دسته ها
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱

بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر مدافع راست باشگاه پرسپولیس

 • محدثه خاکشور
 • ۱۲ تیر ۱۴۰۱
 • ۰

دانیال اسماعیلی فر بازیکنی که در تیم سپاهان اصفهان بازی می کرد و البته سابقه بازی در تیم ملی را نیز دارد به باشگاه پرسپولیس پیوست. برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر از دو بعد حرفه ای و شخصی همراه ما باشید.

دانیال اسماعیلی فر بازیکن حاضر در پست دفاع راست تیم پرسپولیس می باشد که دارای ۱۸۳ سانتی متر قد است و متاهل می باشد. او در بیست و هفتم ماه اسفند سال ۱۳۷۱ در ساری به دنیا آمده است. شروع فعالیت او در فوتبال از تیم باشگاهی «پدیده سازی» انجام شد که وقتی ۲۲ سال داشت به تیم ذوب آهن ملحق شد و بعد به مدت چندین فصل در تیم باشگاهی سپاهان دارای پست دفاع راست بازی می کرد و هم اکنون به جمع شاگردان یحیی گل محمدی ملحق شده است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر بیشتر آشنا سازیم.

آشنایی با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر بازیکن موفق و بااستعدادتیم سپاهان

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر فوتبالیست هدفمند و پرانرژی

وی از فوتبالیست های بااستعداد و محبوب کشورمان می باشد که در تیم سپاهان بازی های درخشانی انجام داد اما آرزوی لژیونر شدن را در سر داشت و در نهایت با پرسپولیس قرارداد بست. او ازدواج کرده و متاهل است. همسر وی اهل اصفهان می باشد و دلیل اصلی او برای پیوستن به تیم سپاهان بود.

آشنایی با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر بازیکن محبوب تیم سپاهان

آشنایی با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر بازیکن تیم سپاهان و دلایل پیوستن

بازی های اسماعیلی فر از پدیده ساری تا سپاهان

اسماعیلی فر با شماره پیراهن ۱۱ در تیم سپاهان به میدان می رفت که پیش از آن، بازی در تیم های فوتبالی دیگری را نیز تجربه کرده بود. یکی از آرزوهای او پیوستن به تیم ملی می باشد. فوتبال را وقتی تنها ده سال داشت با ملحق شدن به باشگاه فوتبالی «پدیده ساری» شروع نمود که تا سال ۸۱ نیز (۱۰ سال) در همین باشگاه حضور داشت. پس از آن یعنی در سال ۹۱ به باشگاه «صنعت آمل» پیوست و برای ۲ سال در آن فعالیت داشت.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

او وقتی ۲۲ ساله بود (سال ۱۳۹۳) به تیم باشگاهی تیم باشگاهی ذوب آهن اصفهان ملحق گردید و طی ۵ سال حضور در این تیم یعنی از سال ۹۳ تا ۹۸ موفق شد تا دو قهرمانی جام حذفی و یک قهرمانی سوپر جام ایران را به دست آورد. دانیال فوتبالیست در نیم فصل لیگ هفدهم این سال با مهدی مهدی پور و احسان پهلوان جهت پشت سر گذاشتن خدمت اجباری به تیم باشگاهی تراکتورسازی تبریز پیوست و یک سال و نیم برای این منظور در آن فعالیت کرد.

با اینکه با به پایان رسیدن رقابت های لیگ برتر، مدت خدمت سربازی آنها نیز تمام شد ولی تیم تراکتور بیان نمود که لازم است جهت دوران آموزشی به پادگان گردند. اسماعیلی فر و دو بازیکن دیگر نیز بر اساس قانون به پادگان مراجعت نمودند که با زحمات و پیگیری های مدیرعامل آن زمان باشگاه ذوب آهن موفق شدند مجوز همراه شدن با تیم ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا را برای بازی با الاتحاد عربستان به دست بیاورند و تقریبا زمانی ۲ هفته ای را با دوستان ذوب آهنی خود بگذرانند. ولی با پایان یافتن این رقابت هر سه فوتبالیست به دنبال پیگیری تیم تراکتور به پادگان برگشتند.

آشنایی با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر و افتخارات و موفقیت های وی

آشنایی با زندگینامه دانیال اسماعیلی فر بازیکن موفق و توانمند سپاهان

ملحق شدن به سپاهان

آقای دانیال اسماعیلی فر در سال ۱۳۹۹ با عقد یک قرارداد دو ساله با دستمزدی ۷ میلیارد تومانی به تیم باشگاهی اصفهان ملحق گردید. تا قبل از پیوست به به باشگاه پرسپولیس نیز بازیکن باشگاه سپاهان در پست دفاع راست بود.

وی در مورد احساسی که نسبت به این موضوع دارد چنین بیان کرد:

«خیلی خوشحالم که به خانواده بزرگ سپاهان آمدم و امیدوارم ویروس کرونا هرچه سریع تر از بین برود تا هواداران سپاهان را از نزدیک ببینم. نخستین حضورم با پیراهن سپاهان در ادامه رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا بود و امیدوارم بتوانم با تیم سپاهان به ششمین قهرمانی در لیگ برتر برسم.»

زندگینامه دانیال اسماعیلی فر و تیم هایی که بازی کرده

آشنایی با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر و دلایل پیوستن به سپاهان

دلایل او برای پیوستن به تیم سپاهان

در سال ۹۹ یعنی همان سال پیوستن او به تیم باشگاهی سپاهان، تیم باشگاهی پرسپولیس که قصد افزودن او به جمع خود را داشته و آقای اسماعیلی فر نیز گویی تصمیم به رفتن به این تیم را داشت, با گرفتن تماسی با مسئولین این تیم در ماه شهریور همه چیز را به کلی تغییر داد. طبق گفته او به دلیل اصفهانی بودن همسرش نمی خواهد در تیم پرسپولیس بازی کند و البته بر همین اساس هم به تیم سپاهان می پیوندد.

و اما معیارهای دیگر گزینش تیم سپاهان برای بازی غیر از این دلیل که وی آنها را چنین بیان می کند:

«با تمام احترام برای تیم های استقلال، پرسپولیس، تراکتور و بقیه تیم ها, این تیم ها جایگاه و شخصیتشان مشخص است. خدا رو شکر شرایط طوری بود که از تمام تیم ها پیشنهاد داشتم و این را مدیون ذوب آهن و هم تیمی هایم هستم.

سپاهان ماورای یک باشگاه و یکی از بهترین باشگاه های ایران است و از لحاظ سخت افزاری، نرم افزاری، مدیریت و تماشاگر با احترام به سایر باشگاه ها یکی از کامل ترین و بهترین باشگاه های ایران است و از خیلی ها شنیده ام که سپاهان بهترین باشگاه ایران است.»

زندگینامه دانیال اسماعیلی فر و ازدواج او

بازی در تیم ملی

در بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر می خوانید که در سال ۱۴۰۰ به تیم ملی دعوت گردید و نخستین بازی رسمی خویش را در فصل بهار سال بعد یعنی ۱۴۰۱ در برابر لبنان به نمایش گذاشت که البته ۲ بر هیچ به سود لبنان تمام شد. البته بازی در تیم ملی یکی از خواسته های هر فوتبالیستی می باشد که وی نیز در مورد آن چنین می گوید:

«همه فوتبالیست ها اوج کارشان برای تیم ملی است و همه آرزوی بازی در تیم ملی را دارند؛ مثل زالاتان که دوباره بازگشته است، من هم از قاعده مستثنی نیستم. دوست دارم برای تیم ملی بازی کنم, اما همه چیز در گرو دو چیز است؛ یکی موفقیت سپاهان و دیگری نظر سرمربی تیم ملی.

با موفقیت سپاهان می توان نظر سرمربی تیم ملی را جلب کرد و وقتی تیمتان خوب بازی کند، خوب نتیجه بگیرد, وظایف تاکتیکی را خوب انجام بدهید, قطعا شانس دارید. ولی وقتی تیمتان نتیجه نگیرد، شما هم مثل باشگاه ضرر می کنید، قطعا به تیم ملی فکر می کنم ولی موفقیت من در گرو موفقیت گروهی سپاهان است.»

آشنایی با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر و علاقه اش به بازی در تیم ملی

توانایی های اسماعیل فر و لژیونر شدن

وی در واقع بازیکنی دارای تاکتیک بالا و زرنگ است که سرعت خوب، توانایی شوت زنی و فرستادن سانترهایی کاربردی و خوب را دارا می باشد. این قابلیت ها سبک بازی او را تشکیل می دهند.

علاوه بر پیوستن به تیم ملی آقای اسماعیلی فر تصمیم به لژیونر شدن دارد. آقای یحیی گل محمدی جهت فصل پیش روی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ تصمیم دارد تا وی را با تیم خود همراه سازد ولی جواب اسماعیلی فر لژیونر شدن بوده است.

قرارداد با پرسپولیس

وی علی رغم اعلام علاقمندیش برای لژیونر شدن، در نقل و انتقالات تابستانی فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۲ در ۱۸ خردادماه با امضای قراردادی دو ساله به تیم پرسپولیس تهران پیوست.

آشنایی با زندگینامه دانیال اسماعیلی فر بازیکن جوان و پر از آرزو

زندگی شخصی و ازدواج وی

این بازیکن فعال و موفق در عرصه ی فوتبال در ماه مرداد سال ۱۴۰۰ به طور رسمی وقتی ۲۹ سال داشت با ندا چملانیان خانم والیبالیست تیم ملی زنان و سایپا با ۲۸ سال ازدواج نمود. این بانوی ورزشکار در شانزدهم ماه اسفند ۷۲ در اصفهان به دنیا آمده و لیسانس تربیت بدنی دارد. وی در تیم های ذوب آهن، بانک سرمایه بازی نموده است.

آشنایی با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر بازیکن تیم سپاهان

مرور افتخارهای اسماعیلی فر

وی سابقه حضور در تیم های پدیده ساری، صنعت آمل، تراکتور و سپاهان و ذوب آهن را دارد که بازی چشمگیری را از خود به نمایش گذاشته است. او افتخاراتی را نیز کسب کرده است.

آشنایی با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر و آرزوی لژیونر شدن

جام حذفی

– قهرمانی در جام حذفی ۱۳۹۲- ۱۳۹۴ با تیم ذوب آهن اصفهان

– قهرمانی در جام حذفی ۱۳۹۴ -۱۳۹۵ با تیم ذوب آهن اصفهان

سوپر جام

– قهرمانی در سوپر جام سال ۱۳۹۵ با تیم ذوب آهن اصفهان

بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر بازیکن و گذری بر ازدواج و زندگی حرفه ای او

فعالیت در اینستاگرام

آقای دانیال اسماعیلی فر بازیکن محبوب و توانمند کشورمان و همچنین همسر ورزشکار و موفق ایشان در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت دارد که می توانید آنها را به این طریق دنبال کنید:

اکانت اسماعیلی فر : «danialesmaeilifar»

اکانت ندا چملانیان :«neda.chamlanian»

بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر بازیکن جوان و هدف دار

آشنایی با بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر و دلایل پیوستن به سپاهان

در مطلب اختصاص داده شده به بیوگرافی دانیال اسماعیلی فر بابت همراهی شما تا انتهای آن از شما عزیزان همراه متشکریم. امیدواریم مورد توجه و پسندتان واقع شده باشد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.