دسته ها
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

معرفی باغ گل های کرج و گردش در آن

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۲ شهریور ۱۴۰۲
  • ۰

معرفی باغ گل های کرج شما را با جاذبه هایی از این منطقه آشنا می کند. این باغ تنوع زیادی داشته و دارای انواع مختلفی از گیاهان است.

این باغ که دیدنی های متنوعی برای گردشگران دارد از جذابیت های فوق العاده ای برخوردار بوده و شما در این بخش با باغ گل های کرج آشنا می شوید. این باغ بهشتی است که با قدم زدن در آن روحیه خوبی کسب می کنید.

باغ دیدنی کرج

معرفی باغ گل های کرج:

در ایران شهرهای مختلفی دارای باغ گل ها بوده که هر یک به نوعی دارای زیبایی خاصی هستند. این باغ نیز نمونه ای از آن ها بوده و شگفتی های مختلفی دارد. این بوستان تنوع و شگفتی های مختلفی داشته که لحظاتی به یاد ماندنی برای شما خواهد داشت. این باغ از دیدنی های تهران بوده که مشاهده می کنید.

باغ گل کرج کجاست

این باغ را می توانید، جزوی از زیبایی های کرج بدانید. ساعت ها با قدم زدن در این باغ می توانید از زیبایی آن دیدن کنید و لذت ببرید. طبیعت دل انگیز این ناحیه از یک سو و از سوی دیگر نیز انواعی از گل ها و گیاهان توجه شما را جلب می کند.یکی از مهم ترین تجربه هایی که در این باغ کسب می کنید، قدم زدن در این باغ و ناحیه است.

این باغ در بوستان چمران و در کرج واقع شده است. باغی با وسعت ۴۰ هکتار که در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد. شهربازی این پارک نیز یکی از امتیازات آن بوده و محل مناسبی برای تفریح کودکان است. در میان یان باغ تنوعی از گل ها و گیاهان پیش روی شما قرار دارد.

باغ گل های کرج

  •  آرون گروپس

ویژگی های باغ گل:

در این مجموعه ۳۰۰ گونه از گل های متنوع یافت می شود. انواعی از گل و گیاهان در این ناحیه قرار داشته که باید از آن دیدن کنید. یاس هندی، ارغوان، ساکولنت، میخک و … از مهم تربن گونه های گل در این ناحیه بوده که زیبای چشم نوازی دارند. این مجموعه در شمار یکی از بزرگ ترین باغ گل های خاورمیانه بوده و محیطی سراسر نشاط داشته که از آن دیدن می کنید.

مناظر طبیعی و چشم نواز این باغ را می توانید در فصل های مختلفی از سال مشاهده کنید. طبیعت این ناحیه ارزش زیادی داشته و هر ساله نیز بازدیدکنندگان زیادی دارد. در ادامه نیز با مهم ترین امکانات و امتیازات این مجموعه آشنا می شوید.

باغ گل کرج را بشناسید

امکانات باغ گل:

باغ گل های کرج طبیعت دیدنی زیادی دارد و هر ساله نیز بازدیدکنندگان زیادی داشته که از آن دیدن می کنید. جذابیت این باغ به دلیل تنوع گیاهان و گل ها بوده است. هر ساله نیز نمایشگاه های مختلفی برگزار می شوند که بازدیدکنندگان زیادی داشته و مورد توجه هستند. رودخانه کرج که از میانه این پارک می گذرد، ویژگی دیگری بوده که به آن اشاره می شود.

باغ گل شهر کرج

در میان این پارک نیز استراحتگاهی در نظر گرفته شده که شما می توانید به راحتی در آن اسکان داشته باشید. نیمکت های طی مسیر نیز برای نفس تازه کردن گزینه خوبی هستند. جشنوراه گل لاله یکی از مشهورترین این جشنوراه ها است. ورودی این باغ نیز زیبایی زیادی داشته و از بیرون نمای خوبی داشته که مشاهده می کنید.

روستای ورده کرج نیز از دیگر دیدنی های آن بوده و ویژگی های زیادی داشته که از آن دیدن می کنید. کرمان دیدنی های تاریخی و طبیعی متنوعی داشته و هر یک به نوعی توجه شما را جلب می کند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *