دسته ها
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

تزیین تنگ ماهی هفت سین با ایده های جدید و زیبا

  • یلدا محمدی
  • ۱ اسفند ۱۳۹۴
  • ۰

جدیدترین مدل های تزیین تنگ ماهی و ایده های جذاب و جالب برای تزیین داخل و روی تنگ ماهی را در این مطلب مشاهده می فرمایید که با به کارگیری این روشها می توانید زیباترین تنگ ماهی را برای سفره هفت سین داشته باشید.

در این مطلب قصد داریم به معرفی جدیدترین و جذاب ترین ایده ها برای تزیین تنگ ماهی بپردازیم تا با به کارگیری آنها و استفاده از این روش های فوق العاده بتوانید زیباترین تزیین داخل و روی تنگ ماهی را برای سفره هفت سین داشته باشید. در ادامه با مشاهده این مدل های جذاب و جالب و  همچنین ملاحظه ایده های نو و تازه برای اینگونه تزیینات زیبا و متنوع همراه ما باشید.

مدل های جدید و متنوع تزیین تنگ ماهی عید نوروز :

روش های متعددی برای تزیین تنگ ماهی وجود دارد که به راحتی انجام می گیرند و با استفاده از انها می توانید تنگ های ماهی ساده و معمولی خود را تبدیل به زیباترین تنگ ها برای سفره هفت سین نمود. همانطور که می دانید وجود ماهی قرمز یکی از ضروریات سفره هفت سین است که زیبایی و جلوه خاصی نیز به آن می بخشد. رایج ترین روش برای تزیین زیبای تنگ ماهی استفاده از انواع صدف ها و گوش ماهی های دریایی است که می توانند زینت بخش تنگ ماهی شما باشند.

تزیین داخل تنگ ماهیتزیین زیبای تنگ ماهیتزیین تنگ ماهیتزیینات جدید تنگ ماهی

 از انواع گل ها و برگ های طبیعی و مصنوعی، خاک ژله ای و حتی سنگ های تزیینی مختلف نیز می توان برای تزیین داخل تنگ ماهی استفاده نمود. با دقت و توجه وسایل تزیینی را که آماده نموده اید داخل تنگ ماهی بچینید، سپس به آرامی داخل آن آب بریزید و ماهی ها را در آب قرار دهید.

تزیین جدید تنگ ماهیتزیینات جالب تنگ ماهیتزیین تنگ ماهی هفت سینمدل تنگ ماهی عیدتنگ ماهی جدید

یکی دیگر از ایده های جالب و قابل توجه برای تزیین تنگ ماهی استفاده از هنر نقاشی ویترا یا نقاشی روی شیشه است که کمک می کند سطح تنگ ماهی را به بهترین شکل تزیین کنید. تصاویر زیر نمونه هایی از تنگ ماهی نقاشی شده را نشان می دهد که می توانید با الگوبرداری از این طرح های متنوع، نقاشی های جالب و زیبایی را روی تنگ ماهی انجام دهید و تزیین سفره هفت سین زیبا و جالب داشته باشید.

تزیین زیبای تنگ ماهی نقاشی روی تنگ ماهی تنگ ماهی تزیین شده تنگ ماهی شیشه ای تزیین ساده تنگ ماهی  تزیین روی تنگ ماهی تزیینات زیبای تنگ ماهی  تزیینات زیبای تنگ ماهیمدل تنگ ماهی عیدتزیین زیبای تنگ ماهیتزیین تنگ ماهی عید نوروز

با مدل های زیبا و متنوع تزیین تنگ ماهی با روش های مختلف آشنا شدید، امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل های جدید جذاب ترین تزیینات را داشته باشید و از این طریق سفره هفت سین جذاب و زیبایی داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.