دسته ها
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳

تزیین سالاد در ظرف گرد با ایده های متفاوت و جالب

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۶ خرداد ۱۴۰۱
  • ۰

تزیینات انواع سالاد به شکل ها و ایده های مختلفی انجام می گیرد که تزیین سالاد گرد یکی از این تزیینات جالب می باشد و در این مطلب ایده های متنوعی از آن را نظاره گر خواهید بود.

تزیین کردن سالاد یکی از ایده های جذاب و متفاوتی است که می توانید در خانه انجام دهید. این ایده های برای مهمانی ها نیز بسیار کاربردی هستند. شما علاقمندان به سفره آرایی در این بخش با ایده های جدید تزیین سالاد در ظرف گرد آشنا می شوید.

تزیین سالاد گرد

جدیدترین ایده تزیین سالاد گرد

دیزاین سالاد در ظرف های گرد یکی از دیزاین های پرطرفداری است که می توانید، انجام دهید. این دیزاین ها بسیار ساده هستند و به دلیل قرارگیری در ظرف های گرد نمای کار شما زیبایی بیشتری خواهد داشت. در ادامه این بخش با نمونه های متفاوتی از این دیزاین ها آشنا می شوید. این ایده ها شامل تزیین سالاد به شکل گل نیز هستند.

 تزیین جدید سالاد گرد

نمونه تزیین سالاد گرد

دیزاین کردن سالاد گرد

سالاد گرد ساده

  •  آرون گروپس

دیزاین سالاد گرد زیبا  دیزاین سالاد گرد راحت

مدل دیزاین سالاد گرد   دیزاین سالاد گرد کلم سفید

دیزاین سالاد در ظرف گرد:

برای داشتن یک دیزاین زیبا با ظرف گرد باید از سبزیجات متنوع با رنگ های مختلف استفاده کنید. گاهی استفاده از چندین نوع سبزیجات با رنگ های متفاوت در این ظرف ها باعث شلوغی می شود بنابراین باید در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید.

دیزاین سالاد گرد با گل

برای داشتن یک تزیین شیک و در عین حال راحت آن هم در ظرف های گرد کریستالی می توانید، ابتدا از گل گوجه فرنگی استفاده کنید. این گل ها با استفاده از گوجه فرنگی تهیه شده و زیبایی خاصی به ظرف شما می دهند. در صورت دلخواه نیز می توانید از ترکیب گوجه فرنگی و هویج در این سالادها استفاده کنید. استفاده از گل کلم بنفش و خیار نیز در این سالادها بسیار ساده و در عین حال زیبا می شود. شما علاقه مندان در لینک می توانید، ایده های تزیین سالاد با هویج را مطالعه کنید.

انواع دیزاین سالاد گرد

دیزاین سالاد کلم در ظرف گرد:

سالاد کلم به دلیل رنگ و روی زیبایی که دارد، می تواند یک ایده راحت برای تزیین باشند. شما می توانید از ترکیب کلم سفید و کلم بنفش برای این کار استفاده کنید. در ادامه نمونه هایی از این دیزاین ها را مشاهده خواهید کرد. ایده های تزیین سالاد ساده نیز بسیار کاربردی بوده و می توانید، مشاهده کنید.

دیزاین سالاد گرد با هویج

دیزاین سالاد گرد متنوع

دیزاین سالاد گرد شطرنجی

نحوه دیزاین سالاد گرد

دیزاین سالاد گرد سبزیجات

دیزاین انواع سالاد گرد

دیزاین سالاد گرد با گل گوجه

شما علاقمندان در این بخش با مجموعه ای جدید از تزیین سالاد در ظرف گرد آشنا شدید. شما علاقه مندان به سفره آرایی می توانید از این ایده ها برای پذیرایی در مجالس و مهمانی های خود به راحتی استفاده کنید. توجه داشته باشید، این ایده ها برای تزئین انواع سالاد کاربرد داشته و می توانید برای تزئین سالاد الویه از آن استفاده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *