دسته ها
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

دیدنی های السالوادور و زیبایی های خیره کننده آن

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۹ شهریور ۱۴۰۱
  • ۰

دیدنی های کشور کوچک السالوادور متنوع و زیبا هستند. دریاچه های دیدنی، کلیساهای تاریخی و قصرهای باشکوهی که در این منطق مشاهده می کنید، بسیار زیبا می باشند.

یکی از کوچک ترین و در عین حال پر تراکم ترین کشورهای دنیا السالوادور می باشد. این کشور در منطقه آمریکای مرکزی واقع شده است. یکی از بلندترین کوه های آتشفشان در این کشور واقع شده که اهمیت زیادی دارد. این کشور دارای جاذبه های زیادی بوده و در ادامه این بخش می توانید با دیدنی های السالوادور بیشتر آشنا شوید.

دیدنی های السالوادور

معرفی دیدنی های السالوادور

این کشور برای اولین بار در قرن ۱۶ کشف شده است. بررسی پیشینه تاریخی این منطقه نشان دهنده اتفاقات و رویدادهای مهمی می باشد. این کشور در ۱۸۲۱ از مستعمره اسپانیا خارج شده و به استقلال خود دست یافته است. در دهه ۸۰ نیز درگیری های داخلی زیادی در این منطقه صورت گرفته و جان افراد زیادی در آن به خطر افتاده است.

معرفی السالوادور

تئاتر ملی سان سالوادور:

یکی از مهم ترین دیدنی های این منطقه تئاتر ملی سان بوده که در واقع یکی از قدیمی ترین تئاترها در آمریکای مرکزی بوده و از ویژگی های گردشگری زیبایی برخوردار می باشد. این بنا در ۳ نوامبر در سال ۱۹۱۱ به وسیله یک معمار فرانسوی با نام دانیل بیلارد بنا شده است.

آشنایی با السالوادور

افتتاح این بنا در سال ۱۹۱۷ انجام شده و با برخورداری از سبک معماری خاص خود مورد توجه می باشد. سبک معماری این بنا را تلفیقی از رنسانس فرانسوی و مدرن تشکیل داده است. نوع معماری این سازه بسیار ارزشمند بوده و ویژگی های مهمی برای بازدیدکنندگان دارد.

  •  قاصدک 24
  •  مبل و میز

قصر ملی سالوادور:

در واقع یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در پایتخت را این قصر تشکیل می دهد. تاریخ ساخت این قصر باشکوه به سال ۱۸۷۰ باز می گردد. متاسفانه بخش های مهمی از این بنا در سال ۱۸۷۹ در یک آتش سوزی عظیم از بین رفته اند. بازسازی این بنا در سال ۱۹۰۵ تا ۱۹۱۱ مجدد از سر گرفته شده و یک پروژه فوق العاده محسوب می شود.

السالوادور کجاست

این بنا شامل بخش های مختلفی بوده و دارای چهار اتاق با ۱۰۱ فرعی می باشد. هر یک از اتاق هایی که در این قصر مشاهده می کنید، دارای نقش و نگارهای ویژه ای برای خود هستند. اتاق قرمز که در واقع اتاق پذیرایی است یک اتاق باشکوه در این قصر محسوب می شود. این دریاچه یکی از دیدنی های السالوادور می باشد.

جذابیت های السالوادور

دریاچه ایلوپنگو:

این دریاچه جاذبه های بسیار زیبایی برای گردشگران دارد. شما می توانید، بخش مهمی از جذابیت های طبیعی را در حوالی این دریاچه نظاره گر باشید. این دریاچه ۱۱ متر مربع بوده و یکی از زیباترین و آرامش بخش ترین بخش هایی بوده که می توانید از آن دیدن کنید.

آب های السالوادور

این کشور کوچک جاذبه های زیادی به خود اختصاص داده است. کشور هندوراس نیز یکی از کشورهای همسایه بوده که می توانید در لینک بیشتر با آن آشنا شوید. این کشورها اغلب جاذبه های فرهنگی مشابهی با یکدیگر دارند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.