دسته ها
پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

به همین راحتی طرح مورد علاقه تان را روی لیوان و تیشرت چاپ کنید

  • فرهاد هاشمی
  • ۳۰ دی ۱۴۰۰
  • ۰

قبل از انتخاب کادو مناسبتی از جذاب ترین ایده های سورپرایز کننده ازجمله ماگ حرارتی سفارشی،چاپ لیوان عکسچاپ و سفارش چاپ عکس روی تیشرت دیدن نمایید.

چاپ لیوان عکسچاپ با طرح دلخواه

چاپ طرح دلخواه روی لیوان و تیشرت

چاپ لیوان عکسچاپ با کیفیت بسیار خوبی بر روی لیوان هایی با جنس : سفالی، سرامیکی، استیل، چینی،و… انجام می شود و نکته مهم اینکه هر کدام از این جنس ها دارای ویژگی خاص خود هستند . بعنوان مثال  از موارد دلخواه مشتریان می توان به لیوان چینی طرح سفید اشاره کرد و این لیوان دارای رنگ پذیری بسیار خوب و جنس بسیار با دوامی می باشد.

آیا از کالاهایی که قابلیت چاپ عکس دارند می توان به عنوان هدیه استفاده کرد؟

یکی از بهترین کاربرد های کالاهایی چاپی نظیر:

  •  لیوان با طرح دلخواه
  • ماگ با طرح دلخواه
  •  تیشرت با طرح دلخواه
  • بشقاب با طرح دلخواه
  • و.. برای کادو می باشد. این موارد با عکس سفارشی که از طرف شما چاپ می شود بسیار سورپرایز کننده هستند .

سفارش چاپ عکس روی تیشرت

چاپ طرح دلخواه روی لیوان و تیشرت

امروز سفارش چاپ عکس روی تیشرت تبلیغاتی مانند چاپ لیوان عکسچاپ بشدت مورد توجه قرار گرفته و استفاده از آن علاوه بر زیبایی پوشش ،جلوه خاصی را برای معرفی کسب و کار ایجاد می کند کاربرد و چاپ تی شرت تبلیغاتی به دو صورت انجام می گیرد یا برای هدیه تبلیغاتی از آن استفاده می شود یا بعنوان لباس کار  از آن بهره برده می شود و بطور کلی اگر به دنبال یک گزینه تبلیغاتی در جهت تغییر در کسب و کار خود هستید ما به شما این مدل تیشرت را معرفی می کنیم و شما میتوانید با قیمت  مقرون به صرفه ای در تیراژهای بالا تیشرت تبلیغاتی خود را سفارش دهید .

ماگ حرارتی سفارشی

چاپ طرح دلخواه روی لیوان و تیشرت

موردی که باعث توجه به ماگ حرارتی سفارشی شده است حرارتی بودن آن است و این محصول زمانی طرح روی خود را نشان می دهد که با حرارت در تماس باشد. یکی از مسائلی که اغلب صاحبان مشاغل با آن درگیر هستند هزینه بالای تبلیغات است این در حالی است که شما می توانید با لیوان حرارتی تبلیغاتی این هزینه را بطور چشمگیری کاهش دهید.

قیمت ماگ حرارتی در مقایسه با کالاهای مشابه بسیار مناسب می باشد و این باعث شده علاوه بر تبلیغات از این محصول به عنوان یک کادوی سورپرایز کننده استفاده نمایند.علاوه بر انواع چاپ روی تیشرت که می تواند برای تبلیغات بکار رود ،ماگ حرارتی نیز یکی از موارد دیگر است که امروزه با هدف تبلیغات از آن استفاده می شود. بدنه و دسته این ماگ ها جایگاه مناسبی برای درج تبلیغات است و اغلب برای معرفی کسب و کار خود از تصویر: لوگو یا برند، محصول تولیدی، آدرس و مشخصات کسب و کار و.. جهت چاپ بر روی این کالا استفاده می کنند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.