دسته ها
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

طراحی داخلی منزل با خلاقیت های زیبا و کاربردی برای خانه های ایرانی

 • ندا خوشرو
 • ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
 • ۰

توجه به دکوراسیون منزل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد زیرا اگر دکوراسیون کاربردی و مناسب باشد می تواند روی روحیه اعضای خانواده تاثیر مثبتی داشته باشد از این رو بهتر است شما در هنگام دیزاین قسمت های مختلف منزل تان حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه این مطلب با انواع ایده ها برای طراحی داخلی منزل آشنا خواهید شد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

طراحی داخلی منزل با ایده های خلاقانه

برای دیزاین دکوراسیون داخلی منزل می توانید از انواع سبک های کلاسیک و مدرن و تلفیقی و … استفاده نمایید که انتخاب هر یک از این سبک دکوراسیون ها به سلیقه شخصی و نیاز شما بستگی دارد.

طراحی داخلی منزل با ایده های خلاقانه

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

دیزاین داخلی اتاق نشیمن و پذیرایی

اتاق نشیمن و پذیرایی از مهم ترین قسمت های مختلف منزل به شمار می روند و مهمان ها در هنگام ورود به منزل با اولین مکانی که مواجه می شوند پذیرایی یا نشیمن می باشد از این رو بهتر است شما در هنگام دیزاین دکوراسیون داخلی نشیمن یا پذیرایی دقت لازم را داشته باشید.

قبل از چیدمان پذیرایی یا نشیمن بهتر است ابتدا نقطه کانونی را در نظر بگیرید که نقطه کانونی می تواند تلویزیون یا شومینه باشد سپس مبلمان را در روبروی نقطه کانونی بچینید.

مبلمان از مهم ترین وسایل در اتاق نشیمن و پذیرایی به شمار می روند از این رو بهتر است شما طرح مبلمان را با توجه به سبک دکوراسیونی که در نظر گرفته اید انتخاب نمایید.

توجه به انتخاب رنگی مناسب برای دیزاین داخلی نشیمن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید برای دیزاین این بخش از منزل رنگ های تیره و روشن را با رنگ های خنثی ترکیب نمایید و دکوراسیونی متفاوت را برای این قسمت از منزل تان خلق کنید.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

طراحی داخلی اتاق نشیمن طراحی داخلی اتاق نشیمن دکوراسیون داخلی نشیمن دیزاین داخلی منزل   دیزاین داخلی منزل با روشی جالب طراحی داخلی منزل با روش هایی جالب دکوراسیون شیک و خاص منزل دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون منزل دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن دکوراسیون داخلی منزل دیزاین داخلی منزل دکوراسیون منزل دکوراسیون منزل دکوراسیون منزل دیزاین داخلی منزل نورپردازی منزل دکوراسیون شیک منزل دیزاین داخلی منزل طراحی داخلی منزل

دیزاین داخلی اتاق خواب

اتاق خواب جزء خصوصی ترین بخش های منزل محسوب می شود و با توجه به اینکه افراد بیشتر وقت خود را برای خوابیدن و انجام سایر فعالیت های روزانه در این اتاق سپری می کنند از این رو بهتر است این بخش از منزل دارای دیزاین داخلی آرامش بخش و کاربردی باشد.

اگر اتاق خواب منزل شما دارای متراژی بزرگ است می توانید بخشی از فضای آن را به اتاق مطالعه یا اتاق کار اختصاص دهید همچنین بهتر است برای جذابیت بیشتر اتاق خواب از سرویس خواب با طرحی مناسب استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که هر یک از وسایل موجود در فضای اتاق خواب را باید در مکانی مناسب قرار بدهید تا دکوراسیون داخلی اتاق خواب کاربردی و منظم به نظر برسد.

برای نورپردازی اتاق خواب می توانید از نور مخفی و آباژور و لامپ های آویز و … استفاده نمایید همچنین اگر تمایل دارید فعالیت های روزانه تان را در فضای اتاق خواب انجام بدهید بهتر است نورپردازی مناسبی را طراحی نمایید.

دیزاین داخلی منزل دیزاین داخلی اتاق خواب دکوراسیون داخلی اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب دیزاین منزل نورپردازی اتاق خواب طراحی داخلی اتاق خواب نورپردازی اتاق خواب دکوراسیون داخلی اتاق خواب نورپردازی اتاق خواب دیزاین داخلی منزل طراحی داخلی اتاق خواب دیزاین داخلی اتاق خواب دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون داخلی اتاق خواب دیزاین داخلی منزل

دیزاین داخلی آشپزخانه و سرویس بهداشتی

آشپزخانه و سرویس بهداشتی بر خلاف زمان های گذشته امروزه به مهم ترین بخش از منزل تبدیل شده اند از این رو طراحان داخلی به دیزاین این قسمت از خانه نیز اهمیت زیادی را می دهند.

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه و سرویس بهداشتی بهتر است به سبک دکوراسیون سایر بخش های خانه توجه کنید همچنین بهتر است دکوراسیون این بخش ها را به گونه ای طراحی نمایید که فضای آن ها دلباز و روشن تر به نظر برسد.

کابینت ها از مهم ترین اجزای آشپزخانه به شمار می روند بنابراین اگر شما تمایل دارید فضای آشپزخانه جذاب و کاربردی تر به نظر برسد بهتر است کابینت هایی با طرح و رنگ مناسب را برای نصب روی دیوار انتخاب نمایید همچنین می توانید رنگ کابینت های بالا و پایین را متضاد یا مکمل با یکدیگر انتخاب نمایید.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه نورپردازی آشپزخانه مدل طراحی داخلی منزل دیزاین آشپزخانه دیزاین آشپزخانه دیزاین آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه طراحی داخلی آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه مدل طراحی داخلی منزل نورپردازی آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه طوسی مدل های دیزاین داخلی منزل دکوراسیون آشپزخانه دیزاین داخلی منزل دیزاین داخلی طراحی داخلی منزل دکوراسیون داخلی آشپزخانه قهوه ای

انتخاب رنگی مناسب برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ کاشی ها و کفپوش و شیرآلات را به گونه ای انتخاب نمایید که با یکدیگر مطابقت و همخوانی داشته باشند. اگر فضای سرویس بهداشتی کوچک است می توانید از رنگ های روشن برای طراحی داخلی آن استفاده نمایید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی نورپردازی سرویس بهداشتی مدل طراحی داخلی منزل برای قسمت های مختلف منزل دکوراسیون سرویس بهداشتی طراحی داخلی منزل دکوراسیون داخلی منزل دیزاین داخلی آشپزخانه طراحی داخلی سرویس بهداشتی طراحی داخلی منزل با روشی جالب دکوراسیون شیک سرویس بهداشتی دیزاین داخلی سرویس بهداشتی

در این مطلب با انواع مدل های شیک و جذاب برای طراحی داخلی منزل آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید فضایی کاربردی را در بخش های مختلف منزل خود ایجاد نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.