دسته ها
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

معرفی گروه پرده وراتی

  • فرهاد هاشمی
  • ۲۷ آذر ۱۴۰۰
  • ۰

امروزه و با پیشرفت سطح دانش و تکنولوژی، اهمیت صرفه جویی برای در زمان برای افراد بیش از گذشته شده است. ابعاد این موضوع تا جایی گستردش پیدا کرده که افراد ترجیح می‌دهند بخشی از زمان خود را به واسطه ی پیدا کردن بسترهای آنلاین خرید ذخیره کنند. گروه پرده وراتی با درک این نیاز، و با فراهم آوردن بستر خرید آنلاین و حضوری، تلاش کرده تا گامی در این راستا برداشته باشد. مشاوران وراتی با اشراف بر تمامی چالش های موجود در فرآیند سفارش پرده، آماده اند تا شما در این مسیر همراهی کنند.

معرفی گروه پرده وراتی

حوزه های فعالیتی مجموعه وراتی

چنانچه بخواهیم به حوزه‌ های فعالیتی گروه پرده وراتی اشاره ای داشته باشیم، بهتر است بدانید که این مجموعه، امکان خرید انواع پرده های اداری، مدرن، هتلی، مسکونی و … را در برترین کیفیت برای شما فراهم آورده است.

اما موارد یاد شده تنها گوشه ‌ای از حوزه‌ های فعالیتی این مجموعه به حساب می آیند؛ وراتی با تجربه ی تخصصی خود در حوزه طراحی و اجرای انواع پرده، توان این را دارد که متناسب با محیط موردنظر شما، به طراحی اختصاصی بپردازد.

در ادامه قصد داریم به سه مورد لز پرطرفدارترین حوزه های فعالیتی اشاره کنیم؛

۱.     پرده های اداری

دکوراسیون محیط های اداری به سبب اینکه افراد مدت نسبتا زیادی را در آن سپری می‌کنند، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اجزای این دکوراسیون باید در حداکثر کارایی و کاملا منظبق با طبیعت محیط اداری خاص خودشان باشند.

به طور مثال نور تاثیر واضحی بر کیفیت تمرکز افراد در این محیط ها دارد. به همین خاطر مهم است تا پرده های این محیط بتوانند نور را به حد مورد نیاز کاری تامین کنند. از طرف دیگر این محیط ها به سبب ازدحام بیشتر در معرض آلودگی بیشتری هستند، به همین خاطر لازم است تا فرآیند پاکیزگی این دسته از پرده ها آسان باشد.

دو مورد پیش گفته تنها مثال هایی از انتخاب پرده برای محیط اداری هستند. عوامل دیگری نیز مانند بودجه پیشنهادی، نوع و سبک پرده و … هستند که مستقیما بر انتخاب شما اثر خواهند گذاشت. در این خصوص بهتر است حتما با متخصصان حوزه طراحی مشورت کنید.

متاسفانه برخی در هنگام خرید پرده اداری آن چنان که باید و شاید به معیار و ویژگی های اختصاصی پرده مورد نظر توجهی ندارند و این چنین است که بعد از خرید ممکن است رضایت کافی نداشته باشند. معمولا پرده های شید، زبرا، کرکره فلزی، کرکره چوبی و پرده لوردراپه که به پرده عمودی نیز معروف هستند، می تواند در گروه پرده های اداری قرار بگیرد و زیبایی بی نقصی را در رنگ بندی ها مختلف ارائه دهد. رنگ بندی برای هماهنگ سازی با دکوراسیون اداره در کنار جنس پرده و قابلیت هایی هم چون قابلیت تنظیم نور و شستشوی پرده از جمله معیارهای مهم برای خرید پرده اداری به حساب می آید.

۲.     پرده های مدرن

معرفی گروه پرده وراتی

تاثیر بی نظیر انواع پرده مدرن را برای دکوراسیون داخلی نمی توان نادیده گرفت؛ چراکه امروزه جهان به سمتی پیش رفته که وسایل و ابزارهای زندگی ها تنها یک هدف مشخص را دنبال نمی‌کنند. به طور مثال، پرده ها در گذشته تنها نقش حفظ حریم شخصی را برای افراد داشته اند. اما امروز همین پرده ها علاوه بر اینکه نقش پررنگی در دکوراسیون داخلی دارند، وظایف دیگری را مانند کنترل نور، ذخیره انرژی و … نیز بر دوش گرفته اند.

در ادامه چند مورد از انواع پرده مدرن را برای شما نام خواهیم برد؛

  • پارچه های چین دار که در گروه حریر قرار می گیرند، بدون والان و هر گونه تزئینات خاصی، در گروه پرده های مدرن جای می گیرند.
  • پرده های شید نیز به صورت ساده برای آشپزخانه های مدرن انتخابی هوشمندانه است. البته پرده های شید انواع مختلفی دارند. به طور مثال پرده های اسکرین که فیلتر کننده نور هستند یا بلک اوت که از ورود نور جلوگیری می‌کنند، هر دو در دسته شیدها قرار میگیرند.
  • پرده های پانچ و پرده های زبرا که به پرده شب و روز نیز معروف است در کنار پرده کرکره ای با متریال پلاستیکی می تواند گزینه مناسبی دیگر باشد.

تمامی لوازم جانبی که گروه وراتی برای نصب پرده مدرن به کار می‌ برد، لوازمی ساده است. چرا که ساختار مدرن بر پایه سادگی و جلوگیری از استفاده هرگونه وسایل اضافی است.

۳.     پرده های هتلی

هر هتلی ساختار و استاندارد متفاوتی را برای اقامت و استراحت هرچه بهتر مسافرین خود در نظر دارد. در این میان، انتخاب پرده ای مناسب می تواند اثر واضحی بر زیبایی و البته کیفیت هر چه بیشتر فضای هتل و اتاق های آن داشته باشد.

هتل ها محیط های پر رفت و آمدی هستند. تعداد زیادی از مسافران به صورت ماهانه در هتل حضور پیدا می‌کنند. معمولا مسافران توقع دارند تا در مدت زمان حضور خود در هتل، بتوانند به راحتی از امکانات آن بهره ببرند. پرده در این خصوص نقش مهمی ایفا میکند. مشاورین گروه وراتی شما را راهنمایی میکنند تا به بهترین شکل ممکن این نیاز را مرتفع کنید.

معرفی گروه پرده وراتی

خدمات مجموعه وراتی

طبیعی است که هر مجموعه ای خدمات مخصوص و منحصر به فرد خود را ارائه دهد. که در این میان، مجموعه وراتی، خدمات خود را در حوزه اندازه گیری، تهیه نقشه های فنی برای اجرای زیرسازی، پشتیبانی، طراحی اختصاصی پرده و در آخر برای نصب و اجرا انواع پرده به نمایش می گذارد.

به هر حال هر کدام از این خدمات می ‌تواند، به کیفیت شما به شکل ویژه ای کمک کند. به همین دلیل، ما در ادامه شما را با خدمات این مجموعه به صورت موردی آشنا خواهیم کرد؛ این نهایت شما هستید که باید بسته به نیاز که در محیط مورد نظر خود حس می‌کنید، به انتخاب مجموعه ای خاص بپردازید.

در ادامه به ۶ مورد از مهم ترین خدماتی که گروه وراتی ارائه می‌دهد اشاره خواهیم کرد؛

۱.     خدمات مشاوره تخصصی

همه ما به خوبی می‌دانیم که برای انجام هر فعالیتی مشاوره با افراد با تجربه، متخصص و باسابقه می‌تواند چه مزایای داشته باشد. تمام افراد در تمامی حوزه‌ ها سررشته ندارند و نمی توان انتظار داشت که برای استفاده مناسب از انواع محصولات بدون دانش و آگاهی خاصی بتوان وارد عمل شد.

انتخاب هر محصولی به صورت سرخود نمی تواند نتیجه مبتی در پی داشته باشد؛ چرا که به هر حال، هر وسیله و یا محصول خاص، ویژگی ‌های خاص خود را دارد. صد در صد، این ویژگی ها توسط فردی ماهر و متخصص می‌تواند مورد بررسی قرار گیرد که در این بین، فروشگاه آنلاین وراتی با سالها تجربه در حوزه طراحی و اجرای پرده، خدمات ارزنده مشاوره تخصصی را برای سفارش انواع پرده در فضاهای گوناگون مانند محیط های اداری و هتلی ارائه می دهد.

۲.     خدمات طراحی اختصاصی

هر محیط بسته به طبیعتی که دارد، ویژگی های منحصر به فردی را نیز دارد. همین ویژگی هاست که نیاز به طراحی پرده منحصر به فرد یک فضا را نیز پررنگ تر میکند. وراتی با تجربه خود و دانش تخصصی که در حوزه طراحی دارد، به خوبی میتواند بسته به نیاز یک محیط پرده مورد نیاز آن را نیز طراحی کند.

علاوه بر این شما میتوانید طرح و مدل مورد نظر خود را معرفی کرده و این مجموعه آن را برایتان طراحی و اجرا کند.

۳.     خدمات اندازه گیری

فرآیند اندازه گیری، نیازمند رعایت جزئیات و اصول دقیقی است که یک نتیجه حرفه ای را حاصل کند. وراتی با افتخار این کار را برای محیط مورد نظر شما به صورت تخصصی انجام می‌دهد.

۴.     خدمات نصب و اجرا

در نهایت، آخرین مرحله ای شما را از نتیجه آگاه میکند، مرحله نصب و اجرا است. پس این مرحله پرده شما آماده استفاده خواهد بوود. به همین خاطر لازم است تا به درستی و با دقت این فرآیند به انجام برسد. متخصصان نصب پرده در وراتی با تسلط کافی بر جنس و ماهیت پرده های خود، این مرحله را نیز برای شما انجام می‌دهد.

۵.     خدمات فنی

خدمات فنی برای نصب و اجرای انواع پرده جزء خدمات پیچیده به حساب می آید. بدون شک نصاب پرده باید به نکات خاصی توجه کند، تا بتواند بدون مشکل عملیات نصب پرده ها و خصوصا پرده های برقی را به ثمر برساند. معمولا برای اجرای زیر سازی مناسب، و تهیه نقشه های برق، تخصص و سپس تجربه نصاب حرف اول را می زند. این متخص باید به صورت کاملا تخصصی، سیم کشی های اصلی را خصوصا برای نصب پرده های برقی، به انجام برساند. این کار نیز توسط تیم وراتی انجام می‌پذیرد.

۶.     خدمات پشتیبانی

آن دسته از فروشگاه های آنلاین که در حوزه های مختلف به موفقیت ‌های چشمگیری دست پیدا می کنند، معمولا هرکدام پشتیبانی قدرتمندی را نیز ارائه می دهند. به این دلیل که پشتیبانی یک فروشگاه آنلاین معتبر باعث می‌شود تا مشتری از خرید خود رضایت بیشتری داشته باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل با خیال راحت و بدون هیچ گونه دغدغه ‌ای بتواند با مشاورین و کارشناسان سایت در ارتباط باشد.

جمع بندی

در این مطلب به طور جامع در مورد خدمات و حوزه های فعالیتی گروه پرده وراتی صحبت کردیم. این مجموعه امکان خرید پرده شید ، اسکرین، بلک اوت، انواع پرده های پارچه ای و … را برای شما فراهم می‌آورد. وراتی با در نظر گرفتن تمامی عوامل موثر بر خرید شما، کمک میکند که این مسیر برای شما آسوده تر شود. شما می‌توانید از طریق وبسایت با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *