دسته ها
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

چیدمان کابینت جزیره متحرک با طرح های مختلف

 • منصوره رمضان زاده
 • ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
 • ۰

کابینت جزیره متحرک از ویژگی های مختلفی برخوردار بوده و طرحی به روز و پرطرفدار در بین مدل های متنوع کابینت می باشد که می توان از آن به عنوان میز کار یا میز ناهارخوری نیز بهره مند شد. این سبک کابینت به دلیل این که قابلیت جا به جایی دارد می توان در هر قسمتی از آشپزخانه در هر زمانی که لازم بود استفاده نمود و طرح و رنگ آن را متناسب با دیگر کابینت های آشپزخانه انتخاب کرد.

از کاربردی ترین عناصر و لوازمی که در دیزاین آشپزخانه بکار می رود کابینت بوده که در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود می باشد و هر کسی بنا به متراژ و سبک دکور آشپزخانه خود و همچنین نوع بهره مند شدن از کارایی کابینت به انتخاب مدل خاصی از آن می پردازد. بدین منظور در این مطلب برای آشنایی و مشاهده شما عزیزان مجموعه ای زیبا از انواع کابینت جزیره متحرک را به نمایش گذاشته ایم.

مدل های شیک کابینت جزیره متحرک

امروزه با توجه به گسترش علم و صنعت و پیشرفت در طراحی کابینت سبک های خاص و به روزی از آن همچون کابینت جزیره متحرک به روی کار آمده که در عین زیبایی کاربردها و مزایای مختلفی داشته و این نوع طرح برای فضای آشپزخانه های بزرگ و کوچک انتخاب ایده آل و مناسبی می باشد.

سبک های زیبا کابینت جزیره

 • چکاد بام
 • بلیط کیش

کابینت جزیره در واقع پیشخانی بوده که قابلیت های متفاوت دارد و به گونه ای می باشد که می تواند بر حسب نیاز هر فردی و شیوه زندگی او متفاوت باشد. کابینت جزیره چرخ دار در انواع سبک های کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک طراحی شده و در بازار موجود می باشد. در صورتی که تمایل دارید دکور آشپزخانه شما لوکس و خاص باشد بهتر است از این نوع کابینت استفاده کنید.

کابینت جزیره چرخ دار از اطراف به دیوار یا محیطی دیگر اتصال ندارد و در شکل های هندسی گوناگونی همچون مربع، مستطیل، دایره و … طراحی و ساخته می شوند. شما می توانید در صورت تمایل این نوع کابینت را به مکانی برای چیدن انواع دسر و لوازم پذیرایی از مهمان ها مبدل سازید.

بهترین محل برای گذاشتن این مدل کابینت در محیط آشپزخانه نقطه میانی آن می باشد چرا که به این نقطه نسبت به بخش های دیگر دسترسی بهتری دارید و احتیاج به جابجایی زیادی نخواهید داشت. همینطور می توانید گاز صفحه ای را بر روی این کابینت بگذارید.

انواع جدید کابینت جزیره چرخ دار

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

از جمله مزایای کابینت جزیره چرخ دار این است که چنانچه شما از دکور آشپزخانه خود خسته شدید و برایتان تکراری شده می توانید خیلی راحت و با جا به جا کردن کابینت دکور آشپزخانه را تغییر دهید. همینطور برای تمیز کردن آشپزخانه نیز می توانید کابینت را به محلی دیگر منتقل سازید و پس از پاکسازی کفپوش آشپزخانه کابینت موردنظر را در محل اصلی آن بگذارید. چرخ های بخش زیرین کابینت نیز به شکل مخفی یا قابل رویت در زیر کابینت نصب می گردند.

کابینت جزیره چرخ دار از معایبی نیز برخوردار می باشد که بهتر است شما به آن ها دقت نمایید. به عنوان مثال امکان دارد کابینت خود به خود بچرخد یا حرکت نماید که بدین ترتیب بایستی چرخ هایی را در بخش زیرین کابینت نصب کرده که قابل قفل شدن می باشد تا وقتی که احتیاجی به ایجاد تغییر در دکور آشپزخانه ندارید خیلی راحت بتوانید چرخ ها را به وسیله قفل و اهرم سر جای خود ثابت نگه دارید.

سبک های جالب کابینت جزیره

همچنین باید گفت در این مدل کابینت به علت متحرک بودن نمی توان سینک ظرفشویی و فر تو کار نصب نمود و به علت این که حالت ثابتی ندارد چرخ ها نیز امکان دارد برای بچه ها خطراتی را به دنبال داشته باشد.

تصاویری جذاب از انواع طرح های مختلف این مدل کابینت

در ادامه برای ملاحظه شما عزیزان نمونه های زیبایی از انواع کابینت جزیره چرخ دار را به نمایش گذاشته ایم تا از آن ها دیدن کرده و بتوانید مدل مدنظرتان را از بین آن ها انتخاب کنید.

مدل های شیک کابینت جزیره متحرکطرح های جدید کابینت جزیرهطرح های جدید کابینت جزیرهانواع کابینت جزیره زیبا چرخ دارکابینت جزیره جدید چرخ دارمدل های جدید کابینت جزیره متحرکمدل های خاص کابینت جزیره چرخ دارطرح های جذاب کابینت جزیرهمدل های زیبا کابینت جزیره چرخ دارمدل های شیک کابینت جزیرهانواع کابینت جزیره شیکمدل های متنوع کابینت جزیره متحرککابینت جزیره چرخ دار شیکانواع کابینت جزیره جذاب مدل های خاص کابینت جزیره چرخ دارسبک های جدید کابینت جزیره چرخ دارمدل های متفاوت کابینت جزیره چرخ دارکابینت جزیره متحرک در طرح های زیبامدل های متفاوت کابینت جزیرهانواع کابینت جزیره شیکطرح های شیک کابینت جزیره چرخ دارکابینت جزیره متحرک در مدل های جذابطرح های جالب کابینت جزیرهانواع کابینت جزیره خاص و شیککابینت جزیره زیبا و خاص چرخ دارکابینت جزیره چرخ دار جدید

تصاویری که مشاهده نمودید طرح های جالب و جدیدی از انواع کابینت جزیره متحرک بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت لذت را از تماشای آن ها برده باشید. برای مشاهده انواع کابینت کلاسیک و کابینت سلطنتی می توانید این لینک ها را دنبال کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.