دسته ها
سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱

۸۰ مدل پالتو ۲۰۲۲ زنانه و دخترانه با طراحی لاکچری و جذاب

 • ندا خوشرو
 • ۱۵ آبان ۱۴۰۰
 • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل پالتو ۲۰۲۲ مخصوص خانم ها و دختران شیک پوش آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

با نزدیک شدن به فصل سرما اغلب خانم ها به فکر تهیه پالتویی مناسب می افتند و علاوه بر این پالتو یکی از ضروری ترین پوش ها برای روزهای سرد است از این رو بهتر است شما در انتخاب طرح و رنگ پالتوی خود حساسیت لازم را به خرج بدهید همچنین برای اینکه شیک پوش و امروزی تر به نظر برسید بهتر است پالتوی خود از بین انواع مدل پالتو ۲۰۲۲ انتخاب نمایید.

مدل پالتو ۲۰۲۲ شیک و جدید

با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۲ پالتوها با انواع طرح و رنگ هایی جذاب و متفاوت وارد بازار می شوند و شما می توانید از بین این طرح های متنوع با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری تان پالتویی شیک و خاص را انتخاب نمایید.

مدل پالتو ۲۰۲۲ رنگ روشن

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

طرح پالتوی بلند سال ۲۰۲۲

در هنگام انتخاب پالتو بهتر است به جنس و کیفیت پارچه توجه نمایید. برای دوخت پالتو از پارچه های مختلف نظیر پارچه پشمی و فوتر و چرم و ابریشمی و … استفاده می شود که پالتوهای پشمی مانند یک عایق مناسب می توانند بدن را گرم نگه دارند و برای شستشوی پارچه پشمی باید آن را به خشک شویی ببرید و در صورتی که خودتان پالتوی پشمی را شستید نباید آن را آویزان کنید و باید روی سطحی صاف پالتو را پهن کنید.

پارچه فوتر بهترین نوع پارچه برای دوخت پالتو می باشد. پالتوی فوتر در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشد و بهترین انتخاب برای روزهای سرد سال است همچنین شما می توانید این طرح پالتو را سال های بیشتری بپوشید.

پالتوی چرم یکی دیگر از انواع طرح های پرطرفدار در بین خانم ها و دختران جوان می باشد که از کیفیت و گرمای مناسبی برخوردار می باشد و اگر شما تمایل دارید استایلی جذاب تر داشته باشید بهتر است از این طرح پالتو در پوشش خود استفاده نمایید. پالتوی سوییت نیز امروزه توجه اغلب خانم ها و دختران جوان را به سمت خود جلب کرده است.

  پالتو بلند ۲۰۲۲مدل پالتو ۲۰۲۲ رنگ روشن و بلند مدل پالتو ۲۰۲۲ زنانه بلند مدل پالتو ۲۰۲۲ قهوه ای مدل پالتو ۲۰۲۲ زنانه مدل پالتو ۲۰۲۲ رنگ روشن مدل پالتو ۲۰۲۲ قرمز مدل پالتو ۲۰۲۲ قرمز و بلندمدل پالتو ۲۰۲۲ بلند و جذاب مدل پالتو ۲۰۲۲ رنگ روشن و متفاوت مدل پالتو شیک و جذاب ۲۰۲۲مدل پالتو ۲۰۲۲ رنگ تیرهمدل پالتو 2022مدل پالتو ۲۰۲۲ خاص و زیبا مدل پالتو ۲۰۲۲ طوسی مدل پالتو ۲۰۲۲ قرمز و ساده مدل پالتو ۲۰۲۲ جلوباز مدل پالتو ۲۰۲۲ قرمز و اسپرت طرح پالتوی در سال 2022 پلتوی طوسی و بلند 2022 مدل پالتو ۲۰۲۲ خاص مدل پالتو ۲۰۲۲ سفید و ساده طرح پالتو ۲۰۲۲مدل پالتو ۲۰۲۲ طوسی

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

اگر تمایل دارید علاوه بر بالاتنه تان قسمت پایین تنه و پاهای شما نیز به خوبی گرم شود بهتر است از پالتوی بلند در پوشش خود استفاده نمایید همچنین اگر شما قد بلند هستید برای پوشیدن پالتوی بلند محدودیتی نخواهید داشت ولی خانم ها با اندازه قد کوتاه بهتر است از پوشیدن پالتوی خیلی بلند خودداری نمایند زیرا فرم اندام آن ها نامطلوب به نظر می رسد.

توجه داشته باشید که سایز پالتو را هم باید به گونه ای انتخاب نمایید که دقیقا هم اندازه شما باشد. از پوشیدن پالتوی خیلی تنگ یا خیلی گشاد خودداری نمایید زیرا از زیر پالتوی خیلی تنگ نمی توانید لباس گرم و ضخیمی را بپوشید همچنین بستن دکمه های پالتو تا حدودی سخت می شود و بعد از بستن دکمه ها پالتو ایست خوبی نخواهد داشت. پالتوی خیلی گشاد نیز باعث می شود تا فرم اندام شما درشت و نامطلوب به نظر برسد.

بهتر است در زمان پرو پالتو ، لباس یا مانتوی خود را در نیاورید و پالتو را روی آن بپوشید همچنین قد آستین پالتو باید به اندازه ای باشد که آستین لباس زیری شما دیده نشود.

اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که به روز لباس می پوشید بهتر است پالتویی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که مد روز باشد. پالتوهای سال ۲۰۲۲ در انواع مدل های طرح دار و ساده دوخته می شوند که پالتوی ساده برای خانم هایی که تمایل دارند ظاهری آراسته داشته باشند انتخابی مناسب می باشد همچنین اگر شما تمایل دارید استایلی خاص داشته باشید بهتر است از پالتوی طرح دار در پوشش خود استفاده نمایید.

 مدل پالتو ۲۰۲۲ قهوه ای تیرهمدل پالتو ۲۰۲۲ قرمزطرح پالتو ۲۰۲۲مدل پالتو شیک و زیبا ۲۰۲۲ زنانه مدل پالتو ۲۰۲۲رنگ تیره طرح پالتو ۲۰۲۲ رنگ روشن مدل پالتو ۲۰۲۲ جلوباز مدل پالتو ۲۰۲۲ طرحدار مدل پالتو ۲۰۲۲ بلند و زیبا مدل پالتو ۲۰۲۲ رنگ روشنمدل پالتو ۲۰۲۲ زنانه و دخترانهپالتو رنگ روشن 2022مدل پالتو ۲۰۲۲ طوسی تیره مدل پالتو ۲۰۲۲ اسپرتپالتوی بنفش 2022پالتو دو رنگ 2022مدل پالتو ۲۰۲۲ طرحدار و زیبا مدل پالتو ۲۰۲۲ مشکیمدل پالتوی روشن 2022

طرح های پالتوی کوتاه سال ۲۰۲۲

پالتوی کوتاه یکی دیگر از انواع طرح های پالتوی ۲۰۲۲ می باشد و اگر شما به پوشیدن لباس های کوتاه علاقه مند هستید بهتر است این طرح پالتو را برای پوشیدن انتخاب کنید.

توجه به تعداد لایه های پالتوی کوتاه و بلند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید پالتویی یک لایه یا دو لایه را برای پوشیدن انتخاب نمایید. اگر برای شما گرمای پالتو مهم می باشد بهتر است از پالتوی دو لایه در پوشش تان استفاده نمایید و اگر تمایل دارید پالتوی یک لایه بخرید بهتر است سایز پالتو را یک سایز بزرگ تر انتخاب کنید تا بتوانید از زیر پالتو لباسی گرم را بپوشید.

پالتوها در انواع رنگ های روشن و تیره و خنثی موجود می باشند که پالتوی رنگ تیره گرما را بیشتر جذب می کند و اگر شما تمایل دارید پالتو را در استایل تان به راحتی با سایر لباس ها و اکسسوری ها ست نمایید بهتر است رنگ آن را خنثی انتخاب نمایید. پالتوی رنگ روشن نیز زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد و برای خانم هایی که تمایل دارند استایلی متفاوت داشته باشند انتخابی مناسب به شمار می روند.

مدل پالتوی کوتاه پالتو ۲۰۲۲ کوتاه پالتو ۲۰۲۲ دخترانه پالتو ۲۰۲۲ رنگ روشن و کوتاه مدل پالتو کوتاه و ساده ۲۰۲۲ مدل پالتو سفید ۲۰۲۲ پالتو ۲۰۲۲ رنگ روشن پالتو ۲۰۲۲ شیک و خاص پالتو ۲۰۲۲ کوتاه و زیبا پالتو ۲۰۲۲ قهوه ای تیره پالتو ۲۰۲۲ شیک و کوتاه مدل های پالتو ۲۰۲۲ رنگ روشن و شیک پالتو ۲۰۲۲ طوسی تیره پالتو ۲۰۲۲ خردلی پالتو ۲۰۲۲ خاص مدل های جذاب پالتو ۲۰۲۲ پالتوی صورتی و خاص 2022 مدل پالتو ۲۰۲۲ طوسی پالتو ۲۰۲۲ قهوه ای روشن پالتو ۲۰۲۲ دخترانه و زنانه پالتوی آبی و کوتاه مدل پالتو قهوه ای روشن ۲۰۲۲ پالتوی نارنجی پالتو ۲۰۲۲ طوسی و زیبا پالتو ۲۰۲۲ دخترانه طرح های پالتو ۲۰۲۲ مدل پالتوی کوتاه پالتوی زنانه کوتاه پالتو ۲۰۲۲ سفید پالتو ۲۰۲۲ کوتاه پالتوی زنانه و دخترانه مدل پالتوی سال ۲۰۲۲

 

مدل پالتو کرم روشن ۲۰۲۲ پالتو ۲۰۲۲ طوسی تیره پالتوی چرم زنانه و دخترانه 2022

مدل پالتو ۲۰۲۲ رنگی مدل پالتو سبز ۲۰۲۲ مدل پالتو خزدار ۲۰۲۲ پالتوی خاص و زیبا زنانه

در این مطلب توجه شما عزیزان را به انواع مدل پالتو ۲۰۲۲ جلب کردیم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.