دسته ها
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

دیدنی های مانیل و زیباترین مکان های گردشگری و تفریحات این شهر

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
  • ۰

دیدنی های مانیل که شامل جاذبه های مختلف تاریخی و طبیعی می باشند شما را به سوی خود جذب می کند. این شهر دیدنی های مختلفی دارد.

مانیل از جمله شهرهای دیدنی در فیلیپین بوده که جذابیت های زیادی داشته و شما می توانید در این بخش با دیدنی های مانیل آشنا شوید. این شهر مقصد بسیاری از مسارفان و گردشگران است.

شهر تفریحی مانیل

معرفی دیدنی های مانیل:

اگر به دنبال یک مقصد گردشگری متنوع هستید، می توانید در این بخش با مانیل و جذابیت های تاریخی و طبیعی آن آشنا شوید. این شهر شهری گردشگری بوده که شامل تفریحات و جاذبه های مختلفی است. در لینک نیز به معرفی مکان های دیدنی فیلپین پرداخته ایم که با آن آشنا می شوید.

جاذبه توریستی مانیل

قلعه سانتیاگو:

بهتر است تا ابتدا یکی از سازه های تایخی این شهر را مشاهده کنید. این قلعه ویژگی های برجسته ای داشته و در طی تاریخ نیز اهمیت زیادی داشته است. این قلعه دارای محوطه ای بسیار ایده آل بوده و هر سله تورهای زیادی در قالب پیاده روی در بخش های اطراف این قلعه برگزار می شود.

جاذبه تاریخی مانیل

کلیسای سن آگوستین:

این کلیسا را می توان یکی از قدیمی ترین سازه هایی دانست که از ان دیدن می کنید. این کلیسای تاریخی در اینتراموروس  واقع شده است و در خلال جنگ جهانی دوم نیز آسیب های داشته و شامل قسمت های مختلفی می باشد.

  •  آرون گروپس

ساختار این بنا تشکیل شده از قسمت های مختلفی بده که شامل درخت نخل نیز بوده و در واقع چوب در این سازه جایگزین شده است. سبک معماری این سازه را می توان باروکی دانست که از معماری برجسته ای برخوردار بوده و جذابیت زیادی دارد.

معرفی دیدنی های مانیل

بینوندو:

این منطقه در واقع یکی از مهم ترین مناطق چینی بوده و جذابیت های زیادی دارد. این محله خیلی قدیمی بوده و شامل دیدنی های بسیار زیادی خواهد بود. این محله بر روی تپه های این ناحیه واقع شده است و از سوی دیگر دارای چشم اندازهای طبیعی زیبایی می باشد. این منطقه ویژه مهاجران چینی محسوب می شود.

محله های مانیل

دیویسوریا:

یکی دیگر از مهم ترین دیدنی های مانیل را می توان این محله دانست. در این محله فروشگاه های گوناگون و متعددی قرار دارد که شما از ان بازدید می کنید. این محوطه طرفداران زیادی دارد. شما می توانید در این محله اجناس گوناگونی را خریداری کنید. اگر دنبال اجناسی با قمیت های مناسب هستید، می توانید در این نواحی بازدید کنید.

سفر به مانیل

مرکز خرید ام اس:

این مرکز نیز جذابیت های زیادی داشته و یکی از مهم ترین مراکزی بوده که شما از ان دیدن کرده و می توانید خریدهای مورد نیاز را داشته باشید. این فروشگاه را می توان به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های فیلپین دانست که به عنوان چهارمین فروشگاه آن شناخته می شوید.

جاذبه های مانیل

تماشای جاذبه های شگکفت انگیز این مجموعه از یک سو و از سوی دیگر خرید و گشت و گزار تجربه های متنوعی بوده که از آن لذت می برید. این مجموعه امروزه از دیدنی های فیلیپین به شمار می آید.

جزیره بوراکای فیلیپین نیز یکی دیگر از دیدنی هایی بوده که شما با قسمت های مختلفی از آن آشنا می شوید. این منطقه جاذبه های دیدنی زیادی داشته که هر ساله تورهای گردشگری زیادی را به سوی خود می کشاند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *