دسته ها
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

عینک دید مرا به ثروت باز کرد

  • آرش احمدی
  • ۷ آذر ۱۴۰۱
  • ۰

درسم را تازه تمام کرده بودم و به دنبال کار می گشتم که خداوند راهی برایم باز کرد و با یکی از دوستان که در کار تجارت عینک بود آشنا شدم و با یادگیری فنون تجارت توانستم دراین حرفه به موفقیتهای زیادی برسم. در ادامه شما را با برخی انواع عینک آشنا می کنم.

عینک آفتابی اسپرت

از مهمترین انواع این محصول، یعنی عینکهای دودی و آفتابی می توان به عینک آفتابی مردانه اشاره کرد، اما در این بین مشکلاتی وجود دارد از جمله از این مشکلها، قیمت عینک آفتابی اسپرت است که آن هم بدلیل برند بودن و کیفیت بالای آن است.

از مشکلات بسیاری از ما داشتن ضعف چشم است، ضعف چشم باعث می شود تا نتوانیم به صورت معمولی از یک عینک آفتابی ساده استفاده کنیم، زیرا تاری دید و سیاهی و تاریک بودن عینک آفتابی هر دو برای ما برای کسانی که چشمان ضعیفی دارند مشکل بزرگ محسوب می شود.

به همین دلیل از نوعی از این عینک آفتابیها سخن به میان می آوریم که این مشکل را حل کرده است، با پیشرفت روز به روز صنعت و فناوری، عینک آفتابیها نیز از این پیشرفت عقب نمانده و توانستن عینک آفتابیهای استانداردی با مدلهای دلخواه ای بسازند که بتوانند مناسب با نمره چشم ما عدسیهای آن تغییر کرده و یک عینک آفتابی طبی را به ما هدیه دهند.

عینک دید مرا به ثروت باز کرد

عینک آفتابی لیزیک

علت استفاده عینک آفتابی پس از لیزیک، کدر شدن شدن قرنیه و تاری دید در اثر اشعه ماورا بنفش می باشد که مدت زمان استفاده از آن توسط پزشک معالج مشخص می شود. قیمت عینک آفتابی لیزیک در انواع مختلف متفاوت است. این وسیله  که نوعی عینک محافظتی اسنت که عمدتا برای جلوگیری از آسیب رساندن به چشم ها از نور خورشید و نور مرئی پر انرژی طراحی شده است و همه ی پزشکان به استفاده از عینک آفتابی بعد ازعمل prk لیزیک توصیه می کنند.

عینک دید مرا به ثروت باز کرد

عینک شنا اسپیدو

حتما تا به حال پیش آمده که برای تفریح و یا آموزش به استخر شنا رفته باشید و قطعا متوجه شده اید استفاده از عینک شنا حرفه ای اصل رنگی تا چه اندازه می تواند برایتان مفید و کمک کننده باشد. قیمت عینک شنا اسپیدو  بسیار متنوع است .

عینک دید مرا به ثروت باز کرد

شنا از رشته های محبوب ورزشی است که پرداختن به آن بیش از همه در فصل تابستان رونق گرفته و افراد زیادی را راهی استخرهای شنا می کند اما در کل ورزشی چهار فصل به حساب آمده که نیازمند برخی لوازم و تجهیزات مخصوص مانند حوله استخری و عینک شنا خواهد بود.

 

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *