دسته ها
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

میوه آرایی انار با ۲۰ ایده جذاب

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۸ مهر ۱۴۰۱
  • ۰

میوه آرایی با انار کار فوق العاده ساده ای است و جذابیت بیشتری به سفره شما می دهد. شما می توانید با انار دان شده یا انار سالم این دیزاین های فوق العاده شیک و جذاب را انجام دهید.

میوه آرایی یک کار لذت بخش و در عین ساده است که شما می توانید با جدیدترین ایده ها این کار را انجام دهید. شما در این بخش با به روزترین ایده های میوه آرایی انار آشنا می شوید. شما می توانید از این ایده های خلاقانه برای دیزاین شب یلدا نیز استفاده کنید.

میوه آرایی انار یلدا

میوه آرایی انار با ایده های لاکچری

اگر می خواهید، یک پذیرایی شیک و مجلسی باشید، می توانید این کار را با دیزاین انار انجام دهید. انار یک میوه سرخ و خوش رنگ و لعاب است که شما می توانید به راحتی از آن برای دیزاین خود استفاده کنید. در این بخش نیز با جدیدترین ایده های تزئین در میوه آرایی آشنا می شوید. شما می توانید در لینک نیز با ایده میوه آرایی ۱۴۰۱ نیز آشنا شوید.

تزیین کردن انار

میوه آرایی زیبا با انار

میوه آرایی با انار

ایده تزیین انار

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

تزیین انار خاص

تزیین دسته گلی انار

تزیین ساده انار:

شاید در نگاه اول تصور کنید، دیزاین کردن میوه ها کار سختی است یا نیاز به وسایل و تجهیزات خاصی دارد. برای اینکه یک دیزاین فوق العاده داشته باشید تنها از وسایل ابتدایی می توانید استفاده کنید. شما برای این دیزاین ها کافی است از یک چاقوی تیز استفاده نمایید. همچنین تلفیقی از میوه های رنگارنگ می تواند ظرف شما را لاکچری تر کنید.

تزیینات انار

مدل تزیین انار

تزیین ظرف انار

تزیین راحت انار

سفره آرایی با انار

تزیین انار به شکل دختر

میوه آرایی برای یلدا:

یکی از میوه هایی که برای تزیین و سفره آرایی شب یلدا می توانید از آن استفاده نمایید، انار سرخ است. شما در این بخش با جدیدترین ایده های دیزاین شب یلدا آشنا می شوید. شما می توانید از ایده های تزیین انار دون شده نیز استفاده کنید. انار دون شده نیز بسیار ساده تزیین می شود.

تزیین انار به شکل انگور

تزیین انار مثل گل

تزیین انار در سبد

تریین انار دون شده

شیوه دیزاین انار

تزیین لوکس انار

تزیین متنوع انار

همانطور که مشاهده کردید تزیین انار و انار دون شده بسیار ساده بوده و شما می توانید با آرگا جدیدترین این ایده ها را مشاهده کنید. ترکیب کیوی و انار در دیس نیز می تواند یک ترکیب فوق العاده باشد. شما می توانید انارهای دانه شده را درون سلفون بپیچید و با سیم های مفتولی کنار یکدیگر بچینید. شما با این ایده می توانید، دیزاین گل را نیز داشته باشید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *