دسته ها
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

مرداب وربن کجاست؟ جاذبه های دیدنی مرداب وربن

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
  • ۰

اگر از علاقه مندان به جاذبه های دیدنی چالوس هستید، می توانید در این بخش با دیدنی های مرداب ورین بازدید کنید. این مرداب دیدنی های زیادی دارد.

این مرداب که یکی از جاذبه های دیدنی و طبیعی در گلستان بوده جذابیت های زیادی دارد. این مرداب زیبا یکی از جاذبه های دیدنی در چالوس بوده و یک ناحیه جنگلی پر جاذبه به شمار می آید. شما در ادامه با دیدنی های  مرداب وربن آشنا می شوید. 

جنگل های ورین

معرفی  مرداب وربن:

همانطور که اشاره شد این مرداب با جاذبه های دیدنی و طبیعی خود در نزدیکی چالوس واقع شده است. شما برای بازدید از زیبایی های این بنا باید به جنگل های سینوا سفر کنید و جاذبه های مهم و دیدنی این بنا را بهتر بشناسید. این بنا یکی از  مکان های دیدنی چالوس بوده که از آن دیدن می کنید.

جاذبه های ورین

سینوا را یکی از بخش های مهم می توان دانست که دیدنی های زیادی را در خود جای داده است. سینوا را یکی از روستاهایی می توان دانست که در بخش مرکزی چالوس قرار دارد. این بخش همچنین به لحاظ نزدیکی به مرزن آباد نیز شناخته شده است.

طبیعت ورین

  •  آرون گروپس

شما در مسیر رسیدن به این جنگل های دیدنی و جاذبه های ان می توانید با طبیعتی سرسبز و پر جاذبه آشنا شوید. این روستا یکی از مرتفع ترین نواحی بوده که زیبایی های زیادی داشته و توجه شما علاقه مندان و گردشگران را به سوی خود جذب می کند.

مناظر ورین

روستای سینوا کجا قرار دارد؟

حالا باید راهی سینوا شوید. برای بازدید از این زیبایی ها و کی از نواحی بکر و در نزدیکی چالوس حتما باید سری به زیبایی های این روستا هم بزنید. این روستا در بخش جنوبی چالوس واقع شده و شما از این قسمت می توانید به دیگر دیدنی های نزدیک نیز راه پیدا کنید. چشم اندازهای دلگشای این منطقه نیز توجه شما را جلب خواهد کرد.

بازدید از مرداب:

این مرداب دقیقا جایی در میان جنگل قرار دارد. طبیعت زیبایی که این مرداب داشته بی شک توجه شما را جلب می کند. در سفر به این ناحیه باید توجه داشته باشید و دقت کافی را داشته باشید. نزدیک شدن به این مرداب می تواند کمی خطرناک باشد. دور تا دور این مرداب را درختان و طبیعت سرسبز احاطه کرده اند.

مرداب ورین

روی این مرداب نیز سبز بوده و از دور خودنمایی می کند. در اطراف این منطقه نیز حیات وحش ارزشمند و محافظت شده ای بوده که شما باید از آن دیدن کنید. گونه های مختلفی از پرندگان و ماهی ها در طبیعت اطراف این نواحی زندگی می کنند. مرداب ورین دیدنی های زیادی داشته و شما از چشم اندازهای آن دیدن می کنید.

دیدنی های چالوس:

چالوس یک منطقه دیدنی و مهمی بوده که از ان دیدن می کنید. از مهم ترین دیدنی های این منطقه می توان به جاده چالوس، مرداب هسل، پل زغال و …. اشاره کرد که هر یک دیدنی های زیادی دارد. پارک جنگلی در این منطقه  نیز بازدیدکنندگان زیادی داشته که می توانید از آن بازدید کنید.

مرداب کندوچال نیز یکی دیگر از مهم ترین مرداب ها بوده که توجه شما را جلب می کند. جنگل ها و تفرجگاه های مهم از مهم ترین دیدنی های این منطقه هستند که شما باید سری به آن بزنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *