دسته ها
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳

آبشار حرام او و دیدنی های بکر و تماشایی آن

  • سمیه نیک فرجام
  • ۳ شهریور ۱۴۰۲
  • ۰

آبشار حرام او یک آبشار با ارتفاع و وسعت مناسب بوده و دارای خزه های سرسبزی است. شما می توانید از چشم اندازهای این آبشار بهتر دیدن کنید.

این آبشار یکی از دیدنی های جذاب در اطراف نور بوده که توجه علاقه مندان زیادی را جلب می کند. آبشار حرام او با وجود دیدنی های ویژه خود یک منطقه گردشگری و تفریحی بوده که ویژگی های زیادی برای علاقه مندان دارد.

خزه های حرام او

معرفی آبشار حرام او:

فاصله این آبشار تا منطقه ییلاقی بلده تنها ۲۵ کیلومتر بوده و امروزه با برخورداری از جاذبه های طبیعی خود توجه علاقه مندان زیادی را به سوی خود می کشاند. در مسیر دسترسی به این آبشار دیدنی نیز می توانید با جاذبه های مختلفی رو به رو شوید. مکان های دیدنی اطراف این آبشار نیز بکر و ویژه هستند.

جاذبه های حرام او

یکی از مناظر زیبایی که از این آبشار مشاهده می کنید، قرار گرفتن آن در کنار جاده است. ارتفاع این آبشار ۱۵ متر بوده و یکی از وسیع ترین آبشارهایی می باشد که می توانید از آن دیدن کنید. کوه های این نواحی نیز زیبایی های زیادی داشته و بی شک توجه شما را جلب می کند.

این آبشار با وجود اینکه حجم آبریز کمی داشته زیبا بوده و با ترکیب خزه های سرسبز توجه شما را جلب خواهد کرد. گلسنگ ها و خزه های سرسبز این ناحیه بسیار چشم پوشی می کند. این آبشار برای بومیان منطقه اهمیت زیادی داشته که توجه شما را جلب خواهد کرد. این آبشار امروزه از دیدنی های بلده بوده و در کنار دیگر دیدنی ها امکان بازدید از آن را دارید.

بازدید از حرام او

  •  آرون گروپس

ویژگی های آبشار:

آبشار حرام او دیدنی ارتفاع مناسبی داشته و چشم اندازهای ویژه ای برای علاقه مندان داشته که از آن دیدن می کنید. یکی از ویژگی های مهم این آبشار خواص درمانی فوق العاده ای بوده که برای اهالی این ناحیه نیز اهمیت زیادی داشته و از خواص این آب ها به خوبی بهره مند می شوند.

این آب ها به نوعی برای اهالی این ناحیه مقدس می باشد. باورهای قدیمی که درباره این منطقه وجود دارد حتما توجه شما را جلب خواهد کرد. شضما در این مسیر از آبشارهای زیبای دیگری هم می توانید، دیدن کنید. شما باید از نزدیک زیبایی های این آبشا را مشاهده کنید و از ان لذت ببرید.

آبشار حرام او

جنگل رویان نیز از زیبایی های این ناحیه بوده که باید از آن دیدن کنید. روستای گیسوم نیز زیبایی های زیادی در این ناحیه داشته که حتما باید آن را مشاهده کنید. در لینک با دیدنی های بیشتری از این ناحیه آشنا می شوید.

عکاسی و پیاده روی:

عکاسی کردن و پیاده روی در بخش های مختلفی از این آبشار و طبیعت آن برای شما جالب است. شما می توانید، تصاویر بسیار زیبایی را در این ناحیه ثبت کنید. اگر می خواهید از هوای اطراف لذت ببرید و به خوبی طبیعت این منطقه و حتی اطراف آن را بشناسید، باید حتما با قدم زدن قسمت های مختلفی را مشاهده کنید و از آن لذت ببرید.

طبیعت زیبای حرام او

این آبشار از مکان های دیدنی مازندران بوده و همانطور که می دانید این استان دارای دیدنی های مختلف و به ویژه آبشارهای گوناگونی است. این آبشارها در بخش های مختلفی از استان واقع شده اند و هر یک دیدنی های زیادی برای شما دارند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *