دسته ها
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

رودخانه سن پاریس و زیبایی های این منطقه تفریحی

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۶ مهر ۱۴۰۱
  • ۰

رودخانه سن یکی از دیدنی ترین رودخانه های دنبا بوده که در شهر پاریس قرار دارد. این رودخانه در حاشیه خود دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی است. در این بخش با جاذبه های این رودخانه آشنا می شوید.

یکی از مهم ترین رودخانه های پاریس، رودخانه سن بوده که هر ساله میزبان گردشگران زیادی است. همانطور که می دانید، پاریس به عنوان عروس شهرهای دنیا شناخته می شود و با وجود این رودخانه نیز زیبایی بیشتری برای گردشگران دارد. در این بخش با جاذبه های این رودخانه آشنا می شوید.

رودخانه سن

معرفی رودخانه سن

پاریس یکی از زیباترین شهرهای دنیا بوده که از سوی گردشگران زیادی مورد توجه است. این شهر با وجود بافت قدیمی و مدرن خود از جذابیت های زیادی برخوردار می باشد. این رودخانه به عنوان هویت شهر پاریس شناخته شده است. در حاشیه این رودخانه نیز جاذبه های تاریخی زیادی وجود دارند. این رودخانه نیز یکی از دیدنی های پاریس به شمار می آید.

دیدنی های رود سن

ویژگی های رودخانه:

این رودخانه دیدنی و زیبا در شهر پاریس قرار دارد. طول این رودخانه ۷۷۶ کیلومتر بوده و سرچشمه آن به رودخانه بورگاندی می رسد. در حاشیه این رودخانه نیز می توانید از جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی دیدن کنید. این رودخانه دارای پل های بسیار زیبایی نیز می باشد. این رودخانه ها در نهایت به کانال مانش که قسمتی از اقیانوس اطلس است، منتهی می شوند.

بازدید از رود سن

از دیگر ویژگی های این رودخانه می توان به عریض بودن اشاره کرد. این رودخانه وسیع موجب شده تا به یکی از مکان های تفریحی و گردشگری پاریس تبدیل شود. این رودخانه همچنین دارای امتیازات گردشگری و تفریحی بسیار زیادی است. شما علاقمندان می توانید در این بخش با امتیازات و امکانات تفریحی زیادی در این نواحی آشنا شوید.

  •  آرون گروپس

رود سن

جاذبه های تفریحی رودخانه:

این رودخانه تفریحی دارای جاذبه های بسیار زیبایی است. قایق تفریحی و تجاری در این رودخانه ها موجب شده تا گردشگران از امتیازات گردشگری استفاده کنند. هر ساله تورهای گردشگری زیادی به این نواحی نیز برگزار می شوند که شما می توانید از آن ها استفاده نماید. شما با قدم زدن در حاشیه این رودخانه می توانید از جاذبه های زیبایی دیدن کنید.

در اطراف این رودخانه نیز بناهای تاریخی زیادی وجود دارند که جالب توجه هستند. شما با استفاده از قایق های این رودخانه می توانید، سفری کوتاه به آب های پاریس نیز داشته باشید. یکی از زیبایی های سفر به این شهر قرار گرفتن بین برج ایفل و این رودخانه تفریحی است. این شهر بسیار رمانتیک بوده و ویژگی های گردشگری زیادی دارد.

حاشیه رود سن

این رود بسیار آرام بوده و دارای ۸ متر عمق می باشد. منبع اصلی این آب برای مصرف نوشیدنی نیز خواهد بود. شما می توانید، تصاویر بسیار زیبایی از این رود را ثبت کنید. همانطور که اشاره شد، در اطراف این رودخانه نیز جاذبه های متنوعی وجود دارند که برخی از آن ها در میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده اند.

از جاذبه ها و دیدنی های رودخانه سن می توان به برج ایفل، موزه لوور و … اشاره کرد که در اطراف آن قرار گرفته اند. باغ لوکزامبورگ نیز یکی از باغ های دیدنی و جاذبه های این شهر است. این نواحی دارای مجموعه ای از پل های تاریخی نیز می باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *