دسته ها
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

خرید لایک اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ

  • فرهاد هاشمی
  • ۱ بهمن ۱۴۰۰
  • ۰

دنیای آنلاین و اینترنتی امروزه به بخشی جدانشدنی از زندگی روزمره تبدیل شده است که این دنیای دیجیتال می تواند برای  انواع کسب و کارها سود قابل توجهی به همراه داشته باشد. اگر به دنبال سود دیجیتال برای کسب و کار خود هستید باید با اصول دیجیتال مارکتینگ آشنا باشید و یا از متخصص بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. در ادامه این مطلب به یکی از مهمترین معیارهای دیجیتال مارکتینگ یعنی لایک و یا میزان محبوبیت می پردازیم و بررسی خواهیم کرد که آیا خرید لایک اینستاگرام می تواند به روند پیشرفت در دیجیتال مارکتینگ کمک کند یا خیر.

خرید لایک اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ

اصول دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام

بازاریابی در اینستاگرام نیاز به درک اساسی از نحوه عملکرد کلی الگوریتم این شبکه اجتماعی دارد. احتمالاً با اصول اولیه آشنایی دارید اما اگر به دنبال تکمیل اطلاعات خود در مورد دیجیتال مارکتینگ هستید، این مطلب مخصوص شماست. در اینستاگرام کاربران عکس‌ها یا ویدیوهای خود را همراه با کپشن و یا توضیح با دیگران به اشتراک می‌گذارند و به این ترتیب جامعه فالوورهای این شبکه اجتماعی می تواند به نوبه خود، با لایک کردن پست ها ، گذاشتن نظر، یا ارسال پیام به صورت دایرکت ، با کسب و کارهای مختلف ارتباط برقرار کنند.

درک الگوریتم اینستاگرام

در ابتدای راه اندازی اینستاگرام ، فید خبری اینستاگرام (قسمتی که کاربران می توانند پست های جدید را مشاهده کنند) الگوریتم خاصی نداشت. این به این معنی بود که وقتی یک کاربر پیج اینستاگرام می ساخت ، این فرصت را داشت که تمام محتوای اشتراک‌گذاری شده از حساب‌هایی که دنبال می‌کرد، را ببیند. با این حال، اینستاگرام با گذشت زمان الگوریتم های جدیدی را ارائه کرده است که جایگزین فید خبری قدیمی و سنتی شده است.

اساساً اینستاگرام دسترسی پست‌های شما به کل دنبال‌کنندگان را سخت‌تر کرده است و شاید یکی از دلایل آن هم این باشد که نقش فالوورها با لایک کردن و کامنت گذاشتن برای پست‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار شود و به این ترتیب با خرید لایک اینستاگرام پست های برند شما می تواند در اولویت های بالاتری برای مخاطبان شما قابل مشاهده باشد. (زمانی که کاربران به طور فعال با برند شما درگیر می شوند، سیگنال تجربه کاربری در الگوریتم اینستاگرام ایجاد می شود که پست های شما را مهمتر از سایر پست ها نشان می دهد.)

تمرکز بر تجزیه و تحلیل آمارها

 برای درک واقعی بازاریابی در اینستاگرام، بسیار مهم است که بازخورد های پست های خود را زیر نظر داشته باشید. بنابراین فقط نباید محتوا پست کنید و امیدوار باشید که عملکرد خوبی داشته باشد بلکه باید از یک ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام هم استفاده کنید تا به شما کمک کند به طور عینی نحوه عملکرد محتوای خود را بسنجید. خرید لایک اینستاگرام و تحلیل لایک ها و داده ها می توانند به شما کمک کنند تا یک استراتژی آگاهانه تر و مؤثرتر ایجاد کنید. مانند تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، هرچه به داده‌های بیشتری دسترسی داشته باشید، آمادگی بیشتری برای ارائه آنچه مخاطبان شما واقعاً می‌خواهند و به آن علاقه دارند ، خواهید داشت.

از آزمایش کردن نترسید !

 کمپین های تبلیغاتی و خرید لایک اینستاگرام می توانند به توسعه کسب و کار شما کمک زیادی کنند. به این ترتیب با طیف گسترده‌ای از سوژه‌های مختلف ، انتخاب‌های عکاسی و راه‌های مختلف برای ارتباط با مخاطبان، آزمایش استراتژی در اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

بهترین سایت خرید فالوور و لایک

سایت ها و شرکت های مختلفی برای خرید لایک اینستاگرام وجود دارد بنابراین انتخاب از میان این شرکت ها می تواند برای صاحبان کسب و کارهایی که به دنبال توسعه کسب و کار خود هستند چالش برانگیز باشد. به طور کلی بهترین وب سایت خرید لایک اینستاگرام ، وب سایتی است که فالوورها و لایک های واقعی و با کیفیتی را ارائه می کند چرا که فالوورهای واقعی می توانند نرخ درگیری پست و پیج شما را افزایش دهد که می تواند یکی از بهترین راهکارها و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام محسوب شود.

خرید لایک اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ

آناتومی یک کمپین بازاریابی موفق اینستاگرام برای کسب و کارها

یک کمپین موفق بازاریابی کسب و کار اینستاگرام دارای چند عنصر کلیدی است:

  • دارای محتوای اصلی است که ویژگی خاصی را در مورد برند یا محصول شما بیان می کند.
  • با علایق و انتظارات مخاطبان شما هماهنگ هستند.
  • از فرصت‌های منحصربفرد موقعیت‌یابی بصری در اینستاگرام مانند فیلترها و تنظیمات فنی مختلف بهره می‌برد.
  • این کمپین باعث تشویق طرفداران و دنبال کنندگان شما به لایک و نوشتن نظر می شود.

برای یافتن نمونه هایی از کمپین ها و اکانت های موفق اینستاگرام ، به خصوص آنهایی که در حوزه کاری شما در حال فعالیت هستند، وقت بگذارید. با مشاهده و تجزیه و تحلیل آنچه در حال حاضر انجام می دهند ، داده های مربوط به صنعت و زمان واقعی را در مورد اینکه چگونه مشاغل خاص از مخاطبان اینستاگرام خود بیشترین استفاده را می کنند، جمع آوری خواهید کرد.

چگونه اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

بازاریابی اینفلوئنسر و خرید لایک اینستاگرام راهی کارآمد برای ورود به اینستاگرام برای برندهایی است که می خواهند به کاربران این شبکه اجتماعی دسترسی سریع تری داشته باشند و همچنین زمان کافی برای تبلیغات اینستاگرام و کمپین های مختلف را ندارند. در این موقعیت می توانید مشارکت با تأثیرگذاران را در نظر بگیرید. هنگامی که سازنده محتوایی را پیدا کردید که در حوزه کاری شما فعال است، می توانید با آن فرد برای ایجاد محتوایی با محصول یا خدمات خود کار کنید تا بتوانید مخاطبان بسیاری را با برند خود آشنا کنید. در نهایت، این استراتژی می تواند به افزایش آگاهی از برند، محصولات و خدمات شما کمک کند و همچنین منجر به فروش بیشتر شود.

راه دیگر برای گنجاندن اینفلوئنسر مارکتینگ در استراتژی خود تمرکز بر محتوای تولید شده توسط کاربر است. محتوای تولید شده توسط کاربر به محتوایی گفته می شود – مانند عکس های اینستاگرام – که توسط طرفداران یا مشتریان شما منتشر می شود. یک مثال می تواند تصویری از مشتری باشد که محصول شما را استفاده کرده است و نظر خود را در رسانه های اجتماعی با دیگران به اشتراک گذاشته است.

افزایش لایک اینستاگرام با ایجاد فروشگاه اینستاگرامی

 با استفاده از یک متخصص گرافیک ، می توانید گالری هایی از خرید های مشتری های واقعی را به صورت تابلوهای بصری برای پیج خود ایجاد کنید و وقتی که بازدیدکنندگان این محصولات را می بینند و روی محصول ضربه می زنند، اینستاگرام آنها را مستقیماً به صفحه محصول در وب سایت شما منتقل می کند. از آنجایی که این محتوا به عنوان اثبات اجتماعی برای محصولات شما عمل می کند، این کار و خرید لایک اینستاگرام می تواند تأثیر زیادی بر روی خرید کسب و کار  شما داشته باشد. بازاریابی با عکس‌های اینستاگرامی که طرفداران شما ایجاد می‌کنند، روشی هوشمندانه برای جذب مخاطبان و جذب بیشتر از عکس های محصولات شماست.

بازاریابی در اینستاگرام مستلزم درک پلتفرم و تعیین بهترین نحوه ارتباط با مخاطبان اینستاگرام است. زمانی را صرف تسلط بر اصول تولید  محتوا در پلتفرم، درک مخاطبان عمومی اینستاگرام و فکر کردن در مورد بهترین راه بصری برای بهبود جایگاه برند خود کنید. ایجاد کمپین اجتماعی بعدی با یک پایه بازاریابی مستحکم در اینستاگرام، موقعیت شما را برای موفقیت بهتر می کند و به کمپین های بازاریابی بصری شما کمک می کند تا جذابیت واقعی داشته باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.