دسته ها
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

بازدید از شهر کوریون باستان و آشنایی با تاریخ این شهر

  • سمیه نیک فرجام
  • ۳۱ فروردین ۱۴۰۲
  • ۰

شهر کوریون باستان یک شهر باق قدمت متعلق به زمان رومی ها بوده که شامل تئاتر تاریخی و … است و شما می توانید با آن بیشتر آشنا شوید.

اگر از علاقه مندان به جاذبه های باستانی دنیا هستید، بازدید از شهر کوریون باستان تجربه ای خاص بوده که شاهد آن هستید. این ناحیه باستانی قدمتی به دوران امپراتوری رومی ها داشته و از این حیث با اهمیت می باشد.

اهمیت کوریون باستان

معرفی شهر کوریون باستان:

این شهر باستانی بسیار شناخته شده است و از نظر گردشگران کمی پنهان می ماند. اگر از علاقه مندان به جاذبه های باستانی مهم هستید از زیبایی های این ناحیه بی شک دیدن خواهید کرد. این ناحیه جاذبه های تاریخی متعددی داشته که این شهر نیز جزوی از آن به شمار می آید. این ناحیه از مکان های دیدنی قبرس می باشد.

شهر کوریون باستان

معرفی پیشینه کوریون:

همانطور که پیش از این اشاره شد، قدمت این شهر باستانی به دوران امپراتوری روم باز می گردد. دورانی شکوفا که برجسته ترین آثار دنیا در آن زمان ساخته شده اند و از ویژگی های مختلفی برخوردار هستند. امروزه این ناحیه به یکی از جاذبه های مهم دنیا تبدیل شده است. این ناحیه از جالب توجه ترین مناطق باستانی و آثار تاریخی در قبرس محسوب می شود.

زیبایی کوریون باستان

جاذبه های کوریون:

این منطقه یکی از نواحی صخره ای با اهمیتی هستند که شاهد زیبایی های مختلفی از آن می باشید و از شهر کوریون باستان است. صخره های ساحلی در این منطقه از چشم اندازهای بسیار زیبایی برخوردار هستند. مناطق حومه ای و دریای مدیترانه که در نزیکی این ناحیه واقع شده اند از سوی دیگر برای شما جلب توجه می کنند.

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

آشنایی با کوریون باستان

ئئاتر باستانی این ناحیه نیز یکی دیگر از دیدنی هایی بوده که شما از آن بازدید می کنید. خانه استولیوس نیز بخش دیگری از زیبایی های این ناحیه به شمار می آید. از سوی دیگر شما می توانید با یک کلیسای باستانی هم آشنا شوید. کلیسای بیزانس با ستون های سقوط کرده بخش دیگری از زیبایی های این منطقه هستند.

جاذبه کوریون باستان

گف های موزاییک در این کلیسا نیز برای گردشگران جالب می باشند. این کلیسا از زیبایی های این منطقه تاریخی است. نام این شهر باستانی با وجود جاذبه های تاریخی اش در آثار باستانی و تاریخی ثبت شده و در میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است.

این با امروزه از دیدنی های قبرس به شمار می آید. شما با سفر به این منطقه می توانید از تجربه های منحصر به فردی برخوردار شوید و لذت یک سفر فوق العاده را خواهید داشت. این ناحیه در واقع شاهد اولین تجربه های زندگی بوده و دوره ای است که پیش از میلاد مسیح هم باز می گردد. تجربه های این منطقه برای علاقه مندان جذابیت های بسیار زیادی دارد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *