دسته ها
شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

ساحل ریلی کرابی و دیدنی های جذاب آن

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۰ اسفند ۱۴۰۱
  • ۰

ساحل ریلی کرابی که مجموعه سواحلی زیبا است دارای صخره های مرتفع و سرسبز می باشد. این سواحل چشم اندازهای زیبایی برای علاقه مندان دارد.

ساحل ریلی کرابی از جمله زیباترین شبه جزیره هایی است که شما می توانید از آن بازدید کنید. سواحل این منطقه شگفت انگیز و آرام بوده همچنین چشم اندازهای خارق العاده ای دارد. در برنامه سفر به تایلند حتما بازدید از این نواحی را نیز به خاطر داشته باشید.

سواحل ریلی کرابی

معرفی ساحل ریلی کرابی:

این سواحل بسیار پر بازدید بوده و شامل چشم اندازهای بسیار زیبایی برای گردشگران است. این سواحل که در جنوب ساحل آئو نانگ قرار گرفته زیبایی های زیادی دارد. قایق رانی که یکی از تفریحات ویژه در این سواحل است، تنها راه دسترسی شما می باشد. شما می توانید در این بخش با جذابیت های جزیره کرابی تایلند بیشتر آشنا شوید.

گردش در ساحل کرابی

این ساحل در واقع تشکیل شده از ۴ مجموعه ساحل بوده و شامل برنامه های گردشگری مختلفی است. این ساحل پر بازدید بوده و برای گردشگران نیز محبوب خواهد بود. شما تنها در این ساحل می توانید، صخره هایی مرتفع و در عین حال پوشیده از خزه های سبز را مشاهده کنید.

ساحل زیبای کرابی

ساحل ریلی غربی:

این بخش از ساحل اصلی ترین قسمت بوده و ۶۰۰ متر طول دارد. مغازه ها و رستوران هایی که در اطراف آن مشاهده می کنید از زیبایی زیادی برخوردار هستند. شما با پیاده روی در بخش های مختلفی از این ساحل می توانید، چشم اندازهای زیبایی مشاهده کنید. در این خط ریلی شاهد هتل های لاکچری هستید.

ساحل ریلی کرابی

  •  مبل و میز
  •  قاصدک 24

ساحل ریلی شرقی:

این نواحی محل زندگی شاه پسندان بوده و دارای انواعی از پرندگان است. شما می توانید با ماهیگیری تجربه جذابی داشته باشید. هتل رستوران ها نیز بخش جذابی از این مجموعه هستند. در این رستوران ها غذاهای محلی مختلفی سرو می شوند.

ساحل تونسای:

بخش دیگری از ساحل ریلی کرابی که جذابیت های زیادی دارد. این ساحل به وسیله صخره های مرتفعی احاطه شده اند. صخره های این نواحی آهکی بوده و محل مناسبی برای شنا کردن در آب ها می باشند.

جاذبه های ساحل کرابی

فرا نانگ:

این ساحل با ۲۰ دقیقه پیاده روی و قایق رانی قابل بازدید است. در ماه های اول این نواحی بسیار شلوغ بوده و پر تردد می شود. این ساحل نیز محبوبیت زیادی داشته و شما از جذابیت آن بازدید می کنید.

زیبایی ساحل کرابی

جاذبه های ساحل:

غار شاهدخت یکی از زیبایی های این سواحل است. این غار مارپیچ بوده و زیبایی زیادی دارد. غار الماس محلی جذاب برای بازدید است. سنگ نوردی نیز تجربه بکر دیگری بوده که لذت می برید.

این مجموعه سواحل امروزه از دیدنی های تایلند هستند که شما از جذابیت های آن دیدن می کنید. شما با نگاهی به موزه ملی تایلند نیز ویژگی های این جزیره شگفت انگیز را بیشتر می شناسید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *