دسته ها
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

جذب ثروت با توری فلزی

  • آرش احمدی
  • ۹ آذر ۱۴۰۱
  • ۰

بیشتر ثروتمندان خود ساخته از طریق ایجاد یک کسب و کار اختصاصی به ثروت خود دست پیدا کرده‌اند. برای ثروتمند شدن کافی است که کسب و کار اختصاصی خود را راه اندازی کنید و محصولات ارزشمندی به مشتریان خود عرضه کنید. ما توری فلزی را به شما پیشنهاد میکنیم

توری فلزی نازک

در کارخانه ها با استفاده از مفتول انواع مختلف توری فلزی نازک و ضخیم تولید می شود که در باغهای کشاورزی و صنعت ساختمان سازی جهت قالب بندی و آرماتور بندی مورد استفاده قرار می گیرد. توریهای فلزی دارای انواع مختلفی می باشند و بر اساس چگونگی تولید، سایز مفتول و ابعاد چشمه تقسیم بندی می شوند.مدلهای مختلف توریهای فلزی شامل توری گابیون، توری پرسی، توری مرغی، توری فرنگی، توری سرندی، توری مش یا جوشی و توری حصاری می باشند.

جذب ثروت با توری فلزی

توری فلزی

انواع توری فلزی در تنوعهای گابیون پرسی حصاری مرغی سرندی فرنگی وجود دارند با توجه به کاربردهای که شما خواهید داشت می توانید از آن استفاده های قابلی را ببرید. اما در خصوص اینکه توری گابیون به چه شکل است باید توضیح دهیم که این توریها شش ضلعی هستند و از آلیاژ گالوانیزه هستند و همچنین ضد زنگ می باشند و معمولاً در بستر جاده ها برای جلوگیری از ریزش کوه و سنگها در جاده ها استفاده می شود. این نوع توریها معمولاً به نوعی به شکل قفس هستند موادی نظیر خاک و سنگ برای محکم کاری بیشتر در شیب و محافظت در برابر ریزش ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد و این نوع سازه ها تنوعهای مختلفی در مهندسی دارد اما کاربردهایی که فوق العاده در توری گابیون استفاده می شود.

جذب ثروت با توری فلزی

توری فلزی ریز

توری فلزی معمولاً به صورت صاف و همچنین به صورت موج دار تولید می شود که دارای فواید بسیار فراوان است که در این مقاله تصمیم داریم چندین نکته مهم و چندین مورد از خصوصیات اصلی توری فلزی را بیان کنیم تا مصرف کنندگان با این محصول آشنایی کامل داشته باشند و بتوانند بر این اساس آنها را تهیه کرده و آنها را مورد استفاده قرار دهند. توری فلزی ریز معمولاً با استفاده از آلیاژهای آهنی از جمله فولاد و دیگر آلیاژهای خالص تولید می شود و بر خلاف سایر محصولات تولید آن هیچگاه ساده شماره نشده و از گندله ها و ضایعات آهن تولید نمی‌شود به همین جهت قابلیت انعطاف فوق العاده بالایی داشته و به عنوان آهن وارد بازار می‌شود که از جمله خصوصیات اصلی توری فلزی می توانیم به این مورد اشاره کنیم که این محصولات نسبت به فرسایش و اکسید آهن مقاومت بالایی از خود نشان می دهند و تحت هیچ شرایطی دچار زنگ زدن و اکسید شدن نمی شوند.

جذب ثروت با توری فلزی

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *