امروزه اغلب دختران برای آراستن ناخن های خود از لاک ناخن های رنگی و متفاوت استفاده می کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با مدل های جدید و متفاوت طرح ناخن دخترانه آشنا کنیم تا الگوهای جدید و متفاوتی برای آراستن ناخن هایتان داشته باشید.

طرح ناخن دخترانه معمولا با ایده هایی خلاقانه و زیبا همراه است و رنگ های استفاده شده در این مدل ها شاد و جذاب هستند اگر شما هم به دیدن مدل های جدید و جذاب آرایش ناخن دخترانه علاقمند هستید این مقاله را دنبال کنید. در این مقاله مدل های مختلفی از طراحی ناخن دخترانه آورده ایم تا مدل مناسبی را متناسب با شرایط و مکان استفاده انتخاب کنید.

ایده های خلاقانه و جذاب از طرح ناخن دخترانه :

بسیاری از دخترانه با سلیقه و مدگرا علاقه دارند ناخن هایشان با مد روز آرایش شود و جدید ترین مدل های آرایش ناخن را روی ناخن های خود داشته باشند از این رو ما در این مقاله مدل های جذاب و مختلفی از ایده های خلاقانه ی طرح ناخن دخترانه را برایتان آورده ایم تا بتوانید بهترین مدل ها را ببینید و انتخاب کنید. در این بین بعضی از مدل ها علاوه بر لاک های رنگی و متفاوت با وسیله های تزیینی مانند نگین و زنجیر های کوچک آراسته شده اند مانند مدل های زیر:

طرح ناخن دخترانه و مجلسی برای دختر خانم های با سلیقه و مدگرا :

طرح ناخن دخترانه

طرح ناخن گل به رنگ صورتیطرح ناخن سفید و مشکی طراحی ناخن های زیب و شیک طرح ناخن دخترانهطراحی ناخن زیبا و جذاب

طرح ناخن دخترانه

طرح ناخن دخترانهمدل های ناخن دخترانه

طراحی ناخن زیبای دخترانه

طرح ناخن سفی و مشکی طرح ناخن زیبا و سادهطرح ناخن شیک دخترانه

مدل های طرح ناخن اسپرت و دخترانه :

برخی از این مدل ها به سبک اسپرت و با نوشته های انگلیسی و طراح های خاصی همراه اند. در دید اول طراحی این مدل ها سخت به نظر میرسد اما اگر کمی به روش طراحی آنها توجه کنید متوجه میشوید که این مدل ها به راحتی آرایش شده اند. مانند مدل های زیر

طرح ناخن دخترانه مدل راه راهطرح ناخن سفید و قلبیطرح ناخن نقطه ای طرح ناخن متفاوت و اسپرت

مدل های عجیب و غریب از طرح ناخن دخترانه زیبا :

بعضی دوست دارند ناخن هایشان با مدل های خیلی خاص و متفاوت آراسته شود عکس های زیر مدل متفاوت و زیبایی از طراحی ناخن ۲۰۱۵ هستند .

مدل طرح ناخن اسپرتطرح ناخن رنگی رنگی مدل های طراحی ناخن متفاوت و ریباطراحی ناخن به شکل کفش

طرح ناخن عروسکی :

این مدل ها به راحتی و با کمی تمرکز روی شخصیت های کارتونی آرایش میشوند و از محبوبیت خاصی برخوردارند.

طرح ناخن عروسکی طراحی ناخن زیبا و متفاوتطرح ناخن عروسکی طرح ناخن عجیب و غریب

با مدل های زیبا و جذاب طرح ناخن دخترانه آشنا شدید امیدواریم مطالب و عکس های این مقاله مورد پسندتان واقع شده باشند در صورت تمایل برای مشاهده ی عکس های بیشتری از طرح ناخن جدید کلیک کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.