دسته ها
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

آموزش شینیون گل رز در یازده مرحله + عکس

  • ندا خوشرو
  • ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب انواع مدل شینیون گل رز مجلسی و خاص را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید آرایش مویی بی نظیر و متفاوت را برای حضور در مهمانی ها و مجالس داشته باشید.

شینیون گل رز از انواع آرایش موهای مجلسی و خاص می باشد و اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید مدل مویی متفاوت داشته باشید بهتر است از این آرایش مو برای فرم دادن به موهای خود استفاده نمایید.

مدل شینیون گل رز شیک و زیبا

آرایش موهای زنانه و دخترانه در انواع مدل های مختلف نظیر آرایش مو پروانه ای و آرایش موی خطی و آرایش موی گل رز و … موجود می باشد و شما می توانید از بین این مدل ها ، آرایش مویی مناسب و ایده آل را برای خود انتخاب نمایید.

آرایش موی گل رز

آموزش آرایش موی گل رز

۱.موهای قسمت جلوی سر را تقسیم نمایید و موهای قسمت پشت سر را هم مانند تصویر به صورت یک خط از پس سر جدا نمایید.

آرایش موی گل رز

۲. موهای قسمت پشت سر را به کمک کش ببندید.

بستن موی سر با کش

۳. قسمتی را که جدا کرده اید به کمک شانه پوش بدهید.

پوش دادن موی سر

۴. پروتز مویی را به کمک سنجاق به قسمت پشت سر فیکس نمایید.

مدل موی گل رز

۵. موهای قسمت پایین سر را روی پروتز ببندید.

مدل شینیون موی گل رز

۶. موهای قسمت بالای سر یا صدف سر را به کمک سنجاق فیکس نمایید.

شینیون شیک

۷. موها را خطی نمایید و به کمک گیره مویی بلند آن ها را فیکس نمایید و بعد از اینکه به موها تافت زدید و خطی ها خشک شدند گیره مویی را بردارید.

مدل موی شیک گل رز

۸. انتهای موی صدفی پس سر را روی پروتز بیاورید و موهای روی پروتز را به صورت خطی و به کمک گیره مویی و تافت فیکس نمایید.

آرایش موی شیک زنانه

۹. موهای جلوی سر را به صورت تصویر زیر دیزاین نمایید.

شینیون مجلسی

۱۰. موها را به شکل خطی درآورید.

آرایش موی شیک و مجلسی

۱۱. قسمت انتهایی موها را به پشت سر ببرید و از تکنیک گل رز برای فرم دادن به موهای خود استفاده نمایید.

مدل شینیون موی گل رز

مدل های آرایش موی گل رز زنانه و دخترانه

این مدل آرایش مو برای خانم ها و دختران جوان امروزی و با سلیقه خاص انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود و اگر شما تمایل دارید آرایش مویی حرفه ای و منحصر به فرد داشته باشید بهتر است از این مدل برای فرم دادن به موهای خود استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که می توانید موهایتان را در قسمت پشت یا کنار به شکل یک گل رز بزرگ درآورید همچنین می توانید تعدادی گل رز کوچک را در قسمت پشت موهای خود ایجاد نمایید.

برای تزیین گل رزها می توانید از نگین های تزیینی و سنجاق مو و گل موی طبیعی یا مصنوعی و … استفاده نمایید که هر یک از این وسایل تزیین کننده مو باعث می شوند تا آرایش موهای شما حرفه ای و جذاب تر به نظر برسند.

اگر موهای شما فر می باشد بهتر است ابتدا موهایتان را صاف نمایید سپس آرایش موی گل رز را روی سطح موهای خود ایجاد نمایید همچنین می توانید با توجه به اندازه قد موها گل رز بزرگ یا کوچکی را روی قسمت پشت مو یا کناری موها ایجاد کنید.

آرایش موی زنانه مدل موی گل رز شینیون مجلسی و بسته آرایش موی مجلسی آرایش موی شیک و مجلسی آرایش موی گل رز شینیون بسته گل رز آرایش موی زیبا زنانه شینیون خطی شینیون خطی گل رز شینیون شیک زنانه آرایش مو گل رز خاص شینیون زنانه گل رز شینیون زیبا و مجلسی گل رز شینیون موی زنانه

در این مطلب توجه شما را به انواع مدل های آرایش مو گل رز جلب کردیم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.