دسته ها
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

طعم ثروت را با آب مقطر چشیدم

  • آرش احمدی
  • ۷ آذر ۱۴۰۱
  • ۰

ذهنیت ثروتمند بودن، چیزی است که ثروتمندان دارند و افراد فقیر، از آن محروم هستند و جالب این است که افراد ابتدا از ذهن خود دچار فقر می شوند. زمانی که این نکته را درک کردم تصمیم گرفتم سبک زندگی و کار کردنم را تغییر دهم و به عنوان اولین قدم حرفه ی جدیدم را در حوزه ی آب مقطر آغاز کردم و به طور غیر قابل پیش بینی به ثروت رسیدم.

آب مقطر اصفهان

آب مقطر در حجم ۵ لیتری در بسته بندی چهارتایی و به صورت شرینگ شده به تمام کشور ارسال می شود. قیمت آب مقطر اصفهان به صورت عمده ارزان تر می باشد و می تواند به هر میزان آب مقطر ۵ لیتری را سفارش دهد.

در صورت سفارش عمده می توانید از ۱۰ درصد تخفیف فروش استفاده نمایید. همچنین برای ارسال به شهرستانها اگر حداقل سفارش ۱۰۰ بسته باشد تقریبا هزینه ارسال رایگان خواهد بود آب مقطر ۵ لیتری در انواع زیر و بسته به سفارش مشتری قابل تولید و عرضه است.

طعم ثروت را با آب مقطر چشیدم

چنانچه برای مصارف صنعتی نیاز به آب مقطر دارید و حجم مصرف شما کم می باشد توصیه میکینم از آب مقطر ۵ لیتری با بسته بندی چهار تایی استفاده کنید.

آب دیونیزه صنعتی

خرید آب مقطر دیونیزه اصل ۲۰ لیتری فوق خالص ۲ بار تقطیر در انواع مختلفی قابل عرضه است آب مقطر در حجم ۵ لیتری که قیمت آب دیونیزه صنعتی به صورت عمده گزینه مناسب برای کلینیکها و مراکز آزمایشگاهی است.

آب مقطر ۵ لیتری دیوینزه شده برای مصارف آزمایشگاهی بسیار ایده آل است و هم در حجم عمده و حتی به صورت تکی به بسیاری از کلینیکها و مراکز آزمایشگاهی ارسال می شود. برای مصارف آزمایشگاهی آب مقطر دوبار تقطیر به بالا توصیه می شود.

برخی از مصرف کنندگان از برندهای ارزان و با کیفیت پایین استفاده می کنند که این کار باعث رسوب و ایجاد زیان برای دستگاهها خواهد شد. توصیه ما این است که حتما از آب مقطر با سختی صفر استفاده نمایید و حتما قبل از خرید عمده، نمونه آب را آنالیز کنید.

طعم ثروت را با آب مقطر چشیدم

آب دیونیزه زلال

اکثر آب مقطر موجود در بازار آب دیونیزه بوده و حتما دارای مقداری آلودگی میکروبی هستند.بنابراین اگر شما به آبی نیاز دارید که یا الودگی میکروبی نداشته باشد و یا کمترین میزان بار میکروبی را داشته باشد، ما به شما آب دیونیزه زلال را پیشنهاد می کنیم، درست است که قیمت آب دیونیزه زلال کمی گران تر می باشد اما کارایی بهتری نیز دارد.

طعم ثروت را با آب مقطر چشیدم

البته بسته به نوع مصرف خود می تواندی در سایر حجمها نیز آب مقطر استریل را سفارش دهید نکته مهم اینکه توجه نمایید آب مقطر استریل در بازار بسیار کم بوده و همانطور که گفته شد اکثرا آب دیونیزه هستند که فقط املاح آنها گرفته شده است و لزوما استریل نشده اند.

 

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *