دسته ها
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

مدل لباس خواب بچه گانه فانتزی و زیبای دخترانه و پسرانه

  • ندا خوشرو
  • ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب انواع مدل لباس خواب بچه گانه با جدیدترین و زیباترین طرح و رنگ ها مخصوص کودکان در رده سنی مختلف را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل لباس خواب بچه گانه در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشد و اگر شما تمایل دارید فرزندتان در هنگام خواب احساس راحتی بیشتری داشته باشد بهتر است لباس خوابی شیک و مناسب را برای او تهیه کنید.

مدل لباس خواب بچه گانه شیک و زیبا

کودکان پوست نازک و حساسی دارند از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب لباس خواب کودک حساسیت لازم را به خرج دهید و لباسی را برای فرزند خود انتخاب نمایید تا با پوشیدن آن ها خواب خوشی داشته باشد.

مدل لباس خواب کودک

طرح های لباس خواب بچگانه

لباس راحتی و لباس خواب از انواع لباس های کاربردی برای کودکان می باشند و بهتر است شما جنس این لباس ها را از بین جنس های نرم و لطیف انتخاب نمایند تا به پوست فرزندتان آسیبی وارد نشود.

لباس شب کودک در انواع طرح های زمستانه و تابستانه موجود می باشد و بهتر است شما برای روزهای گرم سال لباس شب با پارچه ای نازک را برای فرزند خود انتخاب نمایید. لباس های شب با پارچه ضخیم نیز برای روزهای سرد سال انتخابی مناسب و ایده آل می باشد و اگر اتاق فرزند شما در روزهای زمستان نیز گرم است می توانید لباس او را از بین جنس های نازک تر انتخاب نمایید و بهترین روش برای انتخاب لباس شب کودک توجه به دمای اتاق می باشد.

 

اگر فرزند شما زیر ۴ سال می باشد نیازی نیست که برای خواب شلوار بپوشد و شما می توانید از پیراهن سبک  نخی و رکابی یا شورت نخی برای فرزندتان استفاده کنید.

با توجه به اینکه بدن کودکان ممکن است در طول شب عرق کند از این رو بهتر است لباس شب مخصوص کودک را از بین جنس های نخی انتخاب نمایید.

اگر تمایل دارید برای فرزندتان از شلوارک و شلوار و دامن یا شورت استفاده کنید بهتر است به کش لباس توجه داشته باشید زیرا لباس ها با کش محکم و تنگ به بدن بچه ها آسیب می رسانند. در انتخاب یقه لباس نیز توجه لازم را داشته باشید و لباس با یقه باز نظیر یقه هفت و یقه گرد را انتخاب نمایید تا فرزندتان در زمان خواب احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

لباس خواب را یک سایز بزرگ تر انتخاب نمایید زیرا در هنگام خواب لباس های تنگ باعث می شوند تا کودکان غذاب بکشند و با پوشیدن آن ها احساس راحتی نداشته باشند.

لباس خواب های ساده و جلو بسته برای کودکان در رده سنی مختلف انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند. لباس خواب مخصوص کودک در انواع طرح های فانتزی و ساده موجود می باشد و اگر شما تمایل دارید کودک تان به پوشیدن لباس خواب تمایل داشته باشد بهتر است طرح های فانتزی و عروسکی را برای او انتخاب نمایید.

انتخاب رنگی مناسب برای لباس خواب نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ لباس خواب را از بین رنگ های روشن و شاد انتخاب نمایید زیرا رنگ های روشن روی روحیه کودکان تاثیر مثبتی دارند.

مدل لباس خواب طرح دار لباس خواب بچه گانه مدل لباس خواب کودک لباس خواب دخترانه لباس خواب برای کودک مدل لباس خواب بچه گانه لباس خواب زیبا و طرح دار مدل لباس خواب شیک طرح لباس خواب برای کودک مدل لباس خواب شیک مدل لباس خواب کودک مدل لباس خواب بچه گانه مدل لباس خواب بچه گانه زیبا مدل لباس خواب قرمز مدل لباس خواب زیبا و طرح دار برای کودک لباس خواب طرح دار لباس خواب زیبا و طرح دار مدل لباس خواب برای کودک لباس خواب بچه گانه لباس خواب دخترانه بچه گانه مدل لباس خواب شیک برای کودک لباس خواب بچه گانه پسرانه لباس خواب زیبا برای کودک لباس خواب طرح دار لباس خواب زیبا و طرح دار برای کودک لباس خواب زیبا و طرح دار برای کودک لباس خواب کودک طرح دار لباس خواب بچه گانه لباس کودک دخترانه لباس خواب دخترانه برای کودک
در این مطلب با انواع طرح های لباس خواب کودک آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید لباسی با تن پوش و رنگی مناسب را برای فرزند خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.