دسته ها
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

چگونه ذهنیت پولساز را در ذهنم نهادینه کردم

  • آرش احمدی
  • ۱۹ آبان ۱۴۰۱
  • ۰

برای اینکه ذهنیتم را تغییر دهم ابتدا باور کردم که با این کار در نهایت ثروتمند خواهم شد و سپس با شروع به تجارت انواع کباب پز، برای درآمدم برنامه ریزی انجام دادم و هر روز آن را افزایش دادم و اکنون با فعالیت در این عرصه به یک فرد کارآفرین و ثروتمند تبدیل شدم.

کباب پز تابشی

گاهی‌اوقات، وجود لوازم جانبی باعث می‌شود تا قیمت کباب پز تابشی بیشتر شود. پس بهتر است با خود فکر کنید و ببینید که اگر از وسایل جانبی مختلف مانند: سیخ‌ گردان، توری کباب کردن ماهی، ساید‌بِرنِرها و حرارت‌ دهنده‌ های جانبی استفاده نمی‌کنید به سراغ گزینه‌های ساده‌تری بروید که هزینه کمتری هم دارند. بعضی از لوازم جانبی مثل توری کباب کردن ماهی روی انواع مختلف کباب‌پز مفید است اما به شرطی که از آنها استفاده کنید. بعضی از انواع کباب‌پز دارای بخشی در کنار شعله‌ها و حرارت اصلی وسیله هستند که با ایجاد حرارت کمتر، امکان پخت و آماده کردن مواد غذایی دیگر را در کنار کباب فراهم می‌کنند یا مثلا می‌توان از آنها برای گرم نگه داشتن غذا کمک گرفت.

بعضی از کاربردهای جانبی کباب‌پز هم کلا بی‌استفاده است. مثلا برخی از کباب‌پزها، درجه حرارت به شدت بالایی هم ارائه می‌کنند که ممکن است هیچ‌گاه برای‌تان کاربرد نداشته باشد.یادتان باشد که اگر کباب‌پز شعله‌دار می‌خرید به تعداد شعله‌ها و ساختار آن توجه کنید. کلا ببینید که طراحی وسیله برای قرار دادن کباب‌ها، سبزیجات، گوجه و… چگونه است. گاهی لازم می‌شود تا میزان توزیع حرارت میان مواد مختلفی که روی کباب‌پز پخته می‌شود با هم متفاوت باشد. پس به ساختار و بخش‌بندی کباب‌پز هم دقت کنید.

چگونه ذهنیت پولساز را در ذهنم نهادینه کردم

کباب پز گازی

گر فردی هستید که زیاد به سفر می روید و بسیار اهل گشت و گزار و تفریح می باشید و زمان زیادی را در طبیعت می گذرانید و می خواهید کباب پزی را تهیه کنید که بتوانید در سفرها و تفریحهای خود از آن استفاده کنید کباب پز گازی بهترین گزینه برای شما می باشد زیرا این کباب پز همانطور که از نامش پیداست با استفاده از ذغال کار می کند و نیازی به برق و گاز شهری ندارد به همین دلیل به راحتی می توانید آن را در هر جایی با خود حمل کنید. حتی در بسیاری از ویلاها از کباب پزهای ذغالی استفاده می شود که معمولا کباب پزهایی که در ویلاها استفاده می شود به صورت ایستاده می باشند.اما اگر قصد خرید کباب پزی را دارید که بتوانید به راحتی آن را حمل کنید و با خود به سفر و جاهای مختلف ببرید بهتر است کباب پزهای ذغالی زمینی خریداری کنید.

چگونه ذهنیت پولساز را در ذهنم نهادینه کردم

کباب پز نوین صنعت

یکی دیگر از نکاتی که درمورد کباب پز نوین صنعت وجود دارد این است که کباب‌پز در انواع مختلف برقی ذغالی و گازی موجود می‌باشد که هر فرد براساس نوع کبابی که قصد تهیه آن را دارد باید از آنها  خریداری کنند. کباب ‌پزهایی که ذغالی هستند بوی دود و طعمی طبیعی را در کباب به وجود می ‌آورند و به ‌همین دلیل بسیاری از رستوران‌نها با استفاده از آن اقدام به تهیه برگرهای ذغالی، کباب‌های زغالی و غیره می ‌کنند. کباب‌ پزها دارای لوازم جانبی زیادی هستند که به می‌توانیم به سیخ گردان، توری کباب کردن ماهی و حرارت دهنده ‌های جانبی اشاره کنیم که هر کدام از آنها نقشی مهم را در کباب کردن ایفا می ‌کنند.

چگونه ذهنیت پولساز را در ذهنم نهادینه کردم

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *