا نمایید، بدین صورت که مقوا را از محل های مشخص شده که دارای خطوط عمیق می باشند تا بزنید تا شکل اصلی جعبه هدیه ایجاد گردد.

ساخت جعبه برای هدیهآموزش ساخت جعبه با مقوامراحا ساخت جعبه هدیه با الگو

هدیه مورد نظر را داخل جعبه کادویی قرار دهید و سپس آن را با روبان ببندید. بهتر است با روبان پاپیونی زیبا روی جعبه ایجاد کنید و از این طریق به تزیین جعبه کادو بپردازید.

ساخت جعبه برای کادو ساخت جعبه کادو جدید و زیبا مدل جعبه کادو جدید

ساخت جعبه هدیه ما به پایان رسید، توجه داشته باشید که این مدل جعبه کادو می تواند انتخاب مناسبی برای هدیه دادن ساعت یا جواهرات مختلف و همچنین هدیه هایی با ابعاد بزرگتر باشد.

عکس جعبه کادو دست ساز ساخت جعبه های کادو در منزل

با مراحل ساخت جعبه کادو با روشی متفاوت و ساده آشنا شدید، سعی کنید جعبه کادویی های زیبایی متناسب با هدیه تدارک دیده شده بسازید و آن را برای دادن هدایای مختلف مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید با کلیک بر روی جعبه هدیه با دیگر آموزش های جالب و دیدنی در این زمینه آشنا شده و از این طریق جعبه هدیه های مختلفی بسازید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.