دسته ها
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

خواندن پیام های حذف شده واتساپ ممکنه؟

  • حکیمه فهیمی
  • ۹ خرداد ۱۴۰۰
  • ۰

چنانچه کنجکاو هستید پیام یا محتوایی که فرد مدنظرتان در پیام رسان واتساپ ارسال و بلافاصله آن را حذف نموده؛ چیست. ما در این مطلب قصد داریم به شما چند نرم افزار برای خواندن پیام های حذف شده واتساپ معرفی نماییم. همراه آرگا باشید.

اگر از کاربران برنامه پرمخاطب واتساپ هستید احتمالا تا حالا با پیام حذف شده از سوی ارسال کننده روبرو شده اید که شما را کنجکاو ساخته پیام یا محتوای ارسالی چه بوده است. نرم افزارهای مختلفی برای خواندن پیام های پاک شده واتساپ وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

آشنایی و معرفی ۴ نرم افزار برای خواندن پیام های حذف شده واتساپ

احتمالا برای شما پیش آمده که فردی در پیام رسان واتساپ برای شما محتوا یا پیغامی را ارسال و بلافاصله آن را پاک کرده باشد. معمولا در چنین مواقعی ذهن درگیر شده و حس کنجکاوی موجب می شود تا به دنبال روشی برای بازیابی و خواندن پیام حذف شده باشید. به طور کلی خواندن پیام های حذف شده واتساپ در مواردی یکی از موضوعات مهم موقع چت کردن است. برای مشاهده پیام های حذف شده باید نرم افزارهای دیگری روی گوشی اندرویدی شما از قبل نصب شده باشد که نقش اصلی آن دریافت پیام ها در لحظه و ذخیره آن ها باشد.

از جمله این نرم افزارها می توان به ۴ نرم افزار  WAMR, AUTO RDM, REVINE, +Whatsremoved اشاره کرد. کاربری این نوع اپ ها معمولا مشابه هم بوده و پیام های حذف شده را یا سیو می کنند یا از روی نوتیفیکیشن های شما پیام های پاک شده تان را به شما نشان می دهند. در ادامه به معرفی بیشتر این نرم افزارها برای خواندن پیام های حذف شده واتساپ می پردازیم. قابل ذکر است سیستم کلی نرم افزارهای ریکاوری پیام های پاک شده به این صورت است که با نصب اولیه به شکل خیلی ساده پیام های دریافتی را ذخیره و مشخص می سازد کدام پیام از پیام رسان واتساپ حذف شده است اینگونه قادر به خواندن پیام های پاک شده واتساپ می شوید.

  • کالا چیو
  •  قاصدک 24

۱. نرم افزار WAMR

این اپ برای مواقعی که افراد پیام هایشان را سهوا یا عمدا پاک نموده و قصد دارند همه پیغام ها را بازیابی نمایند مناسب بوده و با نصب این برنامه هنگامی که یک پیام را حذف کنید برای شما نوتیفیکیشنی ارسال می شود که می وانید به آسانی پیام حذف شده را ببینید. به بیان دیگر جزو افرادی هستید که با پیام رسان واتساپ زیاد سرو کار دارید دانلود نرم افزار WAMR می تواند کاربردی باشد چرا که اگر پیامی را عمدا یا سهوا پاک نمودید با این برنامه می توانید مجددا به آن دسترسی پیدا کنید.

چنانچه پیام واتساپ خودتان را به اشتباه حذف کردید اپ WAMR با فرستادن نوتیفیکیشن آن را به شما اطلاع رسانی کرده و شما فقط با ضربه زدن روی آن قادر خواهید بود مطلع شوید چه پیام یا محتوایی پاک شده است. نرم افزار WAMR رایگان عرضه شده و دارای ویژگی هایی همچون حجم کم، رابط کاربری آسان، ایمنی خوب، ارسال اعلان با پاک کردن پیام در واتساپ، بازگرداندن پیام های حذف شده می باشد.

۲. نرم افزار AUTO RDM

برنامه دیگر برای خواندن پیام های حذف شده واتساپ اپ AUTO RDM می باشد. توسط این برنامه می توانید پیام های پاک شده از سوی فرستنده را ببینید. از قابلیت های خوب این نرم افزار دانلود استوری یا همان استاتوس های مخاطبین واتساپ می باشد. در حقیقت به راحتی هم می توانید پیام های حذفی را ببینید و هم استوری های مخاطبتان را کنترل نمایید. قابل ذکر است علاوه بر ظاهر ساده برنامه، کار با آن هم ساده می باشد. از ویژگی های این نرم افزار می توان به رابط کاربری آسان، ذخیره اسان استوری ها و کاهش باگ های نرم افزاری اشاره نمود.

۳. نرم افزار REVINE

برنامه بازیابی پیام های واتساپ REVINE این قابلیت را دارد پیام های حذف شده را در واتساپ و چند برنامه دیگر نمایش دهد. حجم خیلی کم و رابط کاربری مناسب این اپ موجب محبوبیت آن شده است. به عبارت دیگر این نرم افزار با رابط کاربری ساده، نمایی زیبا و حجم کمتر از ۱۰ مگابایت می تواند به نحو خیلی خوبی نیاز کاربران را پاسخ دهد.

۴. نرم افزار Whatsremoved +

توسط این نرم افزار نیز می توانید پیام های حذف شده از سوی فرستنده را در برنامه واتساپ و … مشاهده کنید. در ضمن قابلیت های دیگری مانند بکاپ گیری از محتوای شما را نیز دارد. از ویزگی های این نرم افزار پیکربندی آسان، رابط کاربری زیبا و آسان، سیستم جستجو بر مبنای هر شخص، یک پنجره برای دیدن همه پیام های حذفی، ذخیره تاریخ برای پیام های پاک شده و الگوریتم یادگیری دقیق تر و ساده شده تر می باشد.

نکته:

  • چنین نرم افزارهایی دسترسی پیام رسان های شما را دریافت نموده از این رو در بهره گیری از آن ها باید اطمینان حاصل کنید.
  • نصب و استفاده این نوع نرم افزارها بر عهده شما کابر عزیز خواهد بود چرا که این اپ ها دسترسی های مختلفی را از شما می گیرند. از این رو سعی کنید از فروشگاه های معتبر نظیر پلی استور این نرم افزارها را دریافت کنید.
  • قابل ذکر است برای خوانش پیام های حذف شده واتساپ نیاز است که این نرم افزارها از قبل روی گوشی همراه شما نصب باشند.

 

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.