دسته ها
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

تزیین تورفتگی دیوار و ایده های استفاده بهینه از تو رفتگی دیوارها

  • منصوره رمضان زاده
  • ۲۱ مهر ۱۴۰۱
  • ۰

قناسی و معماری نادرست برخی دیوارها موجب ایجاد تورفتگی در قسمت های مختلف شده که وجود آن ها در هر محیطی ظاهری ناخوشایند به آن مکان داده در نتیجه بهتر است به منظور رفع این عیب ها و دادن جلوه ای خاص و متفاوت به دیوارها از راهکارهای تزیین تورفتگی دیوار بهره مند شد.

یکی از مواردی که امکان دارد فضای داخلی ساختمان را به صورت نامناسب با جلوه ای ناخوشایند نشان دهد قسمت های تورفتگی یا برجستگی روی دیوارها می باشد که بر حسب نقشه و ملزومات موردنظر شکل گرفته اند که می توان با ایده پردازی و کمی خلاقیت این بخش های نازیبا را به فضایی کارآمد و جذاب تبدیل نمود. از این رو تصمیم داریم در این مطلب به منظور الگوبرداری شما عزیزان مجموعه ای دیدنی از انواع سبک های مختلف تزیین تورفتگی دیوار را به نمایش بگذاریم.

دیزاین جالب تورفتگی دیوار

ایده های جالب تزیین تورفتگی دیوار

به طور کلی امکان دارد در هر خانه یا محیطی وجود برخی عناصر زشت همچون تورفتگی دیوار طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون را با مشکل رو به رو سازد از این رو نیاز است که با بکار گرفتن ایده های خلاقانه تزیین تورفتگی دیوار، این نقطه ضعف را به مکانی کاربردی و کارآمد تبدیل سازید.

دیوارها در واقع قسمت اصلی هر مکانی را شکل می دهند که تاثیر بسیاری در ظاهر هر بنا دارد بدین ترتیب زمانی که بر روی آن یک خط و یا انواع برجستگی و تورفتگی مشخص باشد موجب ظاهر نامناسب در آن مکان می شود از این رو رفع و از بین بردن قناسی دیوار به ویژه قسمت پذیرایی خانه از اهمیت فراوانی برخوردار است. به طور معمول برای رفع این مشکل می توان از ایده های متنوعی همچون تبدیل کردن آن به جای کنسول، مکان نصب تابلو های بزرگ و یا تبدیل ساختن آن به یک کتابخانه یا ویترین بهره مند شد.

مدل های جالب تزیین تورفتگی دیوار

بنابراین اگر در قسمتی از منزل خود از وجود این نوع عوامل دردسرساز که علاوه بر ایجاد جلوه زشت در دیزاین اشیا مختلف در طراحی داخلی منزلتان شما را با مشکل مواجه ساخته دچار چالش شده اید و تصور می کنید راه حلی برای برطرف ساختن این مشکل ندارید بهتر است بدانید که کاملا در اشتباه هستید زیرا کارشناسان و طراحان دکوراسیون پیشنهاد های خلاقانه و ایده آلی در این زمینه ارائه داده اند که می توانید با الگو گرفتن از آن ها آن نقطه را به مکانی زیبا تبدیل نموده و از آن استفاده بهینه داشته باشید.

تصاویری دیدنی از سبک های خلاقانه دیزاین فرورفتگی دیوار

راهکارها و ایده های جالب و متنوعی که در این زمینه وجود دارد به شما کمک می کند به جای خراب کردن و دوباره ساختن دیوار با صرف کمترین هزینه این قناسی هایی موجود در روی دیوار را به راحتی پوشش دهید و به بهترین نحو ممکن از این مکان استفاده نموده و نمایی زیبا به دکور داخلی منزل خود بدهید. در ادامه مدل هایی جذاب و متفاوت از ایده های زیباسازی این قناسی ها و عیب های روی دیوار را به نمایش گذاشته ایم تا از آن ها دیدن کرده و الهام بگیرید و در صورت وجود چنین فضاهایی در منزل خود آن ها را تغییر داده و زیبا سازید.

  •  آرون گروپس

دیزاین جذاب تورفتگی دیوار دیزاین شیک تورفتگی دیوار دیزاین خلاقانه فرورفتگی دیوار سبک های جالب تزیین فرورفتگی دیوار سبک های خلاقانه دیزاین تورفتگی دیوار ایده های تزیین تورفتگی دیوار ایده های زیبا تزیین فرورفتگی دیوار تزیین جالب فرورفتگی دیوار ایده های دیزاین فرورفتگی دیوار دیزاین خاص تورفتگی دیوار دیزاین شیک تورفتگی دیوار مدل های متنوع تزیین تورفتگی دیوار دیزاین جذاب تورفتگی دیوار تزیین جذاب فرورفتگی دیوار دکور جذاب فرورفتگی دیوار سبک های زیبا تزیین فرورفتگی دیوار انواع دیزاین شیک تورفتگی دیوار مدل های متفاوت تزیین تورفتگی دیوار مدل های خلاقانه دیزاین تورفتگی دیوار ایده های جالب دیزاین تورفتگی دیوار سبک های جذاب تزیین فرورفتگی دیوار تزیین خلاقانه فرورفتگی دیوار مدل های شیک تزیین تورفتگی دیوار دیزاین خلاقانه تورفتگی دیوار دیزاین جذاب تورفتگی دیوار دیزاین شیک فرورفتگی دیوار ایده های خاص تزیین فرورفتگی دیوار سبک های جذاب دیزاین تورفتگی دیوار

تصاویری که مشاهده نمودید مدل های جدید و خاص از تزیین تورفتگی دیوار با ایده های خلاقانه بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت استفاده و لذت را از آن برده باشید. شما می توانید برای رنگ ساختمان و مدل کناف سقف و دیوار به این لینک ها مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *