دسته ها
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

دیدنی های کنکان مکزیک و جاذبه های زیبای بندر کنکان

  • سمیه نیک فرجام
  • ۳ شهریور ۱۴۰۲
  • ۰

دیدنی های کنکان تنوع زیادی دارد. شما می توانید در این قسمت با دیدنی های مهمی آشنا شوید. این شهر جاذبه تاریخی و طبیعی زیادی دارد.

بندر کنکان یکی از زیباترین نادر دنیا بوده که شما با آن آشنا می شوید. این بندر معروف بوده و در این بخش با دیدنی های کنکان آشنا می شوید. این شهر از سواحل زیبا و دیدنی برای علاقه مندان برخوردار بوده است.

منطقه تفریحی کنکان

معرفی دیدنی های کنکان مکزیک:

این شهر از جمله تفرجگاه هایی بوده که زیرساخت های ساحلی زیبایی دارد و امروزه نیز مقصد گردشگران زیادی است. در سال های اخیر این ساحل تفریحی خوش آب و هوا بوده و دارای سواحل ماسه ای و مرجانی زیادی بوده است. سفر به این ساحل بی رقیب بوده و دیدنی زیادی دارد.

بازدید از کنکان

این سواحل نه تنها چشم اندازهای طبیعی ویژه ای دارد بلکه یک منطقه ارامش بخش بوده که نزدیک به دریای این ناحیه با آب های شفاف می باشد. این شهر محبوبیت زیادی در میان گردشگران و هواداران دارد. در ادامه با دیدنی های بیشتری از این ناحیه آشنا می شوید. این شهر امروزه دیدنی های زیادی داشته و خود یکی از دیدنی های مکزیک محسوب می شود.

خرابه های ال ری مایا:

این خرابه که طبق تحقیقات ویرانه هایی از زمان سرخپوستان است دارای سازه هایی ارزشمند در نوع خود می باشد. ۴۷ خانه که در این مجموعه مشاهده می کنید، فوق العاده دیدنی با معماری خیره کننده خواهد بود.

دیدنی های کنکان مکزیک

  •  آرون گروپس

قدمت این سازه ها به ۹۰۰ سال پیش از میلاد باز می گردد. مراسم های تشریفاتی گوناگونی که در این منطقه برگزار می شده موجب جذب گردشگران امروزی شده است. آنچه باید درباره سفر به مکزیک بدانید این است که این منطقه جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی است.

موزه مایا:

حالا می توانید به قسمت دیگری از این مجموعه سر بزنید. این موزه نیز جاذبه های غنی زیادی را به خود اختصاص داده است. این موزه در سال ۱۹۸۷ افتتاح شده و بخش های مهمی از فرهنگ سرخپوستی را در میان ان ها می توان مشاهده کرد. مجموعه ای از مجسمه ها و دیگر آثار در این موزه نیز دیده می شود که شما امکان بازدید از آن را خواهید داشت.

موزه کنکان

موزه زیر آبی کانکون:

این موزه نیز به نوبه خود دارای جاذبه های شگفت انگیزی بوده که دنیای عجیبی را پیش روی شما قرار می دهد و از دیدنی های کنکان است. این موزه زیر آبی نیز در سال ۲۰۰۹ افتتاح شده است. خساراتی که یک طوفان به پارک ملی دریایی این منطقه وارد کرده موجب شده تا امروزه این مجموعه به یک مجموعه غواصی و گردشگر تبدیل شود.

در عمق سه و شش متری دریا می توانید بیش از ۵۰۰ مجسمه را مشاهده کنید. این مجسمه ها به شکل ظریفی چهره های انسال را طراحی کرده اند. اگر شما توانایی غواصی ندارید و یا علاقه ای به غواصی ندارید از این مجموعه نباید دیدن کنید.

سفر به کنکان

از کدام مکان های دیدنی مکزیک دیدن کنیم؟ شما می توانید در لینک با دیدنی های این ناحیه و جذابیت های مهم آن آشنا شوید و دیدنی های بیشتری از این منطقه را بشناسید. شما علاقه مندان با وجود چنین جاذبه هایی می توانید، سفری خوب و خیال انگیز به این منطقه داشته باشید. در لینک نیز این دیدنی ها را می شناسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *