دسته ها
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

کریسمس امسال در پاریس باشید / اعزام رایگان ۷ نفر به سفر برای فرانسه

  • فرهاد هاشمی
  • ۲۳ شهریور ۱۴۰۱
  • ۰

آراد برندینگ راهیست به سوی ثروت و سابقه ای بیش از ۱۶ سال دارد. اعتقاد این مجموعه بر این بنا شده که ثروت زیاد در تجارت و صادرات است و دلیل فقر و نداری بسیاری از مردم اینست که در شغلشان هر چقدر هم که تلاش کنند و صادقانه انجام وظیفه نمایند هیچ رونقی نیست.

ما در شرکت آراد برندینگ هنر را در تجارت محصولات ایرانی به داخل و خارج از کشور می دانیم. توانمندی اصلی ما صادرات است و با واردات هم میانه خوشی نداریم. باور داریم اگر بتوانیم تولیدات ایران را به کشورهای دیگر بفروشیم هم چرخه تولید ما بهتر و هم اشتغال آفرینی می شود.

برای ریشه کن کردن فقر در ایران باید تعداد زیادی از مردم ایران به کمک صادرات محصولات ایرانی بیایند و اینگونه تمام مشکل کشور عزیزمان حل خواهد شد.

کریسمس امسال در پاریس باشید / اعزام رایگان ۷ نفر به سفر برای فرانسه

ما در آراد برندینگ به صورت کاملا رایگان به هر کسی که خواهان کسب ثروت باشد یاد می دهیم چگونه تجارت کند. مسیر برندسازی ما کاملا رایگان است. آموزش های ما نیز در این زمینه بصورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

لازم به ذکر است شرکت ما با نام تجاری Arad Branding امروزه با داشتن یک تیم ۱۵۰ نفره از اقصی نقاط جهان و پوشش بیش از ۱۴ زبان زنده دنیا، مشغول تجارت و صادرات می باشد؛ پس ما یک مسیر پول سازی را در اختیار کسانی که به دنبال درآمدزایی و کسب ثروت هستند قرار می دهیم.

کریسمس امسال در پاریس باشید / اعزام رایگان ۷ نفر به سفر برای فرانسه

نحوه همکاری با آراد برندینگ

روال همکاری به این صورت است که شما ابتدا محصولی را برای تجارت خود انتخاب می کنید و سپس شروع به کار می کنید. طبیعتا پس از مدتی فعالیت، به سودهایی در تجارت می رسید.

ما تا زمانی که شما به سودی نرسیدید هیچ پولی از شما نمی گیریم. اما زمانی که به سود در تجارت رسیدید باید ۲۰ درصد از سود تجارت خود را به ما بدهید تا بتوانیم این خدمات را بصورت مستمر برای شما فراهم نماییم.

کریسمس امسال در پاریس باشید / اعزام رایگان ۷ نفر به سفر برای فرانسه

آراد برندینگ خدمات ویژه ای را در نظر گرفته که همه شما می توانید از این امکانات استفاده کنید.

بعنوان مثال یک فرصت ویژه برای سفر به فرانسه را در دستور کار خود قرار داده ایم که در نوع خود فرصتی بی نظیر است.

نکته مهم و عالی اینکه تمام مخارج این سفر از پرواز، هتل، صبحانه، ناهار، شام و ترانسفر فرودگاهی و داخل شهری با آراد برندینگ خواهد بود.

برای اطلاع از جزئیات سفر به فرانسه به سایت و کانال تلگرامی ما مراجعه کنید. ما هر روز اخبار جذاب و داغی را برای شما داریم.

سایت آراد برندینگ

کانال تلگرامی آراد برندینگ

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.