دسته ها
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

تزیین کتری قدیمی با خلاقیت های جالب و دیدنی

 • منصوره رمضان زاده
 • ۱ خرداد ۱۴۰۱
 • ۰

تزیین کتری قدیمی یکی از مواردی بوده که می توانید با انجام آن پس از غیر قابل استفاده بودن و کهنه شدن کتری به جای دور انداختن این وسیله دوباره از آن در قالب کاربرد های دیگر استفاده های گوناگونی داشته باشید و بدین گونه با حذف وسایل دور ریختنی کمتر به طبیعت آسیب برسانید.

به طور کلی در هر خانه ای وسایل و لوازمی وجود دارند که از مد افتاده و قدیمی شده اند و یا این که پس از مدتی استفاده از آن ها قابل کاربرد نبوده و بلااستفاده در گوشه ای مانده اند ولی شما می توانید با کمی خلاقیت و بهره گیری از ایده های گوناگون آن ها را مجددا مورد استفاده قرار دهید و یا به وسایلی دیگر تبدیل کنید. در همین راستا سعی داریم در این مطلب به جهت الگوبرداری شما عزیزان مدل های زیبایی از انواع تزیین کتری قدیمی را به نمایش بگذاریم.

سبک های زیبا تزیین کتری قدیمی

ایده های جالب تزیین کتری قدیمی

شما می توانید به منظور حفظ محیط زیست و عدم رها سازی انواع وسایل به درد نخور و اضافی که در منزل وجود دارند در طبیعت آن ها را با استفاده از روش های مختلف به وسایلی جدید و قابل کاربرد تغییر دهید. تزیین کتری قدیمی از جمله این موارد می باشد که ایده های متنوعی برای انجام این کار وجود دارد که تنها نیاز به کمی دقت و حوصله و همچنین خلاقیت و ذوق هنری دارد.

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

از جمله این ایده های خلاقانه و زیبا که می توان بر روی کتری یا قوری های قدیمی اجرا نمود این است که می توانید از آن ها در محیط بیرون و حیاط منزل یا حتی درون خانه به عنوان یک گلدان بسیار زیبا و جالب استفاده نمایید و انواع گل و گیاه را درون آن ها پرورش دهید.

دیزاین شیک و خاص کتری قدیمی

همچنین در صورت مهارت داشتن می توانید با طراحی یک نقش زیبا و خلاقانه بر روی آن رنگ و رویی تازه به آن بدهید و ظاهر و نمای آن را جذاب کنید. تمامی این ها بستگی به سلیقه و میزان خلاقیت و هنرمندی شما دارد.

ظروف و وسایل منزل اگر چه پس از مدتی استفاده از آن ها زیبایی و کاربرد خود را از دست داده و یا قدیمی و دمده می شوند ولی می توان با بکارگیری تکنیک ها و ترفندهایی استفاده مجدد از آن ها داشت و یا آن ها را به وسایل تزیینی و دکوری و یا حتی لوازم کاربردی تبدیل نمود و به جای دور انداختن از آن ها بهترین استفاده را داشت.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که به دنبال ایده هایی از این قبیل می باشند و یا در منزل وسایل قدیمی همچون کتری یا قوری دارید که می خواهید از آن ها وسایلی جدید با کارایی متفاوتی بسازید پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مطلب با ما همراه شوید.

تزیین جالب و زیبا کتری قدیمی

تصاویری جذاب از انواع سبک های متفاوت دیزاین و زیبا سازی کتری قدیمی

در ادامه نمونه های جالبی از انواع زیبا سازی کتری های مختلف قدیمی را که با بهره مندی از ایده های خلاقانه ای اجرا شده اند را به نمایش گذاشته ایم تا از آن ها دیدن کرده و الگوبرداری نمایید و بتوانید از این طریق در صورت داشتن کتری قدیمی در منزل از آن به شکلی دیگر استفاده نمایید.

زیبا سازی کتری قدیمی با ایده های جالب دیزاین جدید کتری قدیمی دیزاین خلاقانه کتری قدیمی سبک های خلاقانه دیزاین کتری قدیمی دیزاین شیک و جذاب کتری قدیمی زیبا سازی کتری قدیمی به سبک های جالب  دیزاین شیک کتری قدیمی ایده های متنوع دیزاین کتری قدیمی مدل های شیک دیزاین کتری قدیمی  ایده های خلاقانه دیزاین کتری قدیمی تزیین زیبا کتری قدیمی سبک های شیک و متفاوت دیزاین کتری قدیمی ایده های جذاب زیبا سازی کتری قدیمی زیبا سازی کتری قدیمی به سبک های جذاب مدل های شیک دیزاین کتری قدیمی دیزاین متفاوت کتری قدیمی تزیین خلاقانه کتری قدیمی ایده های جدید زیبا سازی کتری قدیمی دیزاین شیک کتری قدیمی دیزاین خلاقانه کتری قدیمی دیزاین خلاقانه و جالب کتری قدیمی مدل های جالب زیبا سازی کتری قدیمی تزیین شیک کتری قدیمی

تصاویری که مشاهده نمودید سبک های جذابی از انواع تزیینات کتری قدیمی بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت استفاده و لذت را از آن برده باشید. ضمن اینکه برای تزیین صندلی قدیمی و تزیین صندوقچه قدیمی می توانید کلیک نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.