دسته ها
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

با ریسک پذیری به توسعه فردی و موفقیت رسیدم

  • آرش احمدی
  • ۲۲ آذر ۱۴۰۱
  • ۰

تا زمانی که وارد شرایط سخت و خطر نشوید، نمی‌توانید بند عادت‌ها را باز کنید. در شرایط فعلی گرفتار می‌شوید و پیشرفتی در زندگی ندارید. اما وقتی مرزهای عادت را کنار می‌زنید، خود را توسعه می‌دهید. شما می‌توانید هدف واقعی و نقاط قوات خود را در شرایط سخت کارتان پیدا کنید و به ثروت برسید.

پاستا

کارشناسان مطمئن هستند: یک رژیم غذایی مناسب برای بهینه سازی نتایج هر ورزشکاری بسیار مهم است. رژیم غذایی ورزشکاران نقش مهمی در بهبود بهره وری و عملکرد در تمرینات و مسابقات ورزشی دارد. سایت آی آر ای بار به طور کامل به این محصول پرداخته است.

ما می دانیم که پاستا و ورزش با هم هستند. انواع پاستا بسته ای معمولا از بلغور یا آرد گندم تهیه می شود، اما چرا کینوا را امتحان نکنید؟ علاوه بر این، مشخص است که کینوا دارای خواص تغذیه ای متنوعی است.

آیا می توانید ترکیبی از خواص پاستا و کینوآ را تصور کنید؟ بیایید فواید پاستا کینوآ را در ورزش کشف کنیم!

با ریسک پذیری به توسعه فردی و موفقیت رسیدم

طبع زیره

یکی از گیاهان معطر و خوشبویی که در طبع زیره سنتی بسیار مورد تحسین قرار گرفته است زیره سیاه می باشد در این مطلب قصد داریم در مورد این موضوع که زیره سیاه طبع گرم دارد یا سرد صحبت کنیم.

از نگاه طبع سنتی زیره سیاه طبع گرم و خشکی دارد از آنجایی که بیشتر امراض از طبع سرد به وجود می آید مصرف زیره سیاه و زیره سبز بسیار توصیه می شود چون زیره با طبع گرم ی که دارد یک مصلح محسوب می شود و از بین برنده سردی در بدن است برای افرادی که دارای طبع بلغمی یا دموی هستند بهترین ادویه خواهد بود.

غداهایی که امروزه مصرف می‌کنیم همچون برنج، گوشت گوساله و مرغ یا لبنیات همگی طبع سردی دارند بهتر است برای اصلاح سبک تغذیه در کنار چنین مواد غذایی از زیره سیاه استفاده شود تا سردی به بدن غلبه نکند و باعث وجود بیماریهای مختلف نگردد.

با ریسک پذیری به توسعه فردی و موفقیت رسیدم

طبع خیارشور

بعضی افراد برای درست کردن خیارشور می پرسند که طبع گرمی دارد یا سرد به دلیل اینکه طبع خیارشور سرد است پس طبیعتا خیارشور هم طبع تر و سردی خواهد داشت.

مزاج افراد مربوط می شود به عناصری مانند آب و هوا و خاکی که در آن زندگی می کند که همین عناصر باعث به وجود آمدن طبع مختلف در افراد می شود.

حالا شاید برای شما این سوال پیش آید که چرا افرادی که در یک آب و هوا و خاک زندگی می کنند طبع آنها با هم متفاوت است زیرا افراد از میوه ها و مواد غذایی که استفاده می کنند.

با ریسک پذیری به توسعه فردی و موفقیت رسیدم

با توجه به ذائقه ی خود ممکن است از گرمی جات زیادی استفاده کنند و این امر باعث به وجود آمدن طبع گرم در آنها شود بعضی از مواد خوراکی مانند خیارشور که افراد با هر دو مزاج می توانند از آن استفاده کنند.

 

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *