دسته ها
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

چرم تمساح ایرانی به اروپا صادر شد

  • آرش احمدی
  • ۱۵ آبان ۱۴۰۱
  • ۰

چرم به طور اساسی از پوست حیوانات تولید می شود و پس از گذراندن مراحل ای بهبود و زیباسازی می شود. چرم را از پوست حیواناتی مانند گاو، گوسفند، بز، اسب، خوک و انواع حیوانات دیگر به دست می آورند.

چرم تمساح

چرم تمساح، پوست یکی از بیست و سه گونه ی تمساح است که طی فرآیند هایی به چرم تبدیل شده است.

در حال حاضر چرم تمساح یکی از کمیباب ترین و گران ترین چرم ها در دنیا است مقدار خیلی کمی از تولید جهانی را شامل می شود در مقابل چرم های دیگر این چرم بسیار کمیاب و نایاب  است و برای تولید آن تبحر خاصی نیاز است.

چرم تمساح ایرانی به اروپا صادر شد

چرم جردن اصفهان

برند ایر جردن با همکاری بسکتبالیست مشهور، مایکل جردن و برند نایکی شروع به فعالیت کرد و اولین تولید آن یعنی کفش ایر جردن ۱ اینقدر پر طرفدار بود که هنوز که هنوزه تولید شده و طرفداران بسیاری در دنیا دارد.

کفش چرم جردن اصفهان با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید شده است و یقینا پاهای شما در آن احساس راحتی خواهند کرد. برند ایر جردن یک برند لوکس به حساب می آید که بین بازیگران و خوانندگان و همچنین ورزشکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

چرم تمساح ایرانی به اروپا صادر شد

چرم جیر

معمولا افراد هنگام خرید کفش های چرم عسلی از روش نگهداری و واکس زدن آن سوال می پرسند که به این معنی است که به محصولات چرم جیر اهمیت بالایی می دهند چرا که در صورت عدم نگهداری صحیح از عمر محصول کاسته می شود و زیبایی و فرم خود را از دست می دهند.

تمیز نگه داشتن و رسیدگی به کفش های چرم مبحثی است که شخصیت شما را نزد دیگران محبوب و قابل احترام می کند.

چرم تمساح ایرانی به اروپا صادر شد

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *