دسته ها
پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

دره لوآر فرانسه با قلعه های مهم تاریخی و حیات وحش دیدنی

 • سمیه نیک فرجام
 • ۹ بهمن ۱۴۰۰
 • ۰

دره لوآر فرانسه یکی از شهرهای تاریخی و دیدنی در این کشور است. این شهر دارای مجموعه ای از قلعه ها و کلیساهای تاریخی می باشد. لوآر شهری است، که در میراث جهانی یونسکو ثبت شده و بسیاری از قلعه های آن رنسانسی هستند. قلعه شامبورد یکی از قلعه های بزرگ در این نواحی است.

دره لوآر فرانسه از مهم ترین جاذبه های این کشور است که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده و یکی از بزرگ ترین مناطق این کشور می باشد. بازدید از این دره و قلعه هایی که در آن قرار دارند، از جذابیت های زیادی برای گردشگران برخوردار می باشد. با توجه به پیشینه تاریخی و فرهنگی این مناطق می توانید با جذابیت های زیادی از این دره آشنا شوید. این منطقه دارای باغ های استثنایی بوده و هر ساله گردشگران زیادی را جذب می کند. در سفر به این مناطق می توانید شگفتی های زیادی از فرانسه را مشاهده کنید.

دره بکر لوآر

معرفی دره لوآر فرانسه

شما علاقمندان برای بازدید از این دره و قلعه های رنسانی های آن باید راهی سفر فرانسه شوید. همانطور که می دانید شهر نانت یکی از شهرهای باستانی و تاریخی در این کشور محسوب می شود. شما در شهرهای مختلفی از فرانسه می توانید با دژهای وسطایی و جاذبه های تاریخی دیگر آشنا شوید. این شهر امروزه از مکان های دیدنی فرانسه محسوب می شود.

 • بلیط کیش
 • خرید انواع قهوه

مکان های دیدنی لوآر

افرد  مشهور همچون پادشاهان و ثروتمندان در لوآر فرانسه و در دامنه های ساکن شده اند. ستون های سنگی و لوح های سنگی و باستانی که در این مناطق هستند، بیش از هر چیز توجه گردشگران را به خود جلب می کند. از سوی دیگر می توانید بازتاب هایی از این سازه های سنگی را در رودخانه طولانی این مناطق مشاهده کنید. شما در سفر به این مناطق می توانید با جذابیت های زیادی آشنا شوید و مجموعه ای از جاذبه ها را نگاه کنید.

معرفی جاذبه لوآر

تجربه دوچرخه سواری و قایق سواری در این نواحی می تواند توجه شما را جلب کند و یکی از تجربه های خاطره انگیز برای شما خواهد بود. بسیاری از گردشگران در سفر به بخش های مختلف تجربه پیاده روی را از دست نمی دهند. شما با پیاده روی در خیابان های مختلف شهرهای دنیا می توانید از نزدیک با فرهنگ آن ها آشنا شوید و همین موضوع جذابیت زیادی خواهد داشت. در سفر به این شهر فرانسه نیز می توانید این تجربه خاص را داشته باشید.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

دره لوآر

سفر به لوآر:

شهر دره لوآر یکی از شهرهای دیدنی و تاریخی در کشور فرانسه می باشد. این شهر در ناحیه رون آلپ واقع شده است. با توجه به طبیعت بکر و بی نظیر این منطقه از یک سو و از سوی دیگر جاذبه ها و بناهای تاریخی که در آن وجود دارند، می توانید تجربه های خاصی داشته باشید. رستوران های این شهر غذاهای خاصی سرو می کنند و شما می توانید غذاها و نوشیدنی های دلچسبی میل کنید. غار سنگی که یکی از جاذبه های این شهر می باشد، مکانی برای رستوران جذاب و خاص است.

شهر لوآر

دره لوآر دارای جذابیت های بی شماری است که با نام قلعه لوآر نیز شناخته می شود. بسیاری از علاقه مندان این شهر را با وجود شهر دوچرخه سواری نیز می شناسند. در قلب این دره می توانید جذابیت های دیگری مشاهده کنید. زیبایی های طبیعی و فرهنگی در این مناطق نیز بسیار بالا هستند. نگاهی به دیدنی های فرانسه در این مقاله می تواند شما را با جذابیت های این کشور بیشتر آشنا کند.

شهر دیدنی لوآر

قلعه های لوآر:

بسیاری از گردشگران این شهر را با وجود قلعه های تاریخی آن به خاطر دارند. قلعه شامبورد که یکی از قلعه های تاریخی و مهم در این منطقه می باشد، بزرگ ترین قلعه لوآر است. قلعه شورنی نیز از مجموعه کاخ هایی محسوب می شود که داستان های تاریخی را در خود جای داده است. قلعه شومون سور لوآر نیز از قلعه های شناخته شده ای می باشد که در این شهر قرار دارد.

دره لوآر فرانسه

از دیگر جذابیت های این نواحی می توان به فستیوال های بوستان اشاره کرد که هر ساله برگزار می شوند. این باغ های شگفت انگیز دارای ویژگی های خارق العاده ای برای علاقه مندان هستند. پارک قلعه والنسی که یکی از بزرگ ترین مارپیچ های فرانسه می باشند، نیز می توانید با بخش دیگری از این شگفتی ها آشنا شوید. در محوطه ای نزدیک به این قلعه ها می توانید زیباترین نما از پانوراماها را مشاهده کنید که از رود سلطنتی ارائه می شود.

نمای دیدنی لوآر

ناحیه پر ساز و آواز:

این شهر در تمام نقاط دنیا با ریتم موسیقی های خود زنده است. با توجه به اینکه مشهورترین فستیوال ها در این شهر برگزار می شوند، می توانید تجربه های خاصی در سفر به این نواحیو دره لوآر فرانسه داشته باشید. مشهورترین فستیوال های این شهر پرانتومپ دو بورژ و بهار بورژ هستند. جاز اهمیت زیادی در این مناطق دارد و بازتاب های مهمی از آن در این شهر دیده می شود. این مناطق دارای کلیساهای مهمی هستند که از جمله آن ها می توان به  کلیساهای گوتیک اشاره کرد.

بسیاری از این بناها دارای معماری های ظریف و منحصر به فرد خود هستند. قلعه های لوآر با فضای ناب و بکری که دارند، می تواند برای شما جالب توجه باشند. فضای این قلعه ها و کلیساها بسیار ایده آل هستند. در این نواحی موسیقی کلاسیک نیز بسیار پرطرفدار می باشند. هر ساله جشنواره های مختلفی در این نواحی برگزار می شوند که به خودی خود با اهمیت هستند. فستیوال موسیقی های رنسانسی و سولی لوآر می توانند برای شما جذابیت داشته باشد.

شهر زیبای لوآر

قلب طبیعت  دره لوآر:

کشف شگفتی های حیات وحش در این نواحی نیز یکی دیگر ار تجربه های افراد می باشد. این منطقه حفاظت شده اهمیت بسیار زیادی دارد. منطقه حفاظت شده هوته توشه با بکرترین جذابیت های گیاهی و جانوری خود در این کشور شهرت دارد. اگر قصد دارید، لذت بیشتری از سفر به این مناطق ببرید، می توانید با دوچرخه سواری از مناظر این نواحی  دیدن کنید. روستای کوفی که یکی از نواحی دیدنی در اطراف این شهر محسوب می شود، دارای ارزش های فرهنگی مختص خود است.

دره لوآر فرانسه یکی از جذابیت های دیدنی در کشور فرانسه می باشد. این دره مقصد بسیاری از دوچرخه سواران و پیاده روها است. مناظر این منطقه رویایی و دیدنی هستند. دریاچه ها و جنگل ها دیگر چشم اندازهای این کشور را شکل می دهند. از دیگر شهرهای دیدنی و شناخته شده در این کشور می توان به مکان های دیدنی پاریس اشاره کرد. شهری که با جذابیت های فرهنگی و خیابان های رویایی خود در میان علاقه مندان شناخته شده می باشد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.