دسته ها
دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

با چند آشپزخانه اپن متفاوت و مدرن آشنا شوید

 • ندا خوشرو
 • ۴ بهمن ۱۳۹۹
 • ۰

امروزه در بیشتر منازل آشپزخانه ها به صورت اپن طراحی می شوند, در ادامه این مطلب انواع مدل آشپزخانه اپن با دیزاین های زیبا و متفاوت را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

آشپزخانه یکی از مهمترین مکان ها در هر خانه ای است بنابراین طراحی داخلی آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است. در بیشتر منازل فضای بین آشپزخانه و پذیرایی با کمک اپن از یکدیگر جدا شده اند و به دلیل قابل رویت بودن آشپزخانه از مکان های مختلف منزل طراحی دکوراسیون داخلی مدل آشپزخانه اپن و طرح اپن آشپزخانه باید با دقت و حساسیت زیادی انجام شود.

تنوع زیاد در طرح و مدلهای اپن آشپزخانه کار انتخاب طرح اپن را برای برخی از افراد دشوار کرده است. برای طراحی اپن آشپزخانه باید به رنگ کابینت ها و کفپوش و رنگ دیوار های آشپزخانه توجه کنید تا بتوانید طراحی داخلی ایده آل و کاربردی را برای آشپزخانه خود داشته باشید.

مدل های زیبا و کاربردی اپن آشپزخانه

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

مدل آشپزخانه اپن با طراحی زیبا و کاربردی

مدل اُپن اشپزخانه می تواند روی دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد اگر برای طراحی آشپزخانه از مدلهای اپن با طرح زیبا و کاربردی استفاده شود فضای آشپزخانه شما مدرن و لوکس به نظر می رسد.
چیدمان آشپزخانه های اپن باید با دقت زیادی انجام شود زیرا چیدمان وسایل و دکوراسیون داخلی آشپزخانه اپن از پذیرایی و یا اتاق نشیمن قابل مشاهده هستند و در نگاه اول توجه هر کسی به سوی دکوراسیون آشپزخانه جلب می شود.
طراحی نورپردازی مدلهای آشپزخانه اُپن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. با نصب لوستر های آویز و لامپ های هالوژن می توانید نورپردازی متفاوتی را در فضای آشپزخانه های اپن به وجود آورید.

مدل اپن زیبا آشپزخانه
در طراحی اپن آشپزخانه می توانید از سنگ های معدنی با رگه های طبیعی و چوب های طبیعی با گره و بافت های زیبا و طبیعی استفاده کنید که در این صورت دکوراسیون آشپزخانه اپن متفاوت و جذاب تر از همیشه به نظر خواهد رسید.
در ادامه این مطلب انواع مدلهای اپن آشپزخانه زیبا و شیک را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدلهای زیبا مورد پسند تان قرار بگیرند.

مدل اپن زیبا برای آشپزخانه های کوچک مدل اپن آشپزخانه مدرن و لوکس مدل اپن آشپزخانه با طراحی شیک و متفاوت مدل اپن زیبا برای آشپزخانه مدل اپن آشپزخانه ایرانی مدل زیبا و متفاوت اپن آشپزخانه اپن آشپزخانه مدرن مدل اپن آشپزخانه زیبا و شیک مدل آشپزخانه اپن با طراحی مدرن مدل آشپزخانه اپن زیبا و شیک مدل اپن آشپزخانه با طراحی شیک و زیبا مدل آشپزخانه اپن ایرانی دل اپن آشپزخانه مدرن و لوکس   مدل صندلی اپن   مدل های زیبا آشپزخانه اپن مدل های زیبا و متفاوت آشپزخانه اپن اپن آشپزخانه با طراحی زیبا و لوکس مدل های زیبا و شیک آشپزخانه اپن مدل اپن زیبا و کاربردی برای آشپزخانه مدل اپن آشپزخانه با دیزاین های متفاوت و لوکس مدل های زیبا و شیک آشپزخانه های اپن طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه های اپن طراحی دکوراسیون داخلی برای آشپزخانه های اپن دکوراسیون زیبا و شیک آشپزخانه اپن مدل اپن برای آشپزخانه های کوچک مدل اپن آشپزخانه با طراحی زیبا و کاربردی

مدلهای جدیدتری از آشپزخانه های اُپن ایرانی

اغلب آشپزخانه اپن امروزی با ام دی اف طراحی می شوند و هرکسی می تواند با توجه به هزینه ای که می خواهد برای این کار بپردازد و نیز متناسب با سلیقه و دکوراسیون منزلش از کابینت های ام دی اف مات یا هایگلاس استفاده کند، مدلهای ام دی اف هایگلاس از زیباترین نوع کابینت ها هستند که طرفداران زیادی دارند و استفاده از آنها می تواند فضای فوق العاده شیک و چشم نوازی در آشپزخانه منزل ایجاد نماید، همچنین استفاده از رنگ سفید، مشکی و ترکیب این دو رنگ یا بسیاری از رنگ های دیگر در کنار هم می توانند فضای زیبایی ایجاد نمایند، در ادامه تصاویر دیگری از انواع مدلهای اپن آشپزخانه برای منازل ایرانی را ملاحظه می کنید.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

مدلی از آشپزخانه اپن

طراحی آشپزخانه های امروژی به شکل اُپن طرفداران زیادی پیدا کده اند، زیرا به دلیل کوچک بوده اغلب خانه های امروزی این نوع طراحی آشپزخانه نقش مهمی در بزرگنمایی فضا دارد، ضمن اینکه با وصل شدن محیط آشپزخانه با قسمت پذیرایی و نشیمن احساس بهتری خواهید داشت، هر چند که آشپزخانه های اُپن در کنار مزایای بی شمار این نوع طراحی دارای معایبی نیز هستند که از ذکر این موارد در اینجا صرفنظر کرده ایم، در اینجا دعوت می کنیم از جدیدترین مدلهای آشپزخانه اُپن دیدن کنید و ایده بگیرید.

تصاویری از مدل اشپزخانه اُپن

مدلی از اشپزخانه اُپن

جدیدترین مدل اشپزخانه اُپن

انواع مدل اشپزخانه اُپن

مدل اشپزخانه اُپن زیبا

مدل اشپزخانه اُپن شیک

مدل آشپزخانه اپن مدرن

مدل اشپزخانه اُپن مدرن

مدل اشپزخانه اُپن لوکس

مدل آشپزخانه اپن جدید

مدل اشپزخانه اُپن لاکچری مدل اشپزخانه اُپن زیبا

مدل اشپزخانه اُپن جدید

مدل اشپزخانه اُپن

مدل آشپزخانه اپن ایرانی

طراحی زیبا و کاربردی آشپزخانه اُپن از اهمیت زیادی برخوردار است و طرح و رنگ اپن آشپزخانه می تواند روی دکوراسیون داخلی پذیرایی و آشپزخانه تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است طرح و رنگ زیبایی را برای اُپن آشپزخانه در نظر بگیرید. برای مشاهده انواع دیزاین دکوراسیون داخلی آشپزخانه های لوکس و مدرن به بخش دکوراسیون آشپزخانه مراجعه کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.