دسته ها
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

دیدنی های کومو شهر توریستی کوچک در میلان ایتالیا

 • سمیه نیک فرجام
 • ۶ دی ۱۴۰۰
 • ۰

شهر کومو یکی از شهرهای پر جاذبه در کشور ایتالیا است. از مهم دیدنی های شهر کومو می توان به دریاچه زیبای آن اشاره نمود. این دریاچه از زیبایی های زیادی برای گردشگران برخوردار می باشد. این شهر که از جمله کوچک ترین شهرهای ایتالیا است، هر ساله میزابان گردشگران زیادی می باشد.

دریاچه کومو یکی از دریاچه های دیدنی و پر جاذبه ای است که در شهر میلان ایتالیا قرار دارد. این دریاچه عمیق یکی از بکرترین جاذبه های دیدنی در این کشور است. جالب است بدانید، این دریاچه به عنوان سومین دریاچه بزرگ دنیا شناخته می شود. چشم اندازهای باشکوهی که در این منطقه وجود دارند، از سوی علاقه مندان زیادی مورد توجه هستند. ویلاهای توریستی بسیار لاکچری و جنگل های انبوه و سرسبز در نزدیکی این دریاچه موجب شده تا به یکی از مناطق توریستی پر جاذبه برای گردشگران تبدیل شود.

آشنایی با دیدنی های کومو

مهم ترین دیدنی های کومو

ایتالیا مهد تمدن دنیا است. کشوری که نقش مهمی در رنسانس داشته، با توجه به اینکه در این کشور می توانید با شاهکارهای مهم معماری رنسانسی و تاریخی آشنا شوید، سفر به این منطقه با تجربه های بکری همراه خواهد بود. شاهکار هنری و معماری این کشور بسیار زیاد است. اما در کنار این جاذبه های تاریخی دیدنی های طبیعی زیادی وجود دارند. کشور ایتالیا پر از چشم اندازهای کوهستانی و دریاچه های بکر است. در این بخش نیز با یکی از بزرگ ترین دریاچه های این کشور آشنا می شوید.

 • بلیط کیش
 • خرید انواع قهوه

شهر کومو

این دریاچه دیدنی و زیبا در شهر میلان واقع شده است. این شهر که یکی از جذابیت های گردشگری ایتالیا محسوب می شود، هر ساله مقصد بسیاری از گردشگران است. با معرفی دیدنی های میلان می توانید با جذابیت های بیشتری از این شهر توریستی نیز آشنا شوید.

دریاچه کومو:

یکی از مهم ترین جاذبه هایی که در این شهر قرار دارد، دریاچه آن می باشد. این دریاچه که سومین دریاچه بزرگ در ایتالیا است و از آن به عنوان یک نماد بزرگ برای دوستی و برابری یاد می شود، دارای مناظر زیبایی است. گردشگران در بخش هایی از این دریاچه می توانند، به تفریحات آبی  بپردازند و یک سفر عالی را سپری کنند. اگر قصد تفریح در طول سفر خود را دارید،

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

دریاچه های کومو

این دریاچه می تواند شما را چندین روز سرگرم خود نماید. همچنین در اطراف این دریاچه رستوران و کافه های زیادی وجود دارد که می توانید طبق سلیقه خود از هر کدام از آن ها که می خواهید استفاده نمایید. این جاذبه یکی از مهم ترین دیدنی های کومو است که سالیانه هزاران نفر از سراسر دنیا برای بازدید از آن به ایتالیا سفر می کنند.

منطقه کومو

شهر کومو:

کومو از جمله شهرهای کوچک در کشور ایتالیا است. این شهر دارای جاذبه های دیدنی زیبایی می باشد. ویلاهایی که در کنار آب های این منطقه قرار دارند، دارای مناظر دیدنی و نفسگیری هستند. این ویلا از زمان قرن ۱۶ تا کنون یکی از مناطق سکونت نجیب زادگان بوده است. این شهر که به سرزمین معماران شناخته می شود، محل گشت و گزار بسیاری از توریستان است. ساختمان های این شهر دارای معماری مدرن و سنتی هستند.

چشم انداز کومو

دیدنی های اطراف دریاچه:

در اطراف این دریاچه نیز جاذبه های دیگری وجود دارند که می توانید از آن ها دیدن کنید. با توجه به اینکه این شهر توریستی و کوچک دارای چشم اندازهای زیبایی است که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد. این شهر از دیرباز نیز اهمیت تاریخی داشته است و همانطور که اشاره شد، یکی از سکونتگاه های مهم برای نجیب زادگان بوده است. در اطراف دریاچه های این شهر می توانید معماری های مختلفی را مشاهده کنید که شامل ویلاها و خانه های مسکونی هستند.

مناطق جذاب کومو

کلیسای جامع کومو:

یکی از دیدنی هایی که در این شهر واقع شده است و از جاذبه ها و دیدنی های کومو به شمار می آید، این کلیسا بزرگ و تاریخی می باشد که دارای قدمت بسیار زیادی است. این ساختمان یکی از زیباترین ساختمان های مذهبی در ناحیه لومباردی می باشد که از اهمیت زیادی برخوردار است و روزانه مسافران زیادی از نمای داخلی آن دیدن می کنند. این کلیسا از جذاب ترین مکان های دیدنی ایتالیا است.

کلیسای کومو

معماری این مکان بسیار منحصر به فرد و می تواند، از بازدیدکننده ای را مجذوب خود نماید. با دیدن نمای این ساختمان هر مسافری تشویق می شود، تا از نمای داخلی آن نیز بازدید نماید. اگر به ایتالیا و شهر کومو سفر کرده اید، پیشنهاد می کنیم هرگز بازدید از این کلیسای تاریخی را از دست ندهید.

جاذبه تاریخی کومو

ویلا دل بالبیانلو:

اکثر جاذبه های مهم این شهر در نزدیکی دریاچه آن واقع شده است که ویلا دل بالبیانلو نیز در نزدیکی دریاچه می درخشد و گردشگران می توانند با پرداخت هزینه اندک از آن دیدن نمایند. این ساختمان در نزدیکی کلیسای جامع می باشد که علاوه بر بازدید از آن مکان می توانید، از این ویلا نیز دیدن کنید. این ساختمان از قدمت بسیار زیادی برخوردار است و ساخت آن به حدود قرن ۱۶ میلادی باز می گردد.

ویلاهای کومو

شما با بازدید از این ویلا می توانید علاوه بر تماشا اتاق های مختلف و باغچه های آن به ثبت عکس و خاطرات در آن نیز بپردازید. این ساختمان دارای چشم انداز فوق العاده ای است که می تواند هر مسافری را مجذوب خود نماید. اگر قصد سفر به کشور ایتالیا و بازدید از دیدنی های کومو را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما از این ساختمان تاریخی جذاب دیدن کنید.

جذابیت های کومو

هتل ویلای کیپرسی:

یکی از قدیمی ترین جاذبه هایی که در این شهر وجود دارد، این هتل می باشد که ساخت آن به حدود قرن ۱۴ میلادی باز می گردد. در این هتل یک باغ گیاه شناسی کوچک وجود دارد که مسافران می توانند علاوه بر اسکان در آن از باغ دیدنی آن نیز بازدید و انواع گونه های گیاهان را در این هتل تماشا کنند. در اوایل ساخت این هتل، باغ گیاه شناسی آن وجود نداشته و حدود ۱۰۰ سال است که این باغ به یکی از بخش های مهم این هتل تبدیل شده است.

دیدنی های کومو

دریاچه برایس نیز یکی دیگر از دیدنی های کشور ایتالیا محسوب می شود. این دریاچه از چشم اندازهای ویژه ای برای گردشگران برخوردار می باشد. شما علاقه مندان می توانید در لینک با جاذبه های بیشتری از این دریاچه دیدنی آشنا شوید.

شهر کومو از جذابیت های تاریخی زیادی برخوردار است. این شهر جاذبه های تاریخی زیادی نیز در خود جای داده و امروزه مقصد گردشگری به شمار می آید. این شهر دارای ویلاهای لاکچری بوده و با وجود قلعه های باستانی و تاریخی خود می تواند مورد توجه باشد.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.