دسته ها
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

عکس های انواع استایل روزمره با جلیقه برای خوش تیپ ها

  • ندا خوشرو
  • ۳ آبان ۱۴۰۰
  • ۰

در این مطلب مدل هایی از استایل روزانه با جلیقه مخصوص آقایان و پسران جذاب را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید از جلیقه در پوشش تان بدرستی استفاده نمایید.

دنیای مد امروزه به قدری پیشرفت کرده است که می توانیم به کمک هر نوع لباسی نظیر کت و جلیقه و … یک تیپ جدید را رقم بزنیم. در زمان های گذشته از جلیقه به عنوان لباسی برای زیر کت استفاده می شد ولی امروز از جلیقه می توان به تنهایی در پوشش استفاده کرد و علاوه بر این اغلب آقایان تمایل دارند استایل روزمره با جلیقه را داشته باشند تا جذابیت ظاهری شان تکمیل شود.

مدل های استایل روزمره با جلیقه مخصوص افراد شیک پوش

جلیقه های مردانه و پسرانه مانند کت مردانه و پسرانه از کاربردی ترین لباس ها می باشند و در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود هستند و شما می توانید با توجه به سبک استایل خود از بین آن ها جلیقه ای خوشرنگ و با تن پوش مناسب را انتخاب نمایید.

مدل جلیقه اسپرت

در تیپ روزانه از چه نوع جلیقه ای می توان استفاده کرد ؟

در هنگام انتخاب طرح جلیقه به تناسب آن با سبک تیپ تان توجه داشته باشید. اگر تمایل دارید از جلیقه در تیپ روزانه خود استفاده نمایید بهتر است طرح جلیقه را اسپرت انتخاب نمایید. جلیقه های مجلسی مناسب استفاده در تیپ روزمره نیستند و شما می توانید برای حضور در مهمانی ها و مجالس از آن ها استفاده نمایید.

توجه به سایز جلیقه نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما دارای فرم اندامی چاق هستید بهتر است از پوشیدن جلیقه جذب و فیت خودداری نمایید. جلیقه های جذب و فیت برای آقایان با فرم اندام متناسب و آقایان ورزشکار انتخابی مناسب می باشند. پوشیدن جلیقه بیش از حد بزرگ و گشاد نیز باعث می شود تا پوشش شما نامطلوب به نظر برسد.

جلیقه ها در انواع جنس های ضخیم و نازک موجود می باشند و در روزهای سرد سال بهتر است شما از جلیقه های پشمی و مخمل و جین و … در پوشش تان استفاده نمایید. جلیقه های نخی و سبک نیز برای پوشیدن در روزهای گرم انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.

استفاده از جلیقه اسپرت در پوشش مدل های زیبا استایل روزانه با جلیقه استایل روزانه مخصوص آقایان با جلیقه استایل روزانه با جلیقه آبی روشن تیپ روزانه با جلیقه شیک استایل روزانه با جلیقه مشکی استایل روزانه با جلیقه ساده استایل مردانه با جلیقه رنگ روشن تیپ مردانه ساده با جلیقه مدل استایل اسپرت مردانه با جلیقه استایل خاص روزانه با جلیقه رنگ تیره

  •  مبل و میز
  •  قاصدک 24

تیپ روزانه با جلیقه اسپرت و رنگ روشن استایل روزانه با جلیقه طوسی استایل روزانه با جلیقه سورمه ای استایل روزانه با جلیقه طرح دار

اغلب جلیقه های اسپرت دارای جیب و کلاه و دکمه می باشند و علاوه بر این تعداد دکمه جلیقه اسپرت بیشتر از جلیقه رسمی می باشد. ست کردن جلیقه در پوشش با سایر لباس ها و اکسسوری ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید جلیقه را با تیشرت آستین دار و پیراهن اسپرت و شلوار جین و سایر شلوارهای اسپرت بپوشید همچنین می توانید از دستمال گردن نیز در پوشش خود استفاده نمایید.

انتخاب رنگی مناسب برای جلیقه نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما از رنگ های روشن و خنثی جلیقه در پوشش تان استفاده نمایید تا شیک پوش و جذاب تر به نظر برسید. اگر تمایل دارید رنگ جلیقه با رنگ سایر لباس ها و اکسسوری هایتان به راحتی ست شود بهتر است رنگ آن را از بین رنگ های خنثی انتخاب نمایید.

جلیقه های اسپرت در انواع مدل های طرح دار و ساده موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید تیپی ساده تر داشته باشید بهتر است از جلیقه ساده در پوشش تان استفاده نمایید همچنین جلیقه های طرح دار نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. اگر تمایل دارید از جلیقه ساده در پوشش تان استفاده کنید بهتر است مدل سایر لباس هایتان را طرح دار انتخاب نمایید همچنین جلیقه طرح دار را می توانید در پوشش تان با لباس های ساده و تک رنگ ست نمایید.

تیپ روزانه با جلیقه ساده استایل خاص روزانه با جلیقه استایل روزانه رنگ تیره با جلیقه استایل روزانه با جلیقه طوسی استایل زیبا روزانه با جلیقه و دستمال گردن تیپ روزانه زیبا با جلیقه طرح دار استایل روزانه با جلیقه رنگ روشن استایل اسپرت با جلیقه تیپ روزانه با جلیقه رنگ تیره استایل مردانه با جلیقه رنگ تیره استایل مردانه با جلیقه مدل استایل روزانه پسرانه با جلیقه استایل روزانه با جلیقه برای آقایان شیک پوش

استایل ساده با جلیقه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع ایده ها برای استفاده از جلیقه در تیپ روزمره آقایان و پسران جوان آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها استایل ها نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.