دسته ها
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

بیوگرافی بازیگران سریال گودال و نگاهی به عکس هنرمندان این سریال ترکی محبوب

  • محدثه خاکشور
  • ۲۵ شهریور ۱۴۰۲
  • ۰

گودال نام یکی از سریال های معروف و محبوب تلویزیون ترکیه است که بسیاری از مخاطبان را توانسته به طرفداران خود تبدیل نماید و یکی از کارهایی که این مخاطبان انجام می دهند، جستجو با هدف آشنایی با بازیگران سریال گودال است که ما در این مطلب دستاورد این جستجو را جمع آوری و ارائه می دهیم.

سریال گودال یکی از سریال های ترکی در ژانر اکشن هیجانی و درام می باشد که سینان اوزتورک کارگردان آن بوده و به قلم مشترک داملا سریم و گوکهان هورزوم به رشته تحریر درآمده است. گودال به طور کلی دارای ۴ فصل که قسمت اول آن در بیست و سوم اکتبر سال ۲۰۱۷ پخش گردید و در هفتم ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ پس از پخش قسمت ۱۳۱ آن تمام شد. در این مطلب شما عزیزان را با بازیگران سریال گودال آشنا می کنیم.

بازیگران مجموعه تلویزیونی مشهور گودال

معرفی بازیگران سریال گودال با عکس و بیوگرافی

سریال گودال با اسم ترکی چوکر در محله تلاط واقع در ناحیه فاتح در استانبول ترکیه فیلمبرداری گردیده است. در قسمت های ۱ و ۲ فصل یک، بعضی از صحنه ها در شهر پاریس فیلمبرداری گردید و بعضی از صحنه های فصل ۳ نیز در برلین فیلمبرداری گردیده است.

بازیگران سریال گودال همراه عکس و بیوگرافی

خلاصه داستان سریال

اسم یکی از منطقه های پرخطر و ناامن در استانبول ترکیه، گودال می باشد که به وسیله ی خانواده مافیایی به اسم «کوچووالی» مدیریت می گردد. روزی یک نفر به اسم «وارتولو سعادت الدین»از فروشندگان مواد مخدر به این منطقه آمده و بزرگ آنجا به اسم ادریس کوچووالی توصیه فروش مواد مخدر در این منطقه را بیان می کند، ولی با وجود داشتن اسلحه از سوی اغلب افراد این مکان، فروش مواد مخدر یکی از خط قرمز و قدغن های آنجا محسوب می شود. ادریس نمی پذیرد و در نتیجه وارتولو ناراحت و خشمگین می گردد که به دنبال آن موجب به قتل رسیدن پسر ادریس کوچووالی می گردد. خاندان کوچووالی پسر کوچک خانواده به اسم یاماچ کوچووالی را که به مدت ۱۰ سال بوده به جای دیگری رفته بوده را بازمی گردانند تا با استفاده از کمک وی بتوانند گرفتاری ها را حل نموده و کنترل محله را به دست بگیرند ولی انگار این موضوع پایان ندارد و …

در فصل دوم نیز بعد از جسن عروسی خونبار، یک باند به اسم بره های سیاه که روسای آن ماهسون و چتو (افرادی بی بند و بار) بر این محله چیره شده و آن را به کنترل خود درمی آورند. قسمتی از خاندان کوچووالی در این مراسم به قتل رسیدند و مابقی نیز پخش و پلا گردیده اند. جومالی فرزند ارشد خاندان از زندان گریخته، با وجود اینکه اهل محل چیرگی این باند را قبول کرده اند، جومالی، یاماچ و وارتولولو تصمیم دارند گودال را از شر بره های سیاه برهانند.

  •  آرون گروپس

در فصل ۳ این سریال نیز چنین آمده که بعد از به قتل رسیدن آکشین و سنا توسط یوجل، وی به دنبال انتقام گرفتن برنامه ای را طراحی و اجرا می کند. اکنون ادریس کوچووالی به قتل رسیده و فرزندانش جومالی، صالح و سلیم و نیز سایر اشخاص بااهمیت در حبس به سر می برند و یاماچ نیز برای کشتن پدر خود عقلش را از دست داده است. کنترل محله گودال به دست آکین افتاده است، یاماچ کمی بهبود یافته و به دنبال انتقام گرفتن از باعث و بانی به قتل رسیدن پدر خود می باشد، از سویی جومالی مجددا از حبس گریخته و وارتولو نیز در پی فردی که گمان می برد پدرش را کشته، به زندان آرموتلو راهی می شود و …

در فصل ۴ این سریال نیز داستان از این قرار است که پس از چاتای اردنت، خانواده وی پیدایشان می شود که رقابت شدیدتری برای کوچووالی و محله گودال محسوب می شود. آریک بوکه اردنت چای چاتای را می گیرد و …

بازیگران سریال گودال همراه عکس و بیوگرافی

آراس بولوت اینملی

آراس بولوت اینملی یکی از بازیگران سریال گودال است که با نقش یاماچ کوچووالی در این سریال ایفای نقش می کند. او علاوه بر هنرپیشگی به عنوان مدل نیز فعالیت می کند. از آثار شاخص او می توان به سریال حریم سلطان، سریال روزی روزگاریسریال نفوذی، سریال تصادف، فیلم محمود و مریم، فیلم معجزه اشاره داشت. آراس بولوت اینملی در بیست و پنجم ماه آگوست سال ۱۹۸۹ در استانبول به دنیا آمده است. این بازیگر به خاطر بازی در گودال توانست ده جایزه در قسمت های گوناگون فستیوال های ترکی و … را به دست آورد.

نگاهی به بازیگرهای سریال ترکی گودال

ارجان کسال

ارجان با کاراکتر ادریس کوچوالی در سریال گودال حضور می یابد. او به عنوان هنرپیشه، کارگردان، نویسنده و نیز فیزیکدان و دکتر در عرصه هنر و کادر درمانی و علم فعالیت و به کشور خود خدمت می کند. او در دوازدهم ماه سپتامبر سال ۱۹۵۹ در آوانوس نوشهر ترکیه زاده شده است. وی هنرمند کاربلدی به شمار می رود که به عنوان مثال می توان به آثار روزی روزگاری در آنتولی، به مدیرم زنگ بزن، من اون نیستم و نیز سریال گودال اشاره داشت.

نگاهی به بازیگرهای سریال ترکی گودال

دیلا چیچک دنیز

دیلان چیچک دنیز با کاراکتر «سنا کوچوالی» در سریال گودال مقابل دوربین قرار می گیرد. او در فوریه سال ۱۹۹۵ در سیواس ترکیه متولد شد که طلاق والدینش از یکدیگر موجب شد وی دوران کودکی پر از مشقتی را پشت سر بگذارد. فعالیت بازیگری خود را در با حضور در نمایش های تئاتر دبیرستانش آغاز نمود و در ننهایت در ۲۰۱۵ به صورت رسمی وارد حرفه بازیگری گردید. وی در سریال «دختران آفتاب»، «عشق های ناتمام»، «شعله ور»، مقابل دوربین قرار گرفت.

مرور داستان سریال گودال و نقش آفرینان آن

ایلایدا آلیشان

ایلایدا آلیشان بازیگر خوش چهره و جوان در یازدهم ماه دی سال ۱۳۷۴ در استانبول – ترکیه به دنیا آمده و از بازیگران سریال گودال محسوب می شود، او در این سریال عهده دار کاراکتر «آکشین» می باشد که بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشته است. او بعد از نام نویسی در آزانس هنرپیشگی و مدلینگ، آغاز به فعالیت در آگهی های تبلیغاتی نمود که توانست پیشنهادان بازی زیادی را به دست آورد. وی نخستین بار با بازی در سریالی به اسم «من عاشق بچه بودم» به عرصه بازیگری پیوست که از جمله این پیوستن می توان به سریال های اسم من گلپری، درد قلب و … اشاره نمود.

معرفی هنرپیشگان سریال گودال

پریهان ساواش

یکی دیگر از بازیگران سریال گودال، پریهان ساواش است که با نقش سلطان ساواش همسر ادریس کوچوالی در سریال گودال ایفای نقش می کند. او در چهاردهم ماه جون سال ۱۹۵۷ در فاتح ترکیه متولد شده است. او فعالیتش را در ۵ سالگی با رفتن به روی صحنه نمایش های کودکانه آغاز نمود و اما در فیلم ها و سریال های موفقی همچون سریال برگ ریزان، سریال طنز لیلا و مجنون و نیز فیلم غول در زانر کمدی-ترسناک حضور داشته است. پریهان ساواش همسر قبلی ابراهیم تاتلیس است که علاوه بر بازیگری مجری و نیز خواننده هم است.

آشنایی با بازیگران سریال گودال

ارکان کولچاک کوستندیل

ارکان هنرپیشه ترکی با بازی کاراکتر صالح کوچوالی در سریال گودال مقابل دوربین می رود؛ او در شهر بورسای ترکیه در شانزدهم ماه ژانویه سال ۱۹۸۳ متولد شده است. وی به واسطه ایفای نقش در برنامه تلویزیون اولان استانبول در ۲۰۱۴ توانست مورد توجه قرار گرفته و مشهور شود. او به عنوان نویسنده و کارگردان تعدادی فیلم کوتاه نیز تجربه فعالیت هنری دارد که توانسته جایزه هایی را نیز برای این فعالیت هایش کسب نماید. از آثار شاخص وی می توان سریال مرحمت، سریال « Ulan Istanbul»، سریال ماه پیکر و نیز فیلم کمدی «یک شب در استانبول» را نام برد.

آشنایی با بازیگران سریال گودال و چکیده سریال

اجه یاشار

این بازیگر جذاب ترکی در هفدهم ماه زوئن سال ۱۹۹۴ در آنکارا به دنیا آمده است، اجه یاشار در این گودال با نقش کاراجا کوچوالی مقابل دوربین می رود. در ۲۰۱۵ با بازی در سریالی ترکی به اسم «عشق سیاه» فعالیتش را در عرصه هنر و بازیگری آغاز نمود.

مرور داستان سریال گودال و نقش آفرینان آن

اونر ارکان

اونر ارکان بازیگر نقش «سلیم کوچوالی» در سریال گودال است که در چهارم ژانویه سال ۱۹۸۰ در شهر ازمیر ترکیه متولد شده است. وی که غیر از بازیگری به عنوان مجری و رقاص نیز فعالیت می کند، با بازی خوبش در سریال ترکی گودال توانست به عنوان هنرپیشه دیده شود.

بازیگران سریال گودال همراه عکس و بیوگرافی

بوراک داکاک

بوراک داکاک بازیگر کاراکتر آکین کوچوالی در سریال گودال می باشد، او در هشتم ژوئن سال ۱۹۹۸ در آنکارای ترکیه متولد شده است. از آثار شاخص او می توان به سریال های «گل پری»، «قیامت:ارطغرل»، «روزهای خوب» اشاره داشت.

معرفی هنرپیشگان سریال گودال

نجیب ممیلی

نجیب یکی از بازیگران سریال گودال است که نقش »جومالی کوچوالی» را برعهده دارد. او در بیست و هفتم ماه می سال ۱۹۸۰ در آدانای ترکیه متولد شده است. وی در ۲۰۰۵ قدم در دنیای بازیگری نهاد و تا حال حاضر نیز مشغول به فعالیت است.

آشنایی با بازیگران سریال گودال

رضا کوچااوغلو

کوچااوغلو هنرپیشه موفق و مطرح ترکی در نوزدهم ماه مارس سال ۱۹۷۹ در شهر ازمیر ترکیه متولد شده است، وی یکی از بازیگران سریال گودال با نقش علی چو است. غیر از حضور در گودال در سریال های موفق دیگری نیز توانسته بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

معرفی هنرپیشگان سریال گودال

داملا سونمز

داملا سونمز بازیگر نقش افسون در سریال ترکی گودال است که در سوم ماه مه سال ۱۹۸۷ در استانبول به دنیا آمده است.

بازیگران مجموعه تلویزیونی موفق گودال

هازال سوباشی

هازال سوباشی هم هنرپیشه و هم مدل ترکی است که به عنوان دختر شایسته ۲۰۱۵ (در جایگاه سوم) نیز شناخته می شود که در سریال گودال مقابل دوربین می رود. او در دوم ماه می سال ۱۹۹۶ در ازمیر ترکیه به دنیا آمده است که نخستین تجربه بازیگری اش را با بازی در سریال ترکی اسمش را تو بگذار به دست آورد.

برکای آتش

برکای آتش یکی دیگر از بازیگران سریال گودال است که با نقش «فکرت» مقابل دوربین می رود. او متولد نوزدهم فوریه سال ۱۹۸۷ می باشد پس از شروع فعالیت در عرصه هنر بازیگری در سریال های موفقی بازی کند که از جمله آنها می توان به «بی وفا»، «مشتعل»، «گلیزار» اشاره کرد.

معرفی هنرپیشگان سریال گودال

ارکان اوجی

ارکان بازیگر نقش چتو در سریال ترکی گودل است که علاوه بر این سریال در سایر سریال های موفق «شانس زندگی من»، «تاسیس:عثمان»، «قهرمان»، «پایتخت:عبدالحمید» بازی کرده است. او در هفدهم ماه دسامبر سال ۱۹۸۲ در دیاربکر ترکیه تولد یافته است.

بازیگران مجموعه تلویزیونی موفق گودال

بوراک سرگن

بازیگر نقش بایکال کنت در سریال گودال بوراک سرگن است که از هنرپیشه های فصل ۱ این سریال محسوب می شود. علاوه بر گودال از دیگر آثار شاخص او می توان به «عشق سیاه»، «حلقه»، «عشق و جزا» اشاره کرد. او در نهم ماه فوریه سال ۱۹۶۱ در آنکارا تولد یافته است. البته شروع فعالیتش با سینما بود اما با سریال گودال دیده شد.

معرفی هنرپیشگان سریال گودال

نور سرور

فادیک کورتولوش یکی از نقش های سریال گودال در فصل های ۳ و ۴ است که توسط نور سرور ایفا می گردد، استارت فعالیت هنری خود را با بازی در فیلم سینمایی «در زمین های حاصلخیز» زد. او با بازی ۴۰ نقش در فیلم های سینمایی مختلف یکی از هنرپیشگان موفق و فعال عرصه سینما محسوب می شود. نور سرور در بیست و یکم ماه ژوئن سال ۱۹۵۴ در بورسا به دنیا آمده است.

بازیگران سریال گودال همراه عکس و بیوگرافی

سنای گورلر

این بازیگر با نقش «ملیحه سانجاکلی» در سریال گودال در فصل ۲ به عنوان هنرپیشگان اصلی و در فصل ۳ بعنوان مهمان مقابل دوربین می رود، او از هنرپیشه های تئاتر، سینما و تلویزیون است که در بیست و هشتم ماه ژوئن سال ۱۹۶۶ در ازمیر متولد شده است. از آثار شاخص او می توان به «مدیر برنامه ام تماس بگیر» و «نفوذی» اشاره نمود.

آشنایی با بازیگران سریال گودال و خلاصه داستان

صالح کالیون

یکی دیگر از بازیگران فصل ۳ سریال گودال، صالح کالیون با نقش یاووز چوبان می باشد که فعالیت هنری خود را ابتدا با رفتن به روی صحنه در ۱۹۶۴ آغاز نمود و بعدا در فیلم سینمایی «مرداب آفتابی» مقابل دوربین سینما قرار گرفت. و اما یکی از تجربه های فعالیتش در تلویزیون مربوط به حضورش در سریال گودال می باشد. او در دوم فوریه سال ۱۹۴۶ در آغری متولد شده است.

آشنایی با بازیگران سریال گودال و خلاصه داستان

مصطفی اوستونداگ

مصطفی اوستونداگ از بازیگران سریال گودال است که در یازدهم فوریه سال ۱۹۷۷ تولد یافته و متاهل می باشد. او که از بازیگران مطرح و مشهور ترکی به شمار می رود در ۲۰۱۰ با اجم اوزکایا ازدواج نمود و به جرگه متاهلین پیوست.

نگاهی به بازیگرهای سریال ترکی گودال

در این مطلبی که به پایان رسید شما عزیزان را با بازیگران سریال گودال و چکیده ای از چهار فصل آن آشنا کردیم، امیدواریم از مطالعه این زندگینامه هنری نهایت استفاده را برده باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *