دسته ها
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

با طرحهای بشقاب دیوارکوب کلاسیک بیشتر آشنا شوید

  • فرهاد هاشمی
  • ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
  • ۰

بعضی مواقع افراد حتی با بروز شدن زندگی و مدرنینگ شدن سبک آن، به دنبال وسایلهای قدیمی، اعم از دکوارسیونهای قدیمی، بشقاب، سماور هستند و این نوع از سبک زندگی را ترجیح می دهند با گذشت سالهای زیاد از سبک زندگی قدیمی، بشقاب دیوار کوب قدیمی با طراحیهای قدیمی نیز برای جلب رضایت افراد ساخته می شود، تا طراحیهای قدیمی را به دوست دارن این سبک از زندگی هدیه دهند. اگر که قصد خرید بشقاب دیوار کوب را دارید بهتر است فرم درج شده در سایت آراد برندینگ را تکمیل نمایید تا مشاوران ما در بخش فروش با شما ارتباط گرفته و سفارش شما را ثبت کنند.

با طرحهای بشقاب دیوارکوب کلاسیک بیشتر آشنا شوید

در گذشته بشقاب دیوارکوب مسی و برنزی عمدتاً به صورت کنده کاری و به وسیله دست ساخته می شدند که برای این منظور از طرحهای سنتی مانند آیات قرآن، مناظر طبیعی و اشکال مینیاتوری استفاده می کردند، این در حالی است که امروزه طرحهای فانتزی و همچنین میناکاری روی این بشقابها بسیار مرسوم است.

این ویژگی سبب شده تا بشقابهای دیوارکوب دستی مانند مدلهای مینیاتوری و حکاکی شده، ارزش مالی بیشتری داشته باشند، به گونه ای که امروزه میزان تقاضا برای خرید آنها جهت استفاده و نصب در مراکز اداری و رسمی بیشتر از مدلهای ساخته شده به صورت صنعتی است.

بشقاب دیوارکوب کلاسیک

در حال حاضر بشقاب دیوارکوب کلاسیک، بر گرفته شده و با طراحی جدید از بشقاب دیوارکوب قدیمی است، بر پایه قدمت طولانی ساخته شده که این بشقابها، در سالیان دور و قدیم در کشورهای چین و ژاپن ساخته می شدن و برای تزئین کردو محیط زندگی خود استفاده می کردند.

هر شهر و هر کشور در ساخت و طراحی، نقش و نگار بشقاب دیواری، نماد خاص کشور خود را در آن طراحی می کنند تا علاوه بر زیبایی، آثار باستانی و تاریخ کشور خود را زنده نگهدارند.

با طرحهای بشقاب دیوارکوب کلاسیک بیشتر آشنا شوید

در انتخاب بشقاب دیواری، همه می توانند بر اساس ایده و سلیقه و باور خود هر نوع از طرح بندی را که بخواهند خریداری کنند تا فضای زندگی مناسب، با روحیات خود را آماده کنند.

 یکی از نکات مهم در به کارگیری بشقاب دیوارکوب قدیمی، در نظر گرفتن محل نصب آن است، وقتی شما محل مناسبی را برای، به دیوار زدن بشقابها پیدا می کنید، می توانید زیباییهای دیوارکوب بیشتر به رخ بکشید، اگر بشقاب دیواری را در مکانی قرار دهید که دید مناسبی ندارد، نمی توان زیبایی خانه را تجلی بخشید، به طور مثال، چند بشقاب با طرح قدیمی را می خواهید بر دیوار نصب کنید، بهترین مکان بالای شومینه، بالای گرامافون، کنار آباژور چوبی یا نزدیک سماور هست، در نظر گرفتن جایگاه نصب، می تواند بشقاب دیوارکوب را بهتر نشان دهد.

بشقاب دیوارکوب مشهد

یکی دیگر از مراکز تولیدی انواع ست بشقاب دیوارکوب مشهد است که در آن انواع مدلهای فانتزی و سنتی به واسطه مسافرپذیر بودن این منطقه، با طرحهای مذهبی و سنتی تولید و عرضه می شود.

در مشهد عمده دیوارکوبها به صورت صنعتی و کارخانه ای ساخته می شوند و جنس اغلب آنها سفالی، سرامیکی و چوبی است. دلیل این امر قیمت پایین این مدل دیوارکوبها و قابلیت عرضه هر چه بیشتر آنها به مشتریان و زائرانی است که به دنبال هدیه مناسب با قیمت ارزان می گردند.

علاوه بر در نظر گرفتن فاکتورهای کیفی در هنگام خرید بشقاب دیوارکوب مشهد یا اصفهان، توجه به قیمت و عوامل تاثیرگذار بر آنها نیز مهم است، به عنوان مثال هر چقدر کیفیت بشقاب از نظر میزان ضخامت و رنگ بهتر باشد، قیمت و نرخ فروش آن نیز افزایش می یابد. در این بین باید به تحلیل و بررسی بازار خرید و فروش عمده بشقاب دیوارکوب نیز بپردازیم چرا که میزان تقاضا برای خرید این محصولات از سوی فروشندگان در سراسر نیز در سطح بالایی قرار دارد.

با طرحهای بشقاب دیوارکوب کلاسیک بیشتر آشنا شوید

امروزه انواع بشقاب دیوارکوب به عنوان محصولی تزیینی طرفداران زیادی دارد، به همین علت تامین مدلهای جدید و پرطرفدار با قیمت مناسب اهمیت زیادی برای خریداران عمده با هدف افزایش حاشیه سود ناشی از فروش آنها خواهد داشت.

محبوبیت بشقاب دیوارکوب قدیمی، به خاطر ریشه دار بودن آن در بین مردم بسیار زیاد بوده و به طوریکه که سالیان سال است از گذشته تا کنون از این بشقاب دیوارکوب استفاده می شود.

برای این منظور ضمن شناخت تامین کنندگان معتبر در سراسر کشور، امکان تهیه مستقیم این نوع دیوارکوبها یکی از بهترین راهکارها برای کاهش هزینه های جانبی و خرید جدیدترین مدلها زودتر از سایر رقبا است.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.